Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Baklövéseim fórum

Baklövéseim (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Baklövéseim

1 2 3
2011. márc. 20. 09:24
Nagyon szépen köszönöm:)
68. CsillagTM (válaszként erre: 65. - F45bbe2910)
2011. febr. 21. 23:41
én már voltam a CERN-ben, izgalmas volt :) hadron rulez :D
67. 981908f710 (válaszként erre: 65. - F45bbe2910)
2011. febr. 21. 07:16

Ui:ha be mondom ,h legszívesebben Andrea Bocellit nézném meg ,vagy Feke Pált énekelni egy koncerten ,hát én sem aratok osztatlan sikert:)

Sőt ,már a sátorozás ,bográcsossal is megrémíti a korosztályomat.

Na?

66. 981908f710 (válaszként erre: 65. - F45bbe2910)
2011. febr. 21. 07:12

No,most elolvastam.

Elmegyek úszni ,aztán munka ,közben gondolkodom a válaszon:)

Ejnye ,Te,nem könnyű veled luther.)

Juj ,mielőtt elfelejteném.

Lentebb írtad ,h miért kellene más gyermekének örülnöd.

Nem kell.

Hidd el.

Nálunk hármas sincs.

Apuka teljesen eltűnt a képből.

Csak példaként írtam ,biztos van még ilyen.

El úszni ,összeszedem a gondolataimat és válsz.

Szép napot.)

65. f45bbe2910 (válaszként erre: 63. - 981908f710)
2011. febr. 20. 20:18

Ebben teljesen igazad van. A debil faktor teljesen nemfüggetlen. Én egyfajta szociális elszigeteltsében élek. A munkám és a hobbim ehhez tökéletes partner. Csak egy példa: Ha valaki csak úgy feldobja a kérdést hogy mit szeretnék látni mondjuk a nyáron, én bemondom (őszintén) hogy szívesen megnézmém a C.E.R.N.-t svájcban. Na kb itt ér véget a társalgás. A legtöbb reklámokra és tv csatornákra bólogató ember alapból nem érdekel.

Filmeket gyűjtök, és nézek minden műfajban. A zenét úgy hallgatom mint ahogy más olvas tehát akkor és ott csak az van nem háttérként szól. Régebben rengeteget jártam moziba de oda is egyedül, mostanra viszont már idegesítenek a viselkedni nem tudó "szellemi igénytelenek", úgyhogy oda is ritkán járok. Munkatársakkal ha beülünk valahová akkor beszélgetünk s sem én sem ők nem foglalkoznak a többi ott lévővel.

Az oly látványosan hangoztatott belső értékeket meg eddig csak kihasználták. Ha valamiben nem érsz el sikereket 15 éven át, vajon meddig erőlteted még?

64. CsillagTM (válaszként erre: 63. - 981908f710)
2011. febr. 20. 13:13
anyám...vannak bunkó pasik...drukkolok neked, és tényleg ne add fel!!
63. 981908f710 (válaszként erre: 56. - F45bbe2910)
2011. febr. 20. 12:17

Szigorú vagy luther.

Apró ,kicsi gömböc nőci voltam szemüveggel.

Engem is mellőztek a "népszerű" fiúk.

Nem jártam diszkókba ,nem buliztam ,mert ha elmentem valahova max nem szóltak hozzám ,vagy kinevették a duciságomat,csúfságomat.

Bezárkóztam lelkileg ,olvastam és az első férfihoz hozzámentem ,amit utólag bánok.

De így alakult és az élet adta utat ,ösvényt mindig jártam és járom.

Szépen lassan kinyíltam.

Tévedsz ,hogyha azt hiszed ,hogy külső alapján döntök csak én és sok nő.

Hidd el nem az az elsődleges szempont.

Aki megdobogtatta a szívem ,az max 165 cm magas ,kis köpcös ff volt.

És hidd el,büszkeségemnél fogva ha ő meghívott valamire ,a következő kört én fizettem.

/amit szóvá is tett ,h ez mire jó?/

Nem minden nő külső és pénztárca alapján dönt,sőt nem.

Én is kaptam annyi tüskét mint Te,csak én még most sem adom fel.

Nos.

Betöltöttem a 35 öt.

Ezt nem akartam felhasználni ,de megmutatom ,hogy egy korombeli "férfi" hogy ismerkedik.

Részlet a leveléből:)

hát....ja....arcod necces....de ari vagy!

> >randi?

> >


Sakk-matt.

62. tamka6 (válaszként erre: 42. - Körmendi)
2011. febr. 16. 20:33
Nem ! Sőt! A mai lányokkal nehéz fel venni a versenyt !2 éve halt meg a férjem és azóta külső szemlélőként figyelem a kapcsolatoknak nevezett egymás mellett élőket, elkeserítő! Viszont egyedül sem jó!
61. CsillagTM (válaszként erre: 60. - F45bbe2910)
2011. febr. 15. 23:16
értelek, és tényleg a te életed, én csak leírtam a véleményem.
60. f45bbe2910 (válaszként erre: 59. - CsillagTM)
2011. febr. 15. 20:10

Nem mondtam sehol hogy egyedül akarnék maradni az idők végezetéig. A koncepciót nehezményezem inkább. Lehetne az akkor szívtam, de most jó nekem szindróma, de ehelyett az anno én nem voltam elég jó, most meg ők nem kellenek effektus működik. Lássuk be azért sokan változtak nem éppen előnyükre az évek alatt. Én annyit változtam hogy régen 75kg voltam, most meg 87-94 között hullámzok.

Tisztában vagyok vele hogy a korosztályomban csak elég kemény képletekkel lehetne meghatározni az esélyeimet alacsonyságuk miatt,de akkor is szeretném elkerülni a "most már tudlak értékelni de ugye nem gond az a két gyerek ugye?" típusú dolgokat. Ja nem gond ha az enyém. S ugye azért az elég ritka hogy a "tisztelt" apuka teljesen eltűnik a képből, úgyhogy egy ilyen kapcsolat háromszög jellege legtöbb esetben azért túlmutat a néha-néha felbukkanó exek problémáján.

59. CsillagTM (válaszként erre: 58. - F45bbe2910)
2011. febr. 15. 19:20

nézd, a te dolgod. szerintem nem baj, ha valaki nem az abszolút tudás birtokában születik, "csak" megtanulja értékelni a jót.


én tudom magamról, hogy sokat tanultam a pasikről a kezdetek óta. pedig én még csak 10-12 éve pasizok és 25 vagyok. nem tartom kizártnak, h 10 év múlva még többet fogok tudni:)


de akkor te életed végéig egyedül akarsz maradni?

58. f45bbe2910 (válaszként erre: 57. - CsillagTM)
2011. febr. 15. 15:04
A húszas éveimben tolerálnom kellett az úgymond különcségemet. Most akkor tolerálnom kellene azt hogy míg ők tanultak addig a húszas éveim szépen leperegtek, s most fogadjam el az "izgalmas" fickó gyerekével együtt a megvilágosodottakat? Sajnos a tapasztalatom az hogy sokuk ha megtethetné még mindig beleválasztana a jóba, csak már nem olyan egyszerű ugyebár. Nem akarok iyetén felértékelődött személy lenni(ha ló nincs...).
57. CsillagTM (válaszként erre: 56. - F45bbe2910)
2011. febr. 15. 11:58
inkább egyedül maradsz, mint hogy elfogadd, az emberek tanulnak a hibáikból, és bölcsebbek lesznek, ahogy telik az idő?
56. f45bbe2910 (válaszként erre: 55. - 981908f710)
2011. febr. 15. 09:09
Nem arról van szó hogy mi akadályoz. Arról van szó hogy aki most rádöbbent arra hogy az anno népszerű fickó még mindig az, s persze ezt ki is használja és lelép, annnak most már én is reális alternatíva lennék, holott pár évvel azelőtt még csak válaszra sem méltatott. Hát kösz de nem. Bennem van ennyi következetesség.
2011. febr. 14. 19:10

Hm,miért mi akadályoz meg a lelkesedésben luther?

Mindamellett most lelkesedhetsz a nők s a könyvek/könyvtár mellett egyszerre is:)

Ui:könyvtáros voltam:)

Felém bezzeg nem jártál:)

2011. febr. 10. 08:53
Én azért finoman megvilágítanék egy másik aspektust is. Saját példámon, tehát tapasztalati szinten mondhatom, hogy akik a huszas éveimben válaszra sem méltattak az ügyeletes "megvanaszikra" srácokkal szemben, azok így válás után 1-2-3 gyerekkel már több figyelmet szentelnének személyemnek. Hogy is van ez? '92-ben Newsweek-et olvastam a sulikönyvtárban, most meg lelkesednem kéne?
53. CsillagTM (válaszként erre: 52. - Zsuska 65)
2011. jan. 26. 14:08
mondjuk azért sokszor velünk, nőkkel is nehéz:)
2011. jan. 25. 16:36
Teljesen egyet értek! Én ugyan ezt a problémát végig jártam. A férfiak nagy százaléka úgy gondolja hogy nekem kéne udvarolni még akkor is ha az úr hív meg.A kivagyiság az önteltség egészen az én teljesen tökéletes vagyok-ig! Amelyik nem iszik az meccsre jár vagy játék gépezik haverokkal pecázik.És min ez társadalmi hova tartozás nélkül. Na én egyszer könyvet írok a magyar férfi társadalomáról!A sok találka meghozza gyümölcsét. Maradok egyedül és nem kell kompromisszumot kötnöm társas kapcsolat területén!
51. soktap
2011. jan. 25. 09:24

Azért mert könnyed a stílus még lehet tragikus.


Irok neked egy kis idézetet:


"egyesek szerint a férjeken nem lehet változtatni.

Nem igaz.A házasság során mindkét fél változik,és az

a férfi lesz igazi partnered,kinek oldalán végül eléred a célvonalat,hiszen akkor Ő már melletted

fog haladni,és nem előtted vagy mögötted."

Gillian D.S.Warner


Sok sikert kivánok,gábor

50. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - 981908f710)
2011. jan. 23. 23:03

tetszik a cikk, akár könyvet is írhatnál a téma adott:)

Hajrá, megtalálod a párod!

49. Zsu_123 (válaszként erre: 46. - Veledjooo)
2011. jan. 22. 16:20
Egyetértek veled. :)
48. veledjooo (válaszként erre: 47. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 22. 10:50
...háááát nem tudom. Most valahogy ennyire nem tudok belegondolni... :)
47. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 46. - Veledjooo)
2011. jan. 22. 10:45
A baráti társaság az fontos az ember életében,de sajnos nem pótolja a társat.Pedig arra azért sokan vágynak,legyen nekik.Mert azért úgy teljes az élet.Így is jó persze meg kell találni az élet szép dolgait és nem kell görcsösen akarni a pár találást.Kell bele humor.
46. veledjooo (válaszként erre: 45. - 9bbaa658f2)
2011. jan. 22. 10:32

...én egyetlen egyszer futottam bele, gáz gondolkodású pasiba így neten keresztül, mondjuk többel nem is randiztam, de most már tuti, hogy nem is fogok. :)))


... a kenuzáshoz pedig... éppen az előbb kísértem le a szomszédasszonyomat a parkolóba, mert sok volt a csomagja, síelni ment (7 éve otthagyta a férje egy fiatal fruskáért), de télen síelni jár, nyáron kajakozni, kirándulni.... és vannak ilyen független férfiak akik ugyanezt csinálják, szóval teljesen jó baráti társasággal jár... egyedülállók javarészt. :) ... asszem legközelebb én is elmegyek (már ha hívnak, de szerintem fognak). :)))

2011. jan. 22. 10:25
Nagyon jó a cikk tetszik.Én is hasonló cipőben járok.Pont ezért tudtam ekkorát nevetni rajta.
44. 981908f710 (válaszként erre: 42. - Körmendi)
2011. jan. 21. 19:06

Óóóó,egész bizonyosan nem.

Nem is érzem magam áldozatnak.

Valahogy-a kukac tudja miért-vonzom a zűrös emberkéket ,ill helyzeteket.

De hiszem és tudom ,hogy vannak jó fej ,érzékeny ,kedves férfiak.

Nem is hihetnék mást ,hisz lányom van.

Neki is lesz udvarlója.

És 100% veszem ,hogy boldog nő és anya lesz...

És magamat sem temettem el,elvégre csak 35 leszek:)

2011. jan. 21. 12:27
Mintha en irtam volna. Szorol szora. Persze a pasis sztorikban a neveket talan fel kene cserelni. Ennyi. De eddig is tisztaban voltam vele, hogy nem vagyok egyedül. Es most sem erzem magam jobban ettöl a tenytöl, mint tegnap, meg amikor rajöttem erre. Sok sikert neked, talad meg a tarsad es legyel boldog!
2011. jan. 21. 10:08
Nagyon jó a cikked, de biztos, hogy csak a pasikban van hiba?
41. gumci
2011. jan. 21. 09:14

Fel ne add!!

Nekem sikerült, neked is fog. 35 évesen 2 gyerekkel 5 és 2,5 évesek voltak. Interneten találtam párra. Nem a hagyományos társkereső oldalon....:) Itt nem volt probléma a két gyerek az önállóság, tudta a másik fél, hogy nem férjhezmenés a cél!!

Egy próbát megér:)

2011. jan. 20. 18:43

Köszönöm szépen a hozzászólásokat,biztatásokat.

Egy biztos,valóban nem vagyok szomorú:)

Leginkább azért is írtam le a személyes tapasztalataimat,mert néha már fogtam a fejem és az a paranoid képzetem támadt ,h csak én vonzom a ketyeréket ,v idióta helyzeteket.

De most ,hogy visszaolvasok:))))))

Köszönöm:)

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook