Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Baj van, vagy csak beképzelem? fórum

Baj van, vagy csak beképzelem? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 16. 15:01

Hát voltam orvosnál. Sziv problémám hál'Istennek nincs.

Azt mondta az orvos, hogy gerinc kopásom van, és azért szúr a hátam bizonyos pontokon.

13ezer forintomba került, és megtudtam amit a párom ár hónapok óta mondogat:fogynom kell.

:-(((

nem lesz könnyű, de muszáj lesz.

Azt is mondta az orvos hogy jó lenne erre a problémára úszni, amit sajnos nem tudok, mert nincs rá lehetőség. Vagy torna. De milyen torna?

Tudtok ebben segiteni.

Köszi az eddigi hozzászólásokat.

Üdv Mindenkinek

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Minden név foglalt)
2011. okt. 21. 00:30
Sajnos igen,okozhat. Laborvizsgalattal,UH-val kizarhato. Ha a csaladodban halmozottan elofordult mar, erdemes lenne egy komolyabb kivizsgalas, hiszen a pajzsmirigy meg a phsziches allapotra is hat. Jobbulast Neked!
15. b486c9cf7d (válaszként erre: 11. - Minden név foglalt)
2011. okt. 20. 22:51
Ha pajzsmirigyre gyanakszol, endokrinologushoz menj, aki megtapint, belenez a torkodba es korultekintoen vizsgal meg, a verveteli eredmeny nem 100%-osan tukrozi a pajzsmirigyed allapotat.
2011. okt. 20. 18:34

Köszönöm mindenkinek hogy irtatok.

Sokkal jobban vagyok. Köszönet érte Nektek.

:-))

Bár igaz hogy be vettem egy fél frontint is.

szép estét mindenkinek

2011. okt. 20. 18:20
Az évszakváltás is okozhat ritmuszavart.
12. mese (válaszként erre: 11. - Minden név foglalt)
2011. okt. 20. 17:55
igen, okozhat
11. minden név foglalt (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2011. okt. 20. 17:48

Pajzsmirigy probléma okozhat ilyet? Mert a családban szinte mindenkinek van vele gondja.

Labort is kb egy éve csináltak és a pajzsmirigyem akkor rendben volt.

10. mese (válaszként erre: 8. - Mese)
2011. okt. 20. 17:47
és még annyit,hogy engem is nyugtatókkal kezeltek,azt hitték, pánik beteg vagyok.de nem. rájöttek,súlyos szívbeteg.Nem mondom,hogy nálad ez van, isten őrizz, de figyelj nagyon magadra!!
2011. okt. 20. 17:45
nekem a kávé,vagy energiaital és alkohol egy napon való fogyasztásakor (akár 6 óra különbséggel) léptek fel ilyen tünetek, egy durva esetben fél éjjel tartott,azóta elkerültem ezt a kombót és egyszer sem fordult elő.
8. mese
2011. okt. 20. 17:45

Menj el feltétlen kardiológushoz, mert érzed a tüneteket, panaszaid vannak!Én 23 évesen,a napokban tudtam meg, hogy súlyos fejlődési rendellenessége van a szívemnek, úgy, hogy kicsi korom óta szapora szívveréssel jártam kardiológiára.És 23év után jöttek erre rá.

Ne hagyd figyelmen kívül!Remélhetőleg nincs nagyobb bajod,de tudd,az orvosok többsége sajnos nem ismeri fel a problémát, nem foglalkozik vele.

Menj el mindenképp!!

2011. okt. 20. 17:44
Annyi mindentol lehet, a frontin pszichesen hat, lehet kimerult vagy, lehet pajzsmirigy problematol is....es a szivtol is es szamtalan mas dologtol. Egy ev mar eleg hosszu, hogy ujbol meglatogasd a kardiologust. Tudod inkabb nevessen ki, mint valami problemad legyen.
6. syria (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2011. okt. 20. 17:44

Ha baj van, persze, hogy romolhat. A kardiológusnak pedig nincsen joga, hogy kiröhögjön. Ahhoz van joga, hogy feltegyen rád egy készüléket, ami 24 órán keresztül regisztrálja a szívműködésed.

Mindenképp menj el orvoshoz!

2011. okt. 20. 17:43
Ha már volt ilyen problémád és javasolták a frontint, most meg kéne próbálnod. Ha a frontin mellett megszűnik, akkor idegi alapon volt és valóban nem kell aggódnod (mivel voltál már kardiológusnál a múltkor). Egy komolyabb szervi probléma esetén a frontin semmit nem segít...
4. kacsa118 (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2011. okt. 20. 17:43
Én is pánikbetegségre gondoltam. Anyukámnak ugyanilyen tünetei vannak/voltak. Szerintem keress fel egy pszichiátert, s mondd el neki is.
2011. okt. 20. 17:42
Pánikbetegség nem merült fel?
2011. okt. 20. 17:40
Abból,hogy orvoshoz fordulsz,soha nem lesz baj.Viszont ha nem,és szükség lenne rá,abból már lehet baj...Mindenképp nézesd meg,jobb a megelőzés!!
2011. okt. 20. 17:38
Egy éve voltam kardiológusnál, mert heves szivdobogást éreztem hosszabb időn keresztül, és éreztem magamon zsibbadást, és hasonló szivproblémák tüneteit. A házi orvosom azt mondta szedjek frontint és el fog múlni, a kardiológus is azt mondta hogy minden rendben van, a szivem egy kicsit hevesen ver, de ez nem baj. Gyógyszert sem irt, mert azt mondta nincs rá szükség. Most megint jönnek ezek a tünetek. Lehet hogy csak beképzelem megint? Egy év alatt romolhat ennyit az ember állapota, vagy ha megint elmegyek a kardiológushoz majd már kiröhög?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook