Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bakteriális fertőzés? fórum

Bakteriális fertőzés? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 4. 18:25
A dokim mondta, hogy ez a suprax erre több embernél jó volt, és lám nekem is tuti volt.
16. 4e51fafc75 (válaszként erre: 15. - Nagylány67)
2011. máj. 4. 18:20
Akkor jó, csak azért kérdeztem, mert célzott antibiosszal jobb lőni rá, meg ha tudjuk, hogy orrszarvú, vagy csak valami kisegérke. :-) Minden jót!
2011. máj. 4. 18:17
Simán labor vizsgálat után sok volt a baktérium és a nitrit, márpedig az a hugyuti bakteriális fertőzés tünetei. A gyógyszer és a kiegészítő kapszula jó volt.
14. 4e51fafc75 (válaszként erre: 13. - Nagylány67)
2011. máj. 4. 18:10
Miféle, már úgy értem, nevet is írtak, vagy csak, hogy soka a baktérium? Katéteres vizelet, vagy csak úgy, simán?
13. Nagylány67 (válaszként erre: 12. - 4e51fafc75)
2011. máj. 4. 18:08
Sok volt a baktérium a vizeletben
2011. máj. 4. 17:30
Fertőzést találtak, vagy "csak" baktériumot?
2011. máj. 4. 17:11
Suprax az antibiotikum, van több fajta antibiotikum, de a házidokim azt mondta, hogy ez tuti lesz és így is volt, csak vényre kapható. Az Urell kapszula pedig vény nélkül 4200- 4800 Ft között ez patika függő.
10. 947344a6a8 (válaszként erre: 9. - Nagylány67)
2011. máj. 4. 08:36
Köszi, nagyon sokat segítettél. Ezeket a gyógyszereket, amiket írtál lehet kapni vény nélkül? (csak mert a házidokimnál mindig km-es sorok állnak). Kb. mennyibe kerülnek? Mert akkor beszerzek egyet.
9. Nagylány67 (válaszként erre: 8. - 947344a6a8)
2011. máj. 3. 20:52
Szia! Detto a helyzetem. Február elején voltam rákszűrésen, és negativ lett. A rákszűrés után voltam laborba ( mivel évente 2 X megyek) és ott a vizeletben baktériumot és nitritet találtak.Semmi tünetem nem volt. Nem volt folyásom,nem viszketett, nem szúrt, nem fájt a vizelés, szóval semmi. Ekkor a házidkoim írt fel suprax antibiotikumot + (probiotikumot). Ezt a gyógyszert 5 napig kell szedni és hugyuti fertőzésekre való. Közben rátaláltam még a neten az URELL kapszulára ( 15 db) ami szintén kitakarítja a bacikat a hugyutakból.Ezt érdemes ilyen közfűrdők után szedni. Ezek után ha megyek rákszűrésre, akkor előtte megyek laborba, hogy kizárjam a bacikat, mert akkor az eredményem sem lesz jó.
2011. máj. 3. 19:26
Köszi a hozzászólásokat, de szívesen várok még tapasztalatokat, véleményeket :) Tünetet továbbra sem érzek magamon, minden normális. Szerintem attól alakult ez ki, hogy vizsgálat előtt másfél héttel elmentünk termálfürdőbe. Talán ott kaphattam el a medencében. Pár éve is akkor észlelt ilyet a doki, miután egy élményfürdőben voltunk...
7. pteri (válaszként erre: 6. - Gavrilo1)
2011. máj. 3. 08:53
Persze, mielőtt felfedezték az antibiotikumokat, akkor is a szerencsésebbeknek elmúlt , a többiek meg meg kiselejteződtek, hiszen egészséges szervezetnek van némi öngyógyító ereje.
6. Gavrilo1 (válaszként erre: 2. - De6dcdc43c)
2011. máj. 3. 08:31
ez nem igaz!! Nekem is elmúlt. Sőt a vesemedencében lévő bakteriális fertőzésem is elmúlt a két tenyésztés között, pedig az égadta világon semmit sem szedtem.
5. de6dcdc43c (válaszként erre: 3. - 947344a6a8)
2011. máj. 2. 22:31
Persze, mert a bakteriális fertőzés elég alattomos tud lenni.Örülj neki, hogy kiderült:)
2011. máj. 2. 22:26

Sziasztok!

Tudom hogy ez nem igazán ide tartozik csak érdekelne, hogy tud-e valaki segíteni nekem?

Arról lenne szó hogy előfordulhat-e, létezik-e olyan, hogy egy gyereknek azért vérezzen erősen az orra,mert vmi fertőzést kapott el, kutya vagy vmilyen állat simogatásánál?

Előre is köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 2. 22:09
Szerdán (ekkor rendel újra az orvosom) feliratok vele egy kúpot. Csak az az érdekes, hogy mensi óta semmi rendelleneset nem érzek. Ha így lett volna, rögtön felkerestem volna az orvost.
2011. máj. 2. 22:01
A bakteriális fertőzést ki kell kezelni, az nem múlik el magától semmivel.
2011. máj. 2. 21:46
3 hete voltam nőgyógyásznál citológiai vizsgálaton. Ma érdeklődtem eredmény felől, negatív. De a leletben találtak valami bakteriális fertőzést. Tünetekre rákérdezve nekem nincsen se sok hüvelyi folyásom (ami pici van az színtelen, ez a szokásos nálam), nem viszket, nem ég, nem fáj amikor együttvagyunk párommal. Kb. azokban a napokban, amikor volt a vizsgálat, kicsit viszketett, majd megjött a mensim, és annak elmúltával semmi olyan tünetet nem érzek. Lehetséges, hogy a mensi "kimosta" a fertőzést? Mi a véleményetek erről? Ha valaki tapasztalt ilyet, az ő tapasztalatára is kiváncsi vagyok. Válaszaitokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook