Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Baj van velem, vagy ez természetes? fórum

Baj van velem, vagy ez természetes? (beszélgetős fórum)


14. tumbo2 (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. márc. 22. 11:30
a húgomnak is azt mondta a fiú,hogy megöli magát,ha nem lesz a felesége.kétszeresen elvált nőt vett el,és jól élnek.igaz,a nő hordja a nadrágot,de az kellett.
13. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 11:12
13. hozzászólásnak pedig azt, h nem muszáj menekülni, mert nem hajt a Tatár, de ennek a kapcsolatnak semmi értelme részedről.
2021. márc. 22. 10:37
Menekülj...Én is ezt mondom.
2021. márc. 22. 07:58
Szerintem hallgass az ösztöneidre. Elég fura ez a pasi szerintem is.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. márc. 22. 07:51

Igen, ez a "menekülj" hang jön elő bennem újabban, ahogy egyre jobban megismerem.

A 2 fő okból az egyik éppen a gyerekei. Nem 2 forint a gyerekek ellátása, nevelése. Amikor elváltam, az én volt férjem nem dolgozott, pár éve már munkanélküli volt, és abban egyeztünk meg, hogy 15ezret így is fizet, és ha majd dolgozni fog, akkor többet ad.


(Igaz, hogy ez a férfi félreteszi a pénzét, és azt mondta a testvérének, hogyha vele valami történne, akkor a gyerekeié mindene, de addig is el kell látni, ruházni kell a gyerekeket.)


A másik az érzelmi teher amit ezzel a túlzott ragaszkodásával rám tesz. Tekinthetném bóknak is, de bennem inkább félelmet kelt.

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 07:51

Megszakadt a szíve a 2 gyereke után, annyira, hogy fizetni sem tudott?

Az esetleg tőled születő gyerekeivel sem lesz más, ha oda juttok.

8. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 07:45

Veled nincs baj szerintem, inkább a pasival lehet valami. Azt is mondhatjuk, hogy az ő szempontjából az ő viselkedése "természetes", mert ő ilyen módon defektes úgymond, mások meg másmilyen módon, kinek milyen defekt jutott ugye. :) :/

Megváltozhat végülis a te hatásodra, de mi lesz, ha mégsem? Vagy majd akkor azzal fog jönni, hogy eldobja az életét, ha elhagyod őt?! Hát nem tudom, de szerintem inkább ne merülj bele jobban ebbe a kapcsolatba a saját érdekedben. De ha meg kivársz, hogy hogyan alakulnak a dolgok köztetek, akkor lehet, hogy később már nem leszel képes kiszállni, és lehúz téged az "ő szintjére".

7. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 07:44

Ez érzelmi zsarolás. Lépj ki a kapcsolatból minél előbb, annál jobb !

Ez a pasi később csak rosszabb lesz. Önző, lusta, felelőtlen, akinek ágyas és házvezetőnő kell.

6. cc7a88f96d (válaszként erre: 5. - NomNom)
2021. márc. 22. 07:43
Ja aztán majd jön a jaj megöli magát ha el meri hagyni bla bla bla...
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2021. márc. 22. 07:41

Meg ez a lelki terror, hogy nem tud nélküle már élni sem...

Van baj.

2021. márc. 22. 07:37
Ez is egy a sok közül,akinek egy pin@ a minden,a gyerekek meg mit számítanak ugye.Én tutira kiadnám az útját.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 07:30

Mitől nincsenek együtt,attól még 50%ban ugyanannyi jog illetina gyerekeit illetően,mint az anyukának.Ezek szerint nem akart jelen lenni az életükben?Ma már nem az van,hogy szétválunk és hopp anyukáé a gyerekek,apukának is pont ugyanannyi joga van hozzájuk,hisz nem a gólya hozta őket nem?


Valami sántit a sztorijában szerintem.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 22. 07:29

Menekülj. Nem a te problémád vagy sarad, ha nélküled visszacsúszik.

Nem fizetett gyerektartást pedig nem költött semmire? Már nem azért de ha valaki meg tud csinálni két gyereket majd nem fizet gyerektartást pedig van pénze is az egy rohadék sz@r alak, bárhogyan is nézzük a dolgot.

A többire nem tudom mit mondjak, valami nagyon nincs rendben nála.

2021. márc. 22. 07:16

Szépen indult a kapcsolatunk. Bókolt, meglepett ezzel-azzal, közös kikapcsolódás nem volt, csak elnyúló beszélgetések telefonon, és a munkánkból adódó találkozásainkor. Aztán eljött hozzánk, majd én is voltam nála. Nagyon precíz, mégis kosz volt a fürdőjében, és a szobájában, ahol ezt rendetlenséggel is tetézte.

Elmondta, hogy volt egy hatalmas törés az életében amikor elvált, és megszakadt a szíve a 2 gyereke után.

Mióta "velem van", azóta elkezdte rendbe tenni az életét. Évek óta nem húzta fel a redőny, ezt megtette, hetek óta takarít, új ruhákat vett magának.

Volt, hogy előtte csak 1 kiflit evett egész nap, annyira spórolt, most pedig nekem virágokat vesz, kedveskedik. Én is hasolóan kedveskedek neki dolgokkal, nagyjából amennyit kaptam, annyit adtam is.

Szépnek tűnik az egész, de bennem kérdések merültek fel, és egyre jobban nem hagynak nyugodni.

Ott a 2 gyereke, de eddig gyerektartást nem fizetett, de még arról sincs szó, hogy az asszonynak hagyta volna a lakást, és emiatt, mert a felesége a szülőkhöz költözött haza a 2 gyerekkel. Jó volt a fizuja, telt volna neki mindenre, gyerektartásra is.

Kicsúszik a keze közül az idő, mintha folyamatosan valami "más tudatállapotban" lenne, pedig nem iszik, nem drogozik, viszont az alvásával gond van, a hétköznapi pár óráját hétvégén próbálja pótolni, ill. megteheti, hogy napközben ledől, így van, hogy hétköznap ezt teszi.

Mindeközben nagy lelki terhet tett rám, mert olyanokat mond, amiből azt érezteti, hogy nélkülem már élni sem akar.

Nem tudom, hogy én keresek a kákán is csomót, vagy jó, ha hallgatok a belső megérzéseimre, mert a fentiek komoly problémára mutatnak. Megváltozhat-e ennyire valaki a "nagy Ő" hatására? Attól is tartok, hogy ha leállítom az ismerkedésünket, akkor még jobban a mocsárba lököm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook