Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bakok... :) fórum

Bakok... :) (beszélgetős fórum)


30. 7f9bae9389 (válaszként erre: 29. - Betyárninja)
2012. jan. 13. 14:53
Én viszonylag empatikus vagyok. Bár eléggé helyzet és ember függő.
29. Betyárninja (válaszként erre: 21. - 7f9bae9389)
2012. jan. 13. 13:23
Én az empátiával vagyok így. (nem tudhatom h a másik fejében mi zajlik vagy h mit gondolhat) :S
28. Babeck (válaszként erre: 22. - E92cab9e45)
2012. jan. 12. 21:00

Boldog sütinapot! :)


Én decemberi bak vagyok, alapvetően optimista, vidám, segítőkész, nyitott személyiség. Konok és önfejű is vagyok, és néha hirtelen, de ki nem az? :)

A pénzzel nem tudok bánni, bár az anyagi biztonságot megbecsülöm, valószínűleg ezért szűz a férjem ;) (Neki nagyon megy a pénzezés :))

27. Ancsika000 (válaszként erre: 22. - E92cab9e45)
2012. jan. 12. 17:54
Boldog születésnapot!
26. LauraJones (válaszként erre: 22. - E92cab9e45)
2012. jan. 12. 17:34

az utolsó mondat kivételével dettó :)


és Isten éltessen!!!

2012. jan. 12. 17:33
Jah, és ami még nagyon jellemző. Ha szeretek valakit, akkor nagyon szeretem! Pl. van egy ismerősöm, akibe fülig beleszerettem! Nah, ilyenkor van az, hogy totál hülyét csinálok magamból. Szerintem ezt észre lehet venni rajtam. A gond olyankor kezdődik, mikor már nem a vadászat fázisban vagyok, hanem a megtartás fázisában. És hiába szeretem nagyon, akkor már sokkal megfontoltabb vagyok. Lehet, hogy a kontraszt túl nagy! :-S
24. Ancsika000 (válaszként erre: 15. - Annácskaa)
2012. jan. 12. 17:28
Vitatkozni én is szeretek. De elfogadom, ha másnak más a véleménye! :) Egy idő után. Ilyenkor jön a kompromisszum!
23. 7f9bae9389 (válaszként erre: 22. - E92cab9e45)
2012. jan. 12. 17:15
Boldog szülinapot! :)
2012. jan. 12. 17:13

Én is bak vagyok :) Épp ma van a szülinapom :P De ezzel sokan vagyunk így :PP :)


Mondhatni, anyagias vagyok bizonyos dolgokban, két lábbal állok a talajon, igyekszem az eszemre hagyatkozni, de párkapcsolatokban családi ügyekben mindig az érzelmeimre, megérzéseimre hagyatkozom. Vannak nekem is fellángolásaim, És ha dühös vagyok, akkor az elég hamar és nagy erővel tör ki belőlem, de hamar lenyugszom :)Türelmes, figyelmes, és kevés embert engedek magamhoz :)

21. 7f9bae9389 (válaszként erre: 11. - Ancsika000)
2012. jan. 12. 17:13
Nekem is mondták már sokan, hogy nem tudom kimutatni azt, ha szeretek valakit. Sőt úgy nagy általánosságban nem tudom kimutatni az érzelmeimet.
2012. jan. 12. 17:09

én szerintem ki tudom mutatni az érzelmeimet nagyon is.

a pénz nem érdekel.

nagyon érzelmes vagy érzelgős ? típus vagyok. könnyen meghatódom és simán tudok sírni egy vicces filmen is pl.

2012. jan. 12. 17:08
Nem vagyok az a depressziós fajta (isten ments... :D) inkább viccelődni szeretek és másokat is szórakoztatni (társaságban - habár inkább elvagyok magamban - rajzolok zenét hallgatok, olvasom ezekhez nem kell társaság)
2012. jan. 12. 17:07
Olyan vagyok, amilyennek neveltek, születtem, és formálódtam a világ által, és nem holmi csillagok-állása alapján...:D
2012. jan. 12. 17:07

én is bak vagyok, a bátyám és a sógornőm is az.

mind könnyen tudunk kapcsolatok létrehozni, mind viccesek vagyunk, és műszaki beállítottságúak.


én hirtelen haragú vagyok, és általában nem a nagy érdemes dolgokon kapom fel a vizet, hanem az apróságokon. ugyanilyen könnyen meg is bocsátok, és hamar lenyugszom.

érdeklődő természet vagyok, minden érdekel, és sok mindent megtanulok magamtól. kreatívnak tartom magam, jókedvűnek, bár ha maga alá gyűr valami, akkor nagyon el tudok kenődni.

vagány vagyok, szeretem az extra dolgokat, a hajamat havonta változatom :), gyorsan és könnyen hozok döntéseket.

sok barátom van, sokakat közel engedek, "nem válogatok" - csúnyán mindva, de azért vannak igaz barátaim.

röviden és tömören :)

2012. jan. 12. 17:07
Érdekes mert én is bak vagyok (pont határnapon születtem januárban ;) ) és a vízöntő jellem is mintha részben igaz lenne rám... Csak a viselkedésem miatt :))
15. annácskaa (válaszként erre: 14. - Ancsika000)
2012. jan. 12. 17:06

te teszed jobban,hidd el :D

Bár én nagyon szeretek érvek-ellenérvek felhozni :D

Meg megcáfolni dolgokat! :D

14. Ancsika000 (válaszként erre: 12. - Annácskaa)
2012. jan. 12. 17:05
Vicces, én pont az ellenkezője vagyok. Szeretem a kompromisszumokat, mikor már látom, hogy vesztésre állok! Ilyenkor sok fárasztó vitától megkímélem magam! :)
13. annácskaa (válaszként erre: 9. - Burkuska)
2012. jan. 12. 17:04
nekem más ad biztonság érzetet,szeretet!!!
2012. jan. 12. 17:03

Még valami :D Kompromisszum kerülő vagyok,vagy egyik vagy másik véglet,arany középút nálam nem létezik :S

Elég nehéz eset vagyok,nem? :DDD

2012. jan. 12. 17:03
Az én anyukám azt mondta, hogy nem tudom kimutatni, hogy valóban szeretek valakit. Úgy tűnik, én is távolságtartó vagyok. A legjobb barátnőm pedig azt mondta, hogy rettentően pesszimista vagyok. :) Nem tudom, lehet, hogy így van.
10. Hello Titti (válaszként erre: 2. - Annácskaa)
2012. jan. 12. 17:03
a sokat tökölök dolgok felett, ez igaz a Bikára is...itt tényleg Föld jegy lép előtérbe,mert egy csapatban vagyunk...sok hasonlóság van de azért mégse..:)
9. Burkuska (válaszként erre: 6. - Annácskaa)
2012. jan. 12. 17:03
Én imádom a pénzt,bíztonság érzetet ad nekem!
2012. jan. 12. 17:01

Én nem vagyok Bak, de ismertem egyet(ex)..nagyon jó természete van...hirtelen haragú,de gyorsan elszáll.

Türelmes,figyelmes, barátokat nem nagyon enged közel amit én nagyon csíptem :)


szóval szerintem jó jegy...de föld jegy az már csak ilyen :)

2012. jan. 12. 17:00

Szia!

Én januári bak vagyok. Szerintem elég könnyen alkalmazkodom a környezetemhez, elfogadom a sorsom, de, ha kell, akkor tudok konfrontálódni is. Könnyen ismerkedek, társaságkedvelő ember vagyok, de csak keveseket engedek igazán közel magamhoz. Nem vagyok csapongó lélek, de hirtelen fellángolásaim vannak tevékenységek iránt. Pl. tavaly télen elkezdtem kötni, de még nem fejeztem be. Az viszont biztos, hogy az élet akadályain túllépek, megpróbálom megoldani a mindennapi gondokat. Ez többé- kevésbé sikerül is.

6. annácskaa (válaszként erre: 4. - Burkuska)
2012. jan. 12. 17:00
na én egyáltalán nem vagyok anyagias :)
5. Burkuska (válaszként erre: 3. - Annácskaa)
2012. jan. 12. 17:00
Igen,igen! Két lábbal a földön,az a tuti,ami van,amit látok:)
2012. jan. 12. 17:00
Kitartó,földhözragadt,anyagias,nehezen enged közel bárkit is magához,nehzen bízík meg másokban.Állandó célokat tűz ki maga elé,nyughatatlan,megnézi mire költ. Megbízható,uralkodó típus-ez vagyok én,a bak:)
2012. jan. 12. 16:59
És rettenet mód pesszimista vagyok,ezzel arányosan józan gondolkodású,nem szeretek álmodozni"abból főzök amim van"!
2012. jan. 12. 16:58

Hirtelen haragú,de gyorsan békülő,könnyen ismerkedek,de egy határon belül nem engedek embereket,akik pedig csakazértis beakarnának lépni,azokat messzire lököm....

Élet akadályai? Sokat "tökölök" egy dolog felett,nehezen hozok döntéseket,mindig az eszemre hallgatok!

És ezt mind anyukám mondta el rólam :) Aki a legjobban ismer :)

2012. jan. 12. 16:52
Milyennek tarjátok magatokat? Mennyire vagytok megelégedve magatokkal? Könnyen ismerkedtek-e? Hogy veszitek az élet akadályait?, stb...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook