Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Banános pudingpor!!! fórum

Banános pudingpor!!! (beszélgetős fórum)


2012. jan. 24. 18:51

Sziasztok!

Kicsit ugyan késve ,de tudok segíteni!Én is kerestem mindenhol,de már a Tescoban sem lehet kapni.Viszont ahol dolgozom,ott vannak szlovákiai munkatársaim,tőlük kérdeztem és náluk lehet kapni Dr.Oetkeres banán pudingport,tehát nem valami gagyit.Hozattam is az egyik kolegával és nagyon finom!Ha van lehetőségetek Szlovákiában vásárolni,vagy onnanhozatni,megtehetitek!

8. martin3 (válaszként erre: 1. - Rita1983)
2011. márc. 11. 13:00
soha nem bolti pudingot eszek! tej+ tojássárgája cukorral liszttel kikeverve, a meleg tejhez hozzáadni, kevergetni és kész is! sokkal egészségesebb, hiszen így semmilyen adalékanyag, aroma stb nincs benne, tehetsz bele vaníliarudat, kakaóport(csokis puding), és persze bármilyen gyümölcsöt, ebben az esetben banánt....:)
2011. márc. 10. 17:44

Most már lehet kapni tejszínes pudingport, nagyon finom, és viszonylag semleges az íze. Mi lenne, ha turmixban pépesítenéd a banánt a pudingba való tejjel együtt, és úgy öntenéd bele?

Nem tudom, használható ötlet-e, most pattant ki az agyamból.

6. 441b7dc459 (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2011. márc. 10. 17:28

ezt én próbáltam,mert nálunk is a banános pudingpor a favorit.sajnos.(mert tényleg nincs semmilyen márkáju pudingban banános izű)

de a turmixolt banánnak olyan erjedt íze volt ebben az összeállításbam. a család meg se akarta enni.

..én is inkább a banán aromát javaslom.esetleg a banános zseléport tejben kikeverve megfőzve???

ez csak tipp..

2011. márc. 10. 17:21

Nem nagy tragédia... nem szentírás ez az íz...

Lehet vaníliás vagy tejszínes és turmixolt banánt keverni bele.

2011. márc. 10. 17:15
vaniliás pudint és összetört babánt belekeversz
2011. márc. 10. 17:13
Banán aroma?
2011. márc. 10. 17:12

vegyél vaníliásat, tegyél bele banánt


háát

2011. márc. 10. 17:05

Sziasztok!


Segítséget, ötleteket várnék. :)

Van egy banános-kókuszos süteményreceptem, amibe banános pudingpor kell.

Eddig csak a T....o hipermarketben lehetett kapni, de ott is megszüntették...

Van valakinek ötlete, hol kaphatnék, hogy csinálhatnék..???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook