Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balatoni emlékmorzsák fórum

Balatoni emlékmorzsák (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Balatoni emlékmorzsák

2010. okt. 19. 21:03
Ez szép! Nekem is vannak régi nyaraim ... Ezek az alföldhöz kötnek. Már nincs meg a tanya sem ahol annyi szép dolog történt. Sok-sok emlék ... Már a nagyszülők sincsenek. Boldog gyermekkor .... Köszönöm!!!
2010. aug. 16. 11:55

Megható,szivet-lelket gyönyörködtető a cikked.Nekem különösen kedves,hisz ha házunk nincs is a Balatonnál magam is ezer szállal kötödöm oda.

Nem lehetne mégis megtartani a szeretett,régi házat?

8. lego
2010. aug. 14. 14:44
Gratulálok a cikkhez!Könnyet csaltál a szemembe,nekem is sokat eszembe jutnak gyerekkorom nyarai a mamáéknál.Ők még élnek hálistennek de már nem ott ahol rég.
7. elszabadult hold (válaszként erre: 6. - GYÖNGYI1967)
2010. aug. 14. 14:19
Én sem, csak nem rajtam múlt :)
2010. aug. 14. 14:07
Jó a cikk,én soha nem tudnék megválni egy balaton környéki háztól.
2010. aug. 14. 14:03
Gratulálok a cikkhez. Nagyon élvezetes volt olvasni!Nagyon sok gyermekkori emléket hozott fel belőlem is!:)
2010. aug. 14. 13:22
Köszönöm. Szegény apám is megkönnyezte anno ezt az írásomat - az ő szülei voltak a balatoni nagyszüleim.
2010. aug. 14. 13:06
Nagyon tetszik a cikked, és igazán átérzem..hasonló emlékek fűznek Boglárhoz..
2010. aug. 14. 13:05
Nagyon jó cikk, élvezetes volt olvasni.:O)
2010. aug. 14. 10:08
"Te nem mehetsz le nélkülünk nyaralni a Balcsira!" - hallottam oly sokszor kislányként szüleimtől. Bezzeg a bátyám! Sok szünidőt eltöltött a mamáéknál, kalandos napokat átélve az unokatesókkal.
Pedig a testvérem is csak kilenc éves volt még. Én voltam az egyetlen lányunoka, és ennek okán meg is voltak a kellő tilalmak. Persze ma már értem, hogy miért, de akkor fel nem fogtam. Időnként dühöngtem, s ha elszabadultam a fiúkkal, én is lelkesen csúzliztam, fociztam és meg mertem fogni a békát a mocsárban. "Én is vagyok olyan!"

Ugrás a teljes írásra: Balatoni emlékmorzsák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook