Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balesetbiztosítás mikortól fizet? fórum

Balesetbiztosítás mikortól fizet? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 2. 13:18

ÉN IS EBBE A CIPŐBE JÁROK

SZERZŐDÉST MÓDOSITOTTAM 2012.03.22-ÉN TELEFONON

DE VOLT LAKÁSBIZTOSÍTÁSOM CSAK ÉPPEN BALESETRE NEM VOLT.MEGKÖTÖTTEM A SZERZÖDÉST AMIT MEGKAPTAM ALÁIRTAM ÉS VISSZA KÜLDTEM AMI ODA ÉRT 29-ÉN

SZERENCSÉTLENSÉGEMRE A KISLÁNYOM LEFORRÁZTA MAGÁT 1 FOKÚ ÉGÉSI SÉRÜLÉSE LETT.A KOCVKÁZAT VISELÉS KEZDETE 22-E A SZERZŐDÉS SZERINT A DIJFIZETÉS KEZDETE ÁPRILIS 1-E FELHIVTAM A BIZTOSITOT EL MONDTAM A PROBLÉMÁMAT AZT MONDTA A HŐLGY MIVEL HOGY 29-ÉN ÉRT ODA A SZERZŐDÉS ÉJFÉLTŐL ÉRVÉNYES AZ ORVOSI PAPIRON MEG 19.45 PERC SZEREPEL AKKOR TŐRTÉNT A BALESETE A KISLÁNYOMNAK SZOVAL LEHETSÉGES HOGY 4 ÓRA HOSSZÁN MÚLIK HOGY FIZET A BIZTOSITÓ VAGY NEM.PEDIG ÉN ÚGY TUDTAM HOGY AMIKOR MEGKÖTJÜK A SZERZŐDÉST AMIT ÉN TELEFONON KÖTÖTTEM MEG 22-ÉN AKKOR AZ ÉJFÉLTŐL ÉRVÉNYBE LÉP.

AKI TUD ERRE VÁLASZT AZ KÉREM VÁLASZOLJON.

2012. márc. 31. 17:50
nem fizetett, csak akkor, ha március 01 előtt kötöttem volna meg!Ilyen az én szerencsém! Nincs mit tenni!
2012. márc. 28. 19:54
Akkor gondolom, hogy ez halasztott, mert a kockázatviselés kezdete április 01., benyújtottam az igényt, várunk......!!Csak azt nem értem, hogy aki pl.02-án köti meg, annak akövetkező hó 01-et írnak kockázatviselésnek, akkor az az ember 1 teljes hónapig meg is halhat, nem fizetnek???Szar banda!Posta biztosító!
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - Fancsika09)
2012. márc. 25. 19:19

A "leghamarabb" azt jelenti, hogy annál előbb nem; azt nem jelenti, hogy két hét múlva életbe lépő szerződés hamarabb érvényessé válik a korábbi fizetéssel.

Ezt csak józan paraszti ésszel állítom. Szóval persze, kérdezd meg attól, akivel kötötted, csak ne fűzz túl nagy reményeket hozzá...

6. Aville (válaszként erre: 5. - Fancsika09)
2012. márc. 25. 18:28

Mindenképp keresd meg azt a személyt, akinél kötötted. Önálló bal.bizt.? Nyújtsd be a biztosítónak az igényt. Ha elutasítják a szerződési feltételek alapján reklamáld meg, hivatkozz a PSZÁF-ra és a fogyasztóvédelemre.

Biztosítós vagyok, és 2 dolog létezik. Halasztott kockázatviselés (konkrét dátum a jövőben) vagy a következő nap 0 óra.

2012. márc. 25. 18:20
A feltételekben ez áll::A biztosítási szerződés leghamarabb az azt követő nap 0 órájától lép hatályba, amikor a szerződő a biztosítás első díját a biztosító számlájára befizette, feltéve, hogy a balesetbiztosítási szerződés már létrejött, vagy utóbb létrejön!Én 03,14én fizettem!Na ezért nem értem!
2012. márc. 25. 18:06
a szerződés alapján - ha a kezdet 04. 01. akkor nem kell fizetniük
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fancsika09)
2012. márc. 25. 18:03
Hát, ha a kockázatviselés kezdete 04. 01.,akkor nyilván nem fizet.
2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Fancsika09)
2012. márc. 25. 18:01
keresd meg azt akinél kötötted, szerintem fizetniuk kell
2012. márc. 25. 17:59

Március 14-én kötöttem egy balesetbiztosítást, és szerencsétlenségemre másnap, 15-én délután eltört a lábam, műteni is kellett!!!4 nap kórházi ápolás, és 6 hét gipsz, ami ezután jön!

Fizet ilyenkor a biztosító??

A kockázatviselés 04,01!!!

De a szerződés nem akkortól él amikor én aláírtam???

Hozzáértők véleményét kérem!!Vagy aki már járt így!!!Bejelentettem a káresetet, de előzetesen azt mondták, hogy nem fizetnek!!!El kell ezt fogadnom???

Köszönöm annak aki válaszol!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook