Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ballagásra milyen ajándékot vegyek? fórum

Ballagásra milyen ajándékot vegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 9. 09:05

Pénz helyett adhatsz vásárlási utalványt, amin pl. meg tudja majd venni az iskoli könyveit, ha a szülei nem tudják fizetni. Vagy ruházati utalványt, ha tudod, melyik a "kedvenc" boltja, olyasminek egy lány mindig örül szerintem!:))

Vagy ha mentek nyaralni, befizetitek őt is!:)

2013. máj. 8. 18:47
A legegyszerűbb, ha megkérdezed a leányzótól. Megmondod neki, h mennyit szánnál rá, és megkérdezed tőle. Esetleg együtt is elmehettek vásárolni, hazaviszed, becsomagolod és a ballagáson odaadod neki. Cipő, táska - ezeknek egy lány mindig örül, de ő válassza ki!!! Velem is így csinálta keresztapám felesége anno. Még az aranyat is én választottam ki. Mikor azt kaptam. Igaz, h az a gimis ballagásom volt.
2013. máj. 8. 17:39
Valami olyat kell n eki kitalálni,amit használni fog a jövőben.Ki kell puhatolni,hogy mire vágyik.Egy divatos ruha,cipő,vagy esetleg,valami táska.A pénzt általában ilyen helyen lenyúlják,vissza adni már nehezebb .De ha anyagi bajaik vannak akkor,hogy vesznek neki arany,vagy ezüst tárgyat,mert az sem egy-két fillér.
2013. máj. 8. 16:56
Attól is függ, mennyit szántok rá. Ha belefér: okostelefon, "csillagos" cipő, "LV" vagy hasonló márkajelzésű pénztárca (az én unokahugom imádja ezeket). Bár gyakorlatilag mindent imád, ami csillog, fényes, márkás, eselteg rózsaszín :)
6. EsztyMorgan (válaszként erre: 5. - Kártyavár06)
2013. máj. 8. 16:44
Pénzt csak azért nem akarok, mert a szülei elvennék tőle. Folyamatos anyagi bajaik vannak. A tavalyi szülinapi pénzét is "kölcsön" kérték tőle és a mai napig adják neki vissza.
5. kártyavár06 (válaszként erre: 4. - EsztyMorgan)
2013. máj. 8. 16:40
ad pénzt + valami apróságot mellé, kabala, középiskolás cuuc, stb, napló, határidőnapló sulinapló könyvutalvány stb
4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2013. máj. 8. 16:26

Párom keresztlánya, 15 éves. Jövőhónapban ballag az általánosból, de én már szeretnék most valamit kitalálni, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen.

A viszonyunk jó. Ritkán találkozunk, de jó :)

2013. máj. 8. 16:24

Milyen kapcsolatban/rokonságban vagy az illetővel? Milyen a viszonyotok?

Anyagi lehetőségek?

Fiú/lány?

Ovis/ált.isk./középisk. ballagás?

...

2013. máj. 8. 16:23

Jövőhónapban ballagásra megyünk.

Arany/ezüst kizárva, mert azt a szülőktől és a nagyszülőtől meglesz.

2013. máj. 8. 16:23
Ballagásra milyen ajándékot vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook