Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bajcsy kórház szülészetének fizetős kórtermével tapasztalatok? fórum

Bajcsy kórház szülészetének fizetős kórtermével tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 3. 13:12

Bementem megkérdezni, azt mondták semmivel sem különb semmi mint az ingyenesekben.

vagyis az egy ágyas az különb lenne de az 14e ft annyit meg nem ér..

2013. márc. 25. 09:10
Párom a sebészeten volt 2 napig, utána azt mondta, vgy hazajön, vagy kifizetjük a VIP-t. Ég és föld volt a különbség! Koszos 8 ágyas kórterembe került, fürdő a olyosó végén volt! A vip-ben klíma (Június vége), külön szép kultúrált fürdőszoba, melegítőkonyha edényekkel a hozzátartozóknak, internet, plazmatévé, más menü és a nővérek állandóan ott voltak kérés nélkül és nem fogadtak el pénzt!
2013. márc. 23. 21:30
Itt a Bajcsyban nem így van.Az első fürdetésre ami a szülés után kb 5-6 órával volt nekünk,és az első neonatológiai vizsgálatot meg lehet nézni,de bent a csecsemő osztályon.Szerintem semennyivel nem mentek be oda sem sűrűbben.Sokat nem segítettek,de a mániájuk az volt,h éjjel benyitottak,megnézték az ablakok csukva vannak-e.Én novemberben szültem,radiátorok tök forrók a babák miatt,tekerő levéve,nehogy anyukák elzárják.De az ablak sokat nyitva volt,embertelen volt a meleg,de a babák miatt el kell viselni mondták.
2013. márc. 22. 07:35
És a nővérek mennyivel járnak be sűrűbben ill. ritkábban, vagy ez nem változik fizetős esetén? Mondjuk olyanra gondolok hogy van olyan fizetős hely ahol még fürdeni és oltani sem viszik el a piciket hanem te fürdeted ill, oda hozzák az oltást is.
2013. márc. 21. 22:22
Én 2011 novemberben szültem ott.Nem fizetősben voltam végül,de először nem volt ott hely,az egyágyas VIP 15 ezer a 2 ágyas 7000 volt.Délig a kétágyas fizetősbe kerültem,szülésznőm mondta h reggel kiderül valaki megy-e haza,és ha lesz hely átkerülök.Így volt alkalmam szétnézni délig,hát tényleg semmi extra,a fal ki van festve,de a wc közös az egyágyas VIP val.Nekem nem ért meg annyit,hogy fizessek ezért alsó hangon 21 ezret amíg ott vagyok,a nem fizetősnek is már egész kultúrált wc/zuhanyzója van és kulccsal zárható,3 kórterem használja,ilyen műanyag kabin egybe öntve.Én 17 évvel ezelőtt is szültem ott,annál sokkal jobb a helyzet.
7. Márti86 (válaszként erre: 6. - Búcica)
2013. márc. 21. 22:19

Én a szülészet mellettiekben voltam a másik a nőgyógyászaté, de mégis volt aki bejárt oda ráadásul januárban szültem és épp látogatási tilalom volt a H1N1 miatt csoda az is hogy nem szedtem össze valamit. :S Csak pont akkor volt valami duplájára emelése a szobáknak ami miatt nem vettük akkor igénybe, de azóta úgy hallottam visszavettek valamennyit, de az 5e az nem sok szerintem.

Köszi az infókat :)

2013. márc. 21. 22:12
A szobák már nem ott vannak, hanem a szülőszoba mellett. A labor melletti szobákba más panaszokkal fekszenek bent. Szülés után csak akkor kerülsz oda, ha nincs hely a másik oldalon.
2013. márc. 21. 22:04

Én már szültem ott egyszer, de a nem fizetősbe, igazából a mosdó állapotok miatt gondolkodtam el most a fizetősön, csak nem tudtam külön zuhany wc van e hozzá.

akik nem hoztak a laborba vizelet mintát azok is mind a gyermekágyas mosdókba jöttek a koszos sáros cipőikkel, takarítás nuku, ha hátramentem a szülészet wc-re akkor leordították a fejem hogy mit keresek én ott, szóval ez nem akarnám mégegyszer, meg a társaság sem lenne mindegy..

2013. márc. 21. 21:58

Én májusban szültem ott. Fizetős 2 ágyas szobában voltam. A felszereltség semmi extra, ágy, éjjeli szekrény, hűtő, szekrény, asztal, pelenkázó asztal, mosdó. A fürdőszobája közös volt az egy ágyas szobáéval.

Előnye az volt, hogy nem akárkivel kerülsz össze, a kisebbség nem fizet érte.

Az árára nem emlékszem. Talán 5000 Ft/ éjszaka?

Az biztos, hogy egy éjszakával többet voltam, mint általában és ez az éjszaka hétvégére esett és ezt nem kellett kifizetni.

Ha még egyszer szülök újra ezt választanám.

2013. márc. 21. 21:55
Az a és t között vedd ki a szünetet akkor fogja megnyitni.
2013. márc. 21. 21:55
2013. márc. 21. 21:49

Volt valaki ilyen kórteremben mostanság?

Mennyibe kerül az 1 ill. 2 ágyas szoba, mi tartozik a szoba felszerelésébe/berendezésébe?

Köszi aki tud valami infót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook