Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bakteriális fertőzés - lehetséges ez? fórum

Bakteriális fertőzés - lehetséges ez? (beszélgetős fórum)


7. Lencsy (válaszként erre: 1. - Kessszi)
2012. márc. 31. 17:17
A gyógyszert semmiképp ne hagyd abba , csináld végig a kúrát akkor is ha elmúltak a tünetek . Jó a gyógyszer és a kúp kombinációja , ezért hathatott ilyen gyorsan . Sajnos vannak nők akik hajlamosak az efféle dolgokra , így visszatérhet időközönként . Én évek óta küzdök a candidával ..számtalanszor kikezelték, de ha kicsit legyengül az immunrendszerem azonnal visszatér .
2012. márc. 31. 14:58
Javaslom a Betadin hüvelykúpot vagy a Betadinos oldattal kevert irrigálást. Gomba- és baktériumölő. Nem receptköteles.
2012. márc. 31. 14:52

Időben elmentél és nem hatalmasodott el a betegség!

Szerencse, mert ezért vagy jobban! De...

Abba ne hagyd a kúrát, mert akkor újult erővel tör fel és már nem reagál erre a gyógyszerre!

Rezisztensé válnak a bacik!

Folyásod attól még lehet, hisz még nem járt le a gyógyszer!Légy türelmes! Ha a gyógyszer befejezése után sem javul a helyzet, akkor inkább menj vissza az orvoshoz!

2012. márc. 31. 14:51
NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!! :-)
2012. márc. 31. 14:08
Szerintem ha elég hamar elkapta a grabancát, simán lehetséges, de nehogy abbahagyd a kúrát, mert csalóka lehet! Teljes gyógyulást kívánok!
2012. márc. 31. 14:08
Nálam is hasonló volt, én csak kúpot használtam, örültem is, hogy minden ok. Miután elfogyott a 12 kúp, akkor pár napig rendben volt minden, aztán most megint úgy érzem, hogy valami nem stimmel. Remélem, te szerencsésebb vagy!
2012. márc. 31. 14:02

Még a múlt héten voltam nőgyógyásznál, aki megállapította, hogy bakteriális fertőzésem van. Két gyógyszert kaptam rá, amit reggel és este kell bevennem, illetve írt fel hüvelykúpot, amit pedig este kell feltennem.

Minden nap úgy csináltam, ahogy az orvos mondta, nem ittam alkoholt, tejet, szénsavas dolgokat, és enni is olyanokat ettem nagyrészt, amik egészségesebbek, vitamindúsak.

Lehetséges az, hogy elmúlt mára minden panaszom? Nem viszket, nem ég, nem fáj és nem érzek semmilyen kellemetlen szagot sem. Folyásom az még van, az miért? Baj?

Nem merek örülni, nehogy megint legyen valami bajom, de ha ezek a gyógyszerek segítettek nekem ennyi idő alatt, elég szerencsés vagyok! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook