Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balmazújváros fórum

Balmazújváros (beszélgetős fórum)


1 2
17. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 16. - Szulim)
2007. júl. 16. 17:12
Én is szeretek itt lakni,pedig nemrégen élek itt,de azért laknak itt is "érdekes emberek" bőven...
16. szulim
2007. júl. 16. 16:56
Balmazújváros!!!Ott született édes apám,és még mindig laknak ott rokonok!!Kedves emlékek jönnek elő:)))
15. fe1fe85329 (válaszként erre: 1. - Ccd9bb7d17)
2007. júl. 4. 11:11

szia! szerintem is tök jó kis város balmazújváros ! Én ugyan 300km-re lakomtőle de mivel majdnem az összes rokonom ott lakik elég sokszor megfordulok ott(Gyerekkoromban pedig főleg)


A strand is csuda jó a gyógyvíz nagyon jól helyre tette a gyerekszülés után leamortizálódott derekamat.

Az is tetszik benne hogy tiszta, és az utóbbi pár évben nagyon sok szép ház is épült.

2007. júl. 4. 11:01
Tényleg jó,a gyerekmedence picit hideg,igaz csak az én lábujjaimnak,a lúrkókon nem látszik:-)És annak is örültem,hogy nemcsak csini csajok vannak,hanem jórészt olyanok mint én:-)így kevésbé ciki:-)
2007. júl. 4. 10:58

Csege nem is jó... Folyton tele van egyekiekkel. Úgy bámulják az embert, mintha nem látnának minden nap. (Tisztelet a kivételnek. De nincs ilyen!)

Újvároson még nem voltam strandon. Biztos jó, lehet ellátogatunk a nyáron. Amúgy is szeretek Újvároson lenni. Tökjó.

2007. júl. 3. 21:51
most voltunk délután a strandon,gyerkőcnek 4 éves korig nem kell fizetni,nekem így délután 400 ft volt a belépő,8ig van nyitva,tehát 400ftért 4 órahosszat lehet pancsizni.a strand egy kicsit kopasz még de az öltözőt pl szépen felújították,és a láényeg hogy gyönyörű,tiszta,a gyerekmedence tényleg olyan hogy kicsibabát is bele lehet engedni.szóval szuper...
11. cc9c99725a (válaszként erre: 9. - Ccd9bb7d17)
2007. ápr. 8. 08:21
Igen, a nyári rendezvényeket is ismerem. A tűzijátékot mi is megnéztük már. A strand tiszta, rendezett, a víz szuper, és tényleg jóval olcsóbb, mint a debreceni, vagy a szoboszlói. (Tiszacsege sem rossz, oda is el-elmegyünk) :)
10. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. ápr. 8. 07:48
A lakótelepeken kb7,5től 11milla körülig.A régi hosszú házak persze állagtól függően 7től akár 9ig is.A kockaházak kb.8,5-tizenakárhánymilláig.Az ujabbaknál a határ a csillagos ég....
9. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 8. - Cc9c99725a)
2007. ápr. 8. 07:45
Igen a strand előtt rendszeresen vannak rendezvények,pl.húsvét,május 1 ilyesmi vidámpark jellegű dolgok,nyáron Balmazújvárosi napok,ami tök jó rendezvényeket jelent stb.Kicsit tényleg puszta lett a strand,bár én csak 2nyáron voltam itt a gyerekekkel,de szép tiszta,főként a gyerekmedence,ami nekem szempont.Sokan járnak ide Debrecenből,mert az ottani gyerek tele van többnyire kosszal,és amint láttam anyukákkal...A víz minősége,mármint a gyógyvízé vetekszik a szoboszlóival csak nem olyan drága...ez itt a reklám helye...Szóval szeretek itt lakni.
2007. ápr. 8. 06:35

Balmazújváros? Szerintem jó hely. Debreceni vagyok, de a nyári hónapokat a Keleti Főcsat. partján töltöm, a nyaralónkban. (16 éve, rendszeresen.)

Az emberek többnyire kedvesek, sokan már megismernek bennünket, amikor sétálgatunk, boltról-boltra. Most már tudom, hogy mit hol érdemes beszerezni, nagy előny, hogy van pár éve Penny-Market.

A strand sem rossz, bár sajnálom, hogy kivágták a fákat, kies lett így. De a medence, a víz, no és a hinta szuper!(ja, és nagymamám újvárosi lány volt)

Ismerek pár embert, osztálytárs, kollega, stb.

És ahogy én tudom, egész jó programok vannak a strand előtti parkban. (Tegnap pl. láttam a dodgemet, forgót, stb.) Holnap is megyek!!! Bográcsozni fogok!!!

Örültem a kérdésnek!

2007. ápr. 7. 21:13

Szerintem tökjó hely. Jobb, mint Egyek, az tuti...:)

Ha benézne ide balmazújvárosi, légyszi írjon már -akár ide is,- hogy milyen árban vannak ott eladó házikók?:)

Köszi!

6. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Mothertiger)
2007. ápr. 7. 17:59
Én hajdúhadházi voltam,csak véletlen hogy megismerkedtem egy újvárosi pasival,és ide költöztem én is.Szeretek itt lakni,szerintem tűrhetően ellátott,kellemes kis város.Nem vagyok nagyvárosrajongó...
5. mothertiger (válaszként erre: 4. - Tünde733)
2007. ápr. 2. 23:07

Ő vezetett= nem ivott.

Én nem tudok vezetni= mégsem ittam, mert mindenki okádott körülöttem, meg Verussal mentem, és nem akartam, hogy úgy vonszoljanak haza... (Meg nem vetett volna rám jó fényt, ha részegen "bemutatkozok" neki...)


Szóval, szívesen laknék is Balmazújvároson, csak Kálmi "Egyek-rajongó", hogy ne csúnyábban fejezzem ki magam...

4. tünde733 (válaszként erre: 3. - Mothertiger)
2007. márc. 31. 12:03
...meg az ital:))))
2007. márc. 30. 20:39
Én is sokat jártam ott. Kár, hogy megszűnt a Flash, szerintem nagyon igényes szórakozóhely volt...:( Mellesleg ott szerettem bele a mostani páromba.:) Talán a fények tették...vagy nem is tudom...:)))
2007. márc. 30. 20:09
A szülöfalum (Egyek)nem messze van Balmazujvarostol,igy mar sokszor jartam ott.Szivesen beneztem az üzletekbe,eleg jol ellatott varoska:)
2007. márc. 30. 14:53
Sziasztok!Érdekelne más is látogatja e ezt az oldalt városomból,vagy van e valakinek valamilyen élménye,ismerete a várossal kapcsolatban.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook