Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bangó Margit karácsonyi levesreceptjét, amelyikbe a bőrös csirkét tette, hogy kell elkészíteni? fórum

Bangó Margit karácsonyi levesreceptjét, amelyikbe a bőrös csirkét tette, hogy kell elkészíteni? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 14. 16:36
Ha jól emlékszem, minden zöldségfélét a belsőbe tette és összevarrta.. Én szeretném kipróbálni!
2009. jan. 11. 21:10

Húúú, a Nagymamám de finom levest tudott főzni töltött tyúkkal....(a levesbe belefőzte) nyam-nyam:)

Én egyébként nem láttam, nem nézek tv-t.

2009. jan. 3. 15:02
A Meglepetés újság 2008. dec. 18-i számába le van írva a recept, ha érdekel leírom?
2009. jan. 3. 09:11

Szívesen!

Bocsi, de csak most jártam erre.

A szöveg nagyjából ugyanaz amit az előző hozzászóló leírt. Pontosan nem mutatták, hogy miből mennyit tett bele, de a hozzávalók a videó végén fel vannak sorolva.

Kipróbáltad már? Mert én még nem...

2008. dec. 28. 14:58

Köszi Erika 25!

Megkérhetnélek,röviden beírnád?A karácsony miatt kivittük a hangfalakat a nappaliba,ezért nem tudom lehallgatni.köszi

2008. dec. 28. 14:05

Engem is érdekelt a recept, ezért rákerestem. Íme:

[link]

2008. dec. 28. 13:55
Amit én láttam belőle,2 kis tyúkból csinálta.Megnyúzta a tyúkokat,és a májból,és 1 csirkemellből,csinálta a tölteléket,zsemlével,a hagyományos módon fűszerezve.A többi húst belefőzte a levesbe,rakott bele egészben krumplit,kelkáposzta levelet is,és ebbe rakta bele a megtöltött összevarrt csirkebőrt.És amikor megfőtt kivette,és felszeletelve tálalta.De aztán lehet hogy volt még valami amit nem mutattak.
2008. dec. 28. 13:24
Bangó Margit karácsonyi levesreceptjét, amelyikbe a bőrös csirkét tette, hogy kell elkészíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook