Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lejárt/elveszett bankkártya helyett igényelhetek újat költségek nélkül? fórum

Lejárt/elveszett bankkártya helyett igényelhetek újat költségek nélkül? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. jan. 3. 19:08

A kártyának mindig van díja, sosem ingyenes. Mindenki fizet éves bankkártya díjat. Bankja válogatja, hogy mikor terhelik a számlára.

Nekem nyáron szokták és kb. 4 ezer évente. Az új kártyámat ki szokták postázni, azaz nem kell érte mennem.


Fórumindító!

Menj be a bankba, mond meg, hogy nem kaptad meg és pótolják. A kondíciós listában benne van, hogy mennyi a kártya pótlásának a díja, amit vagy rögtön ki kell fizetni vagy beterhelik a számládat.

2019. jan. 3. 18:59
Azóta természetesen megadtam a bankomnak az új címem, de ott azt momdták az előző címemre ment. :(
2019. jan. 3. 18:38

nekem simán kiküldték nem kellett érte bemenni,

de ha elveszett,nem hiszem hogy ingyen adnak másikat,

7. globus (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2019. jan. 3. 18:38

Félreértettem, amit írtál, ne haragudj.

Éppen ellenkezőleg, nem tudom miért, még egyszer bocsi :)

6. 366f4505e9 (válaszként erre: 1. - Dickens88)
2019. jan. 3. 18:35

En bekamuznam, hogy nem kaptam meg, mert az en bankomnal ilyenkor ingyen küldenek újat. Egy úttal megadnek egy masik postázási cimet.

Ahogy masok is irtak, a bankok feltételei eltérőek. Azzal nem nyitnek, hogy elfelejtettem a bejelentési kötelezettségem.

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2019. jan. 3. 18:23
Bankja válogatja, a fiamnak simán postázzák az újat. Nekem be kellett mennem érte.
4. globus (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2019. jan. 3. 18:07
És ha nem közölte az új lakcímét? Rémlik valami, hogy kötelesek vagyunk a személyes adatokban történt változást jelenteni. Még netbankon keresztül is lehetséges.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Dickens88)
2019. jan. 3. 18:06

Én december elején kaptam újat, küldtek levelet és azt írták, 30 napon belül menjek érte. Ezt túllépted már?


De azután a "tárolási díj" is párszáz ft. havonta.

2. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Dickens88)
2019. jan. 3. 18:00

Szerintem nem, nem a bank hibája, hogy nem volt aktualizálva a címed, ill. az sem, hogy a régi címeden eltűnt.


De ha felhívod a bankodat, tutibb információt kapsz tőlük, mint itt:-)

2019. jan. 3. 17:49

Halihó mindenki, épp akkor költöztünk, amikor a bankkártyám lejárt(költözésben el is feledkeztem róla) és a régi címemre küldték ki.

Na már most, az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor ba bemegyek a bankomba igényelhetek újat, költségek nélkül? (Régi helyemet egyébként felhivtam, nincs, nem találkoztak vele)

Válaszukat előre is köszönöm

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook