Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatoni faházikók fórum

Balatoni faházikók (beszélgetős fórum)


8. gerlemama (válaszként erre: 1. - Bundi78)
2013. jún. 21. 17:25

[link]


Ez szuper hely. Tavaly voltam, 2éves kisgyerekkel.

Kényelmes faház, van nagy játszótér, és a part is jó.

A víz sokáig bokáig ér, klassz volt.

7. Yulcsy (válaszként erre: 6. - Bundi78)
2013. jún. 21. 17:00

Szia!

Én sajnos nem vagyok annyira ismerős a Balatonon,de ha kicsi gyerekkel mentek,akkor mindenképpen a déli partra menjetek.

2013. jún. 19. 10:59

És foglalás nélkül találok kiadó szobát vagy házikót?

Melyik részt ajánlanátok, mondjuk, ahol sekélyebb a víz és nem kell fizetni a fürdésért?

Egyszer voltam Balatonfüreden és Tihanyban, nagyon tetszett, sokkal jobban, mint a tegnerpart.

5. Pillangóhatás (válaszként erre: 1. - Bundi78)
2013. jún. 18. 15:31
Balatonakali kemping
2013. jún. 18. 14:35

Katt ide, de én a helyedben nem vállalnám be a Balcsit. Olyan árak voltak pár hete, mint Jesoloban és még mindig a lehúzásból van az adómentes bevételük zöme - 2 hónap alatt akarják sokan megkeresni az évi költőpénzt.Sajnos ez van:-/


[link]

2013. jún. 18. 13:20
kempingekben nézz körül, ott vannak kis bérelhető házikók
2013. jún. 18. 13:20

Szia!

Mindenképpen faházba szeretnétek?Mert én is most nézegetem a lehetőségeket és a szallas.hu-n sok lehetőséget találtam ami nem olyan horror összeg!

2013. jún. 18. 13:15
Balatonra szeretnék menni családommal nyaralni, faházikóban. Tudna valaki segíteni hol kereshetnék rá neten? Eddig mind csak drága szállodákat és apartmanokat adott kia a kereső. Erdélyből mennénk, egy kicsit azért vagyok tájékozatlan. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook