Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bánatmulasztó fórum:) fórum

Bánatmulasztó fórum:) (beszélgetős fórum)


11. Zoria
2010. jan. 19. 08:57

Nem magamtól leszek okos:


Legyünk mindig és mindenhol tökéletesen jelen, de ne csak fizikailag. Az élet ébren vagy

álmodozva átélt pillanatok sorozata. Vagy teljes mértékben megéljük vagy élőhalottként

botorkálunk át rajta.

Arra a kérdésre, hogy létezik-e élet a halál után, az a legjobb válasz, ha

visszakérdezünk: milyen az ÉLET a halál előtt? Ráadásul az állatok tudják, hogy az életet élni kell. Ebben /is/ különböznek tőlünk, emberektől:-)


"Az élet nem arról szól hogy várjuk a vihar elvonulását, hanem arról hogy megtanuljuk hogyan kell táncolni az esöben."

2009. febr. 5. 11:16

detto nekem is az a véleményem mint a ladynek,

.....csajok fel a fejjel, kisugárzás kisugárzás és kisugárzás :o)

"különben is minden férfit meglehet kapni"

9. xxLady (válaszként erre: 5. - Marcsi0626)
2009. febr. 5. 11:09

Kedves Marcsi!


Felesleges apácaéletbe fojtani magad :) Én sem találtam a párom, jelenleg se mondhatnám, hogy bárki akadna, aki a lelkemet simogatná a szeretetével, figyelmével. De hát ez múló állapot :). Egy férfit egyébként a kisugárzással jobban meg lehet bolondítani, mint a cm és kg arányának ismeretével. Azt meg el kell fogadni, hogy mindig lesznek olyan hímek, akik a karcsú, esetleg sovány nőkért rajonganak, és olyanok is, akik a párnás husiért vesznek meg. Tehát senki nem marad egyedül.


Szeresd meg magad, ezt kell éreznie a másiknak is ahhoz, hogy közeledjen feléd és az ismerkedést ne mételyezze meg a kisebbségi komplexusokból fakadó bizonytalanság és pesszimizmus.

8. Zelma (válaszként erre: 6. - 4423e63349)
2008. jan. 25. 15:40
Így van, ahogy mondod. Nem mellesleg nekem is az egyik legducibb barátnőm a legközkedveltebb a férfiak körében! Az arca meg nagyon szép, éppen, mert nagyon sima a bőre az "antifogyókúrától".
2008. jan. 25. 15:37
Köszi Mausi! Nagyon kedvesek, és jól esnek bíztató szavaid! Én azt mondanám magamról, hogy molett vagyok, de súlyom többségét izmok teszik ki.
6. 4423e63349 (válaszként erre: 5. - Marcsi0626)
2008. jan. 25. 14:54
En ugyan nem vagyok molett es nem is vagyok olyan mint egy faag,de ismerek olyan nöt(söt,a sogornöm) hogy azt lehet ra mondani hogy köver!A ferje megis imadja!Azonkivül a ferfiakat az ujja köre csavarja.Tehat fel a fejjel!Nem tudom mennyire szenvedsz a kiloid miatt,de ha egy ferfi ezert hagy el egy nöt,az meg sem erdemli hogy egy percig is buslakodjon utana barki,vagy apaca eletet kezdjen elni egy ertektelen ember miatt!
2008. jan. 25. 14:36
Sziasztok! Én - legnagyobb bánatomra - úgy vagyok a férfiakkal, hogy ők ott, én itt. Elég sokat szenvedtem miattuk, és ezért szinte "apáca életet" kezdtem el élni. Lehet, hogy ez másnak nevetséges, de ha jobban belegondol az ember, akkor már nem is az. Tudom, hogy velem is vannak bajok, de miért van az, hogy a férfiaknak csak azok a nők kellenek, akik olyan vékonyak, mint a fák gallyai?!
4. orsyka (válaszként erre: 3. - Képzelet)
2007. nov. 15. 21:52
Csak az a baj, hogy ő a volt barátom, és a fene majd meg esz. Amíg együtt voltunk, addig mindig betartotta, hazt mondta hív, akkor hívott.
3. képzelet (válaszként erre: 2. - Orsyka)
2007. nov. 15. 15:10

Szia!

Elhiszem,hogy rossz érzés ez,meg tök sz@r és unalmas várni!!

De Te ne hívd,ha azt mondta hívni fog "várd" a telefont.

Ha mégse hívna,talán nem is vesztettél sokat!

Gondold el ,ha mást ígér,és azt sem tartja be...

2007. nov. 15. 14:35
Ez tök jó. Most szenvedek egy kicsit. Mert egy pasi megígérte, hogy felhív és megbeszéljük, mikor találkozunk, ennek ellenére két napja meg se szólal a telefonom.Dilemma előtt állok. Hívjam én, vagy várjam meg még ő hív, vagy egyáltalán hagyjam a francba az illetőt....
2007. okt. 31. 08:00
Szia kedves látogató!Köszönöm ,hogy megtiszteltél azzal,hogy beléptél hozzám,és cserébe én meghallgatom minden problémádat,és igyekszem segítséget,de ha mást nem,lelki segítséget nyújtani.Csak bízz bennem,és hidd el,segítségedre lehetek:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook