Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bal lapocka mitől fájhat? fórum

Bal lapocka mitől fájhat? (tudásbázis kérdés)

7. Bichi (válaszként erre: 3. - Pici1978)
2021. júl. 17. 10:43
Hasonló volt a családban, ha hanyatt fekve nem fáj, akkor a rossz tartástól simán lehet
6. gabymama (válaszként erre: 1. - Pici1978)
2021. júl. 17. 08:25
Próbálj diétázni, vastagbél gyulladásnak vannak hasonló tünetei. Az emésztés folyamatában estére-éjszakára jut oda amit napközben ettél. Laktóz érzékenység is lehet. Nospa szokott használni.
5. Nikice (válaszként erre: 3. - Pici1978)
2021. júl. 17. 07:11

Mielőbb orvos. Ha konkrétan nem lokalizálható, hanem kisugárzó fájdalom, igen komoly bajt is jelezhet.

Bízzunk benne, hogy esetleg ülőmunka "gyümölcse", és gyógytorna, masszázs segít, de én felkeresnék pár szakembert ezekkel a tünetekkel. Jobbulást!

4. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Pici1978)
2021. júl. 17. 06:38
Epegörcs. Az is okozhat lapockába szúró fájdalmat.
2021. júl. 17. 05:21
Sajnos minden nap fáj. És néha gyomortájon is. De bármi is az, mindig akkor amikor már kissé fáradok,ezért gondoltam hogy gerinc vagy esetleg váll stb. De a gyomortáji, oldaltáji feszülés?
2021. júl. 16. 22:14

Munkanapjaidon fáj vagy akkor is, ha nem dolgozol?

Nem éri huzat napközben?


A fájdalomcsillapító nem mindig hat azonnal, pár napig szedni kell.


Nekem befagyott vállam volt, de az midig fájt, fpleg ha egy-egy mozdulat még rá is segített.

2021. júl. 16. 21:56
Több mint egy hete elkezdett fájni a bal lapockám, olyan görcsösen. Nem tudom mi okozza, általában délelőtt semmi gond nincs vele, de az esti órákban egyre rosszabb, szinte begörcsöl. Kitapintani nem tudom, hogy pontosan hol. Néha elöl a bordám alatt is érzek fura szorítást. Arra gondoltam hogy gerinc eredetű lehet, mert mindig este felé kezd fájni, de az, hogy néha oldalt vagy elöl is feszül elvizonytalanít. Voltam tegnap orvosnál, kaptam fájdalom csillapítót, sajnos nem használt, és laboratóriumi beutalót, ahová sajnos 27-re kaptam időpontot. A kérdésem az lenne, hogy valaki tapasztalt e hasonlót? Fura hogy egész nap nem fáj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook