Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bajusz "végleges" szőrtelenítés fórum

Bajusz "végleges" szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


2019. szept. 25. 10:21

Szia!

A kezeles arabol tudsz venni otthoni ipl-t, es akar az egesz tested szortelenitheted. A legerosebb gep most 50e Ft korul van. Ha esetleg erdekel, irj nyugodtan privit. Ide nem irom ki, mert azt hiszik, reklamozni akarok🙂

2. grassi (válaszként erre: 1. - Anna790418)
2019. szept. 19. 18:30

nekem másodkézből van tapasztalatom, egy barátnőm a Bársony klinikánál csináltatta meg, a MOM parknál, kb 5-6 éve. szerintem ott lézerrel csinálják.

a tényleges lézeres kezelés előtt kb 1 hónapig vagy talán tovább is borotválnia kellett a bajusz-szakáll területet, hogy a szőrök megerősödjenek, és nagyjából egyenlő hosszúak legyenek. na ettől a résztől eléggé kivolt :))))

aztán lézerrel megküldték, azt mondta, olyan mint leégni a napon. aztán valamennyi idő múlva még egy kör lézer. szerintem 3. alkalomra nem volt szükség.

nem végleges megoldás, de ezt az orvos el is mondta neki. az ígért 4 évig ki is tartott, és nagyon megritkulva és elvékonyodva tértek vissza a szőrszálak.

a barátnőm nem csináltatta meg újra, mert annyira minimális mennyiség nőtt vissza, hogy azt tépkedi, de azt mondta, hogy jó döntés volt.

viszont emlékszem, minden látogatás után habzott a szája, hogy a recepciós csajok mekkora parasztok mindenkivel :))))

2019. szept. 19. 14:55
Sziasztok, Budapesten tudok ajánlani olyan helyet, ahol végleges szőrtelenítést végeznek. Olyan hely érdekel amit szívből ajánlotok, bajuszra....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook