Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankos témában tudna valaki segíteni, mit lehet tenni, hogy visszakapjuk a pénzt? fórum

Bankos témában tudna valaki segíteni, mit lehet tenni, hogy visszakapjuk a pénzt? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 3. 12:06

Hát ebben sajnos nem tudok segíteni!!!

Egyébként ilyen nincs, hogy nem adják vissza a pénzeteket, főleg, ha már nem is tartoztok!!!

PSZÁF-hez lehetne sztem fordulni!!!

2011. jan. 3. 11:51
esetleg kérd vissza Csányitól, ha másképp nem megy....
2011. jan. 3. 11:47
Ha a zold orszagos banknal vagytok, akkor nem sokat. Naluk volt hitelem, nekem duplan vontak a honapban, es majdnem ehenhaltam. Ket honappal kesobb voltak hajlandoak jovairni, de addigra 4 kort futottam veluk. ha mas banknal vagytok, akkor meg van esely. a fiokvezeto kell, ha a "pultossal" nem tudtok dulore jutni.
2011. jan. 3. 11:31

Volt egy szémélyi kölcsönünk,amit nem tudtunk fizetni így a férjem fizujából vonták a 33 %-ot.

Ahogy a munkahely és mi is kiszámoltuk,mire megküldték a határozatot a munkahelynek,hogy nem kell többet levonni, addigra plusz 30 ezer ft lett átutalva.

Próbáltunk dűlőre jutni a bankkal,de folyton hárítást kaptunk,ma már azt mondták,hogy elszámolják a pluszban átutalt pénzt járulékos költségnek.Meg tudná valaki mondani,mit lehet ilyenkor tenni,hogy visszakapjuk a pénzt?

köszi

2011. jan. 3. 11:31
és mire vagy kíváncsi???
2011. jan. 3. 11:27
Bankos témában, ha valaki tudna segíteni, megköszönném!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook