Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Balaton terén jártas emberek, adnátok tippeket? fórum

Balaton terén jártas emberek, adnátok tippeket? (beszélgetős fórum)


2012. jún. 7. 21:16
Nálam az abszolút kedvenc Balatonfüred
2012. jún. 7. 21:05
Sziasztok! Mi a barátnőmmel vinnénk el július 9 - augusztus 1 között 6 gyerkőcünket vonattal a Balatonra olcsó elfogadható apartmant, szállást keresünk. Agyerekek miatt nem mindegy, hogy milyen messze van a strand, Bolt stb..... Ha tudtok segítsetek.
10. Szecsu (válaszként erre: 9. - Egyed Judit)
2011. júl. 11. 21:52
Szia! Augusztus 5-21. között Balatonalmádiban borfesztivál lesz. Akkor ott is nagyobb élet szokott lenni.
2011. júl. 10. 12:28
Szia mi is megyünk de csak augusztusba egy 6 éves kislánnyal és mi Balatonszemest a homokos strand miatt és Almádit néztük ki de mi campingbe megyünk szerintem valamivel olcsóbb és jó buli is,pláne a kislánynak,de élet szerintem ilyenkor minden Balatoni településen van csak valmelyiken kisebb és van ahol nagyobb ki mit szeret mi most pihizni mennénk nem ilyen pörgős helyre.Jó utat és kellemes pihenést mindenkinek!
2011. júl. 9. 22:35
Én Balatonfüredet ajánlom, az a bornapokkor nagyon pezsgő város, és szerintem nagyon hangulatos. Ha olyan helyre mentek, átutazhattok Veszprémbe is (Balatonfüredtől kocsival kb 20 perc) az állatkert szerintem egyre jobb lesz, a vár nagyon hangulatos, van több múzeum is.
2011. júl. 9. 20:17
Északi partot ajánlom. Szebb, és több látnivaló van, mint a délin. Attól is függ ugye, hogy miket szeretnétek. Hamarosan kezdődnek a bornapok, szinte mindenhol. Egész napos kirakodó/előadás/koncert stb, estébe nyúló programokkal. Almádi, Füred, szép kisváros, ahonnan hamar eljutsz Veszprémbe is, vagy Keszthely, a nagyváros. Badacsonyban kirándulni, Tihanyban sétálni, Afrika múzeum Balatonedericsen, vagy összekötni a Balatont a Művészetek Völgyével... Van, ahol van gyerekpancsoló kialakítva, van, ahol nincs. Szóval a legfontosabb, hogy ti mit szeretnétek csinálni.
2011. júl. 9. 18:02

Én Csopakot imádom :) Jó kis hely, szép strand és ha pörgésre vágysz közel vab Füred.

A legolcsóbb szállás az Ifjúsági Üdülőben van, 7000/2fő/éj:


[link]

5. Kata 1977 (válaszként erre: 4. - Nyunya44)
2011. júl. 9. 17:36
Ahová mi megyünk Balatonszemesre 6 főnek 1 hétre 64 ezer forint a szállás és van főzési lehetőség!
2011. júl. 9. 17:01

Én Balatonalmádit nagyon tudom ajánlani! Szálláspénz terén nem tudok tanácsot adni, ismerősnél voltunk. Nagyon szép kis városka, nem eldugott, megy az élet este is:) Közel van hozzá Balatonfüred, mi oda is sokszor átmentünk.

Még Balatonszemest is tudom ajánlani, bár ott egy picit laposabb az élet.(szállás 12eFt/fő/5 éjjel volt)

Legjobban spórolni a kaján lehet szerintem. No nem megfizethetetlen, de ha magatoknak csináljátok, úgy jobban kijöttök.

2011. júl. 9. 16:48
szia, ez engem is érdekelne, mert mi is most nyárra terveztük, csak még nem tudtuk merre induljunk.
2011. júl. 9. 16:42

Párommal idén oda szeretnénk menni, de még se foglaló, se semmi. Mindketten még kiskorunkban voltunk, nem is vágytunk, de most ránk jött.. :)


Szabolcs megyében élünk. Tudnátok adni tippeket, hová érdemes menni, ami szép is, nem is kihalt rész és olcsó is? Kb. mennyi pénzre számítsunk mindennel együtt 5 napra (utazás, szállás, kaja)? Mivel lehet spórolni?


Mondjuk enni vinnénk és ott sütnénk meg szerintem.

2011. júl. 9. 16:40
Balaton téren jártas emberek, adnátok tippeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook