Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Balassagyarmaton jó nőgyógyász? fórum

Balassagyarmaton jó nőgyógyász? (beszélgetős fórum)

10. CsengiBoti (válaszként erre: 9. - Vicky0418)
2013. aug. 29. 18:11

Szia!

Ha tudok,szivesen segítek!Írhatsz privit is!Szép napot!

2013. aug. 29. 15:27

Sziasztok!


Valaki esetleg még nézelődik errefelé? :) Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra...

8. CsengiBoti (válaszként erre: 7. - Shephard)
2013. jún. 8. 14:07
Szia!Ha még aktuális a kérdésed,írj privit!Áprilisban szültem Gyarmaton,előtte 2hétig bent feküdtem.Talán tudok segíteni!
2013. márc. 1. 22:11

Sziasztok!


Hátha olvassa majd valaki még a bejegyzésem :)

Gyarmaton keresek jó, megbízható, normális, segítőkész nőgyógyászt! Még a baba project elején tartunk, de szeretnék egy állandó orvost, főleg hogy sok problémám volt kamaszkoromban. Utánanéztem a neten és 3 dokiról olvastam jókat: Birtha, Szép, Pap. Szívem szerint csak női nőgyógyászt választanék, de ez sajnos korlátozott itt, viszont akit a legjobban ajánlanak az meg nekem pont az akit én nagyon nem akarok, mert anno félrekezelt és épphogy életben maradtam, ami egy kamaszlány lelkét nagyon megviseli!

Ha esetleg valakinek van tapasztalata a kórház nőgyógyászaival kapcsolatban, hogy kit érdemes felkeresni örülnék egy válasznak, köszönöm :)


Szép estét :)

2012. máj. 21. 15:08
én voltam rákszűrésen Szép doktornál igaz elég öreg már de így elsőre szimpi volt.barátnőm 2 hónap múlva fog szülni ő a Birtához jár meg van vele elégedve
5. letty24 (válaszként erre: 4. - Gyongyiv)
2012. máj. 15. 15:10
Szia! Ezzel a kérdéssel én is gondban vagyok mert eddig mindenki mást mondott. Mindenkinek más volt a "jó doki". Személyesen szinte egyik dokit sem ismerem. Én a 11. hétben vagyok, de még mindig fogalmam sincs róla, hogy melyik dokit válasszam. :) Neked kit ajánlottak eddig?
2012. máj. 13. 13:38

Ez a téma engem is érdekelne!! :)

Tudtok ajánlani egy jó dokit B.Gyarmaton? Most vagyok a 6. hétben.. :) Ki a legjobb???? :)

2012. ápr. 11. 12:57
nincsenek a fórumon erről emberek?
2012. ápr. 4. 14:51
Írtam neked levelet!
2012. ápr. 4. 13:23
Gyarmaton kell keresnem egy nőgyógyászt.Védőnőn Szép doktort ajánlotta.Megbízható?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook