Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Baj lehet a párkapcsolatban, ha nő érzékeny: ki is mutatja, ki is mondja magából érzelmeit adandó helyzetekben? fórum

Baj lehet a párkapcsolatban, ha nő érzékeny: ki is mutatja, ki is mondja magából érzelmeit adandó helyzetekben? (beszélgetős fórum)


1 2
43. zzmm (válaszként erre: 42. - Kataleen)
2010. szept. 24. 16:58

Mióta vagytok együtt?

Én igazat adok neked :) lehet hogy most feszült, sok a munka, nagy a szar, de azért 1 pár vagytok, nem? Nem csak akkor kell jól érezni magunkat a másikkal, amikor minden okés, hanem fontos a megértés, összetartás a problémás időszakokban is. De téged teljesen ki akar zárni onnan, nem? És elvárja, hogy legyél elnéző.

Tényleg, mit reagált arra, hogy hazaköltöztél?

2010. szept. 22. 20:34

Vajon sokat kérek azzal, hogy egy kicsit legyen velem? Tudom, hogy dolgozni kell, meg sok a baj,de egy csók amikor találkozunk, meg az,hogy értem jönne ...és erre azt mondja, hogy "Hát nem látod mekkora a szar? NEm érted, hogy dolgozni kell?"

Éjjel-nappal? Vagy reggeltől estig, aztán meg jön a "fáradt vagyok, inkább aludjunk.."

41. kataleen (válaszként erre: 39. - C7bd5835c2)
2010. szept. 22. 10:21

A fejemen jött ki, majdnem tuti,hogy a sok macskától, ráhúzódott a szemeimre és a számra is. Tiszta gázul néztem ki, naaagy vörös hámló dagadt szemek, a bőrőm is , a szám is...váh..

De szerencsére amit kaptam bogyót már használ. Na meg szerintem az is, hogy sokat vagyok itthon és nem vagyok kitéve továbbra is annak a fertőzésnek vagy minek...

40. zzmm (válaszként erre: 33. - Kataleen)
2010. szept. 21. 20:26

Nekem is volt hasonló barátom. Kihasznált, kizsákmányolt és 1-2 jó szóval, kedvességgel elintézte a dolgot. De ez nem mehet sokáig így..

Jól tetted, hogy hazaköltöztél :)

39. c7bd5835c2 (válaszként erre: 33. - Kataleen)
2010. szept. 21. 18:57

Ez nem szép dolgo tőle...nekem az jön le, h vagy nem akar otthon lenni veled, vagy van valakije, de lehet munkamánia is persze, csak én erre nem gondolnék...mert ilyen vagyok...

Már az nem tetszik, h nem ad pénzt, de tőled elszedte, akkor kihasznált téged, ahogy csak tudott, és mindig csak magával foglalkozik.. A gombás fertőzés hol jelentkezett,mert azt nem értettem???

Én egyszer onnan tudtam meg, h megcsaltak, h alul gombás fertőzésem lett, viszketett, a folyásom darabosra "változott" és szenvedtem.,..és igaz volt,megcsaltak...

2010. szept. 21. 16:32
hát...ha ez így folytatódik nem fogok vele élni. Már egy hete itthon vagyok és nem megyek vissza hozzá. Legalább is cselédnek biztosan nem....
37. Castellina (válaszként erre: 34. - Kataleen)
2010. szept. 21. 14:20

önző, csak magával foglalkozik, hogy neki mi a jó

az, hogy te mit érzel és neked mi lenne a jó, az nem érdekli


kemény dolog egy önző emberrel együttélni!

sok sikert hozzá!

36. Castellina (válaszként erre: 19. - C7bd5835c2)
2010. szept. 21. 14:17

nagyon gáz a pasi, nem rád van szüksége, hanem pszichiáterre

ne szenvedj vele, rúgd ki!

35. Castellina (válaszként erre: 10. - C7bd5835c2)
2010. szept. 21. 14:14

tudod mi ez? nem szeret, de tudja, hogy ha kimondja ő dobva lesz..nem akar elmenni, mert ez neki kényelmes

tudod miért? mert még nincs másik

de már most vadászik, még előtted is, csak kimagyarázza

még arra se tisztel, hogy ne előtted tegye

ahogy lesz egy másik biztos, akkor el fog hagyni

de addig jó vagy

és azért zavarja a kérdés, mert fél, hogy mindez kiderül, hogy ő milyen egy jellemtelen gazember..

rúgd ki, míg ő nem fog téged..!

2010. szept. 21. 14:08
ja, és hozzátenném, hogy úgy érzem, dróton akar rángatni, és azért nem segít állásban, hogy ott legyek nála folyton és rendbe tartsam a házát, legyen kaja, vasalt ing, stb. És neki csak dolgozni kelljen.
2010. szept. 21. 13:32

Üdv!

Kiváncsi lennék a véleményetekre, ti mit tennétek. Ha tudnátok segíteni az nagyon jó lenne!!

Már majdnem 9 hónapja vagyok együtt a barátommal és állati szerelmes vagyok, állítólag ő is. Először minden rendben volt,leszámítva a munka mániáját. Aztán 1-2 hónap után anyagi gond ütött be, nem is kicsi.

Én végig mellette álltam, próbáltam segíteni, mondtam,h költözzön hozzám egy ideig, el is fogadta. Még kölcsönt is adtam,az egész családja és én is őt segítettük, sőt még most is.

Közben én elvesztettem az állásomat, és kértem, hogy segítsen nekem, mivel nagyon nagyon jó kapcsolatai vannak, és neki csak pár telefon. Nekem is szükségem van pénzre haza adni, és én nem találok.

Azt mondta "persze persze", és azóta sem segít.

Aztán hazaköltözött nemrég, engem is vitt magával, de nem úgy,hogy annak rendje és módja szerint megkért volna, hogy költözzünk össze, hanem csak legyen nála, aztán leszünk nálam is...

Eltelt így kb 2-3 hónap és a napjaim azzal telnek, hogy takarítok, mosogatok, és rá várok. Az első 4 hétben, se gép , se tv, se internet, se semmim nem volt nála, halál egyedül voltam és a kifogás mindig az, hogy "Nincs időm"...

Közben meg is betegedtem, elkaptam vmi allergiás gombás valamit, ezzel is kb 2 hónapja szendvedek és nem segít, csak bizonygatja, hogy nem nála kaptam. Pedig az orvos kérdés nélkül rávágta, hogy állat. És a páromnál kertesházban 5 macska van....

Most pedig amikor még csak kezdeget helyreállni a helyzet, el akar menni egy továbbképzésre, ami 100 ezer Ft...és az egy dolog, hogy engem itt akar hagyni, pedig én is mehetnék, de tojik az ennél sokkkkal fontosabb fizetni valókra. A gyerektartásokra, számlákra, a ház szigetelésére....és nem tudom megértetni vele.

Mindenre a kifogása, hogy nincs ideje és nagyon elfoglalt és ez minden előtt áll mindig...

Mire számíthatok így a jövőben? Ez a munka fontosabb lesz a gyerekeknél is?Vagy mi? Hogy értessem meg vele? Mit tegyek?

És az sem tetszik, hogy ha már elmegy,engem ott hagyna nála egyedül megint...takarítani...

32. 88bea36763 (válaszként erre: 29. - C7bd5835c2)
2010. aug. 26. 20:27
Békéért harcolni=..szni a szüzességért.
31. Zizike babu (válaszként erre: 27. - 88bea36763)
2010. aug. 26. 00:53
Sokan tök hülyének néznek, mert olyan vagyok mintha nem vennék tudomást a gondokrol és a körülöttem mozgó élővilágról. Közbe agyalok hogy megyek estire érettségizni, és bár van egy szakmám de nem találok munkát mert vállalkozoi és székbérlés kéne, és nincs vendégkör... Párommal költöznénk össze de amig nincs munkám nem tudunk... Munkahelyeken meg kifogás az mindig van. Szóval ezek tetejébe hülyeség lenne még kombinálnom is me tuti bediliznék.
30. c7bd5835c2 (válaszként erre: 28. - 88bea36763)
2010. aug. 25. 22:34
semmi baj.
29. c7bd5835c2 (válaszként erre: 25. - 88bea36763)
2010. aug. 25. 22:33
..feloldódjon mellettem, teljes mértékben megbízzon bennem, őszinte elgyen, és merje kimutatni az érzéseit, nem csak az elégedetlenségét...nem bántani akarom, most úgy érzem,mintha a kérdéseddel támadnél, pedig rossz szándék egy csöppnyi sem vezényel.
28. 88bea36763 (válaszként erre: 26. - C7bd5835c2)
2010. aug. 25. 22:32
bocs, nem olvastam végig még minden hsz-t
27. 88bea36763 (válaszként erre: 20. - Zizike babu)
2010. aug. 25. 22:31
Én tök ilyen voltam, és megbolondultam :( Pedig ez sokkal jobb. Helyre kell raknom a kombinálós agyam.
26. c7bd5835c2 (válaszként erre: 25. - 88bea36763)
2010. aug. 25. 22:31
"Nem box meccs, nem ilyenre gondoltam. . . hanem arra, hogy a türelmemmel, szeretetemmel sikerülne elérnem azt, h megtörjön. . . lelkileg. . . elmondja, vagy körülírja, hogy miért lett ilyen ember. . . ha nem tudja az indokot, okot, én a múltjából rá tudok jönni, ha elmeséli. Csúnya kisfiú volt, és pici növésű, lemaradt társaitól. . . és mikor az első kapcsolata volt, eljegyezte a párját, és 3 év múlva a jegyese közölte, h új pasikat is ki akar próbálni, húzzon el. Kukászsákba rakta a párom cuccait, és kitette a lakásból, a közösen gyüjtött pénzüket is lenyúlta, sose kapta vissza. . . pedig keményen megdologozott érte. . aztán dühében rácsapott a sex ízére, alkalmi kapcsolatai lettek, érzelemmentesek, és azóta volt vagy 5-6 "komolyabb" kapcsolata, ahol elhagyták, mert nem bírták elviselni az ideges és veszekedős, lealázó természetét, amit csak fokoztak az idő múlásával, és betört, keményebb és érzéketlenebb lett tőle. . és most ott állok, h én vagyok mellette, és szívok, és ha beszélnék vele veszekszik, h elégedetlen vagyok vele, mindig csak panaszkodok, hagyjam őt békén. . . tehát nem mindig lehet elkapni vele a dumcsipillanatot. . . . próbáltam már kemény lenni, utálta, kiakadt, majdnem elhagyott érte, h nem rohan olyan után aki le se tojja. . . . már bocsánat. . . szeretgettem, akkor megijedt, nem hitte el, és majdnem becsajozott, csak észheztérítettem egy picikét. . . és most itt állunk. Szeretném ha tudna szeretni. . ez a célom. nem megbántani. . ." -erre már korábban válaszoltam, enyhén kifejtve.
25. 88bea36763 (válaszként erre: 13. - C7bd5835c2)
2010. aug. 25. 22:26
Mi az, hogy nyerni akarsz??? Mit akarsz nyerni?
24. 88bea36763 (válaszként erre: 10. - C7bd5835c2)
2010. aug. 25. 22:24
Na, nálunk azért nem mindig ugyanaz, de néha vannak slágerek. Mostanában féltékenység is előfordul (bevalllom, és pirulok), mondjuk én a pipikre nem ugrok, csak 1-2 konkrétra >:) Meg azért van szex. De ha hónapokig semmi, az gáz ennyi idősen.
23. 88bea36763 (válaszként erre: 8. - Kissa18)
2010. aug. 25. 22:17

Ha választ kapnánk elsőre valóban nem kérdeznénk annyit. De néha nem érti a szituációt, nem érti, hogy én milyen szögből látom. Ha később párhuzamot látok vmiben, amit ő mond, akkor előszedem, reménykedve, hogy az analógia mentén megért. És néha jön a "minek hozod fel".

Most megválaszoltam magamnak egy kérdést: azért, mert én nem vagyok annyira feledékeny, mint Te, és én emlékszem, hogy nem kaptam választ :D

2010. aug. 25. 22:10
Nálunk is ez van, inkább az idegesit mikor leszarja a fejem és bunkóskodik mert szar napja volt... De akkor hagom majd ha lenyugszik észhez tér, és akkor töllem kapja a lelki fröccsöt és akkor meg sajnálkozik... Pasik külön témák és ki érti meg öket még maguk sem :S Tolerálni lehet meg önfeláldozni de az kinek lesz jó? Ők leszarják, Mi meg tönkremegyünk és elveszitsük önbecsülésünk... én nem ugrálok körbe senkit az is biztos. Imádom ki is mutatom de nem teszem ki a lelkem hogy széttiporja. Elég tapasztalatom volt.
2010. aug. 25. 20:45
az én párom is szokott komoly helyzetekben viccelődni, de akkor felidegesítem magam, mert ha én viccelődök fordított esetben, leharapja érte a fejem..
2010. aug. 24. 23:29
Hmm az én párom az öszinte pillanatokat elvicceli és amire nem akar nem válaszol és nem idegesit képzeljétek :D nem pörög az agyam... Ugy vagyok vele hogy amit akar azt idövel elmond és semmi értelme csipöfogoval kicibálnom belölle...
19. c7bd5835c2 (válaszként erre: 14. - Zizike babu)
2010. aug. 24. 14:54
Nem box meccs, nem ilyenre gondoltam...hanem arra, hogy a türelmemmel, szeretetemmel sikerülne elérnem azt, h megtörjön...lelkileg...elmondja, vagy körülírja, hogy miért lett ilyen ember...ha nem tudja az indokot, okot, én a múltjából rá tudok jönni, ha elmeséli. Csúnya kisfiú volt, és pici növésű, lemaradt társaitól...és mikor az első kapcsolata volt, eljegyezte a párját, és 3 év múlva a jegyese közölte, h új pasikat is ki akar próbálni, húzzon el. Kukászsákba rakta a párom cuccait, és kitette a lakásból, a közösen gyüjtött pénzüket is lenyúlta, sose kapta vissza...pedig keményen megdologozott érte..aztán dühében rácsapott a sex ízére, alkalmi kapcsolatai lettek, érzelemmentesek, és azóta volt vagy 5-6 "komolyabb" kapcsolata, ahol elhagyták, mert nem bírták elviselni az ideges és veszekedős, lealázó természetét, amit csak fokoztak az idő múlásával, és betört, keményebb és érzéketlenebb lett tőle.. és most ott állok, h én vagyok mellette,és szívok, és ha beszélnék vele veszekszik, h elégedetlen vagyok vele, mindig csak panaszkodok, hagyjam őt békén... tehát nem mindig lehet elkapni vele a dumcsipillanatot....próbáltam már kemény lenni, utálta, kiakadt, majdnem elhagyott érte, h nem rohan olyan után aki le se tojja....már bocsánat...szeretgettem, akkor megijedt, nem hitte el, és majdnem becsajozott, csak észheztérítettem egy picikét...és most itt állunk. Szeretném ha tudna szeretni..ez a célom. nem megbántani...
18. ht keksz (válaszként erre: 8. - Kissa18)
2010. aug. 24. 09:57

Valahol ez megalázó is számunkra ,nem?

Szerinted ez csak a mi híbánk?Nem hinném!

Hányszor megkaptam,hogy elkönyvelek valamit róla és abból nem engedek,és köze sincs a valósághoz,be van kattanva...és ő bármit mondana nem hinném el.

Hát,nem tudom!

2010. aug. 24. 09:55
Nálam az a baj,nem tudom azért nem válaszol,mert már elmondta egyszer a lényeget,és idegesíti ha újra felhozom, vagy azért,mert titkolni valója van,vagy olyan lenne az igazi válasz,amivel engem megbántana,vagy elhagynám miatta,és inkább nem meri felvállalni.
16. Pahet a vadász (válaszként erre: 6. - Ht keksz)
2010. aug. 24. 09:30

egyet értek azzal, hogy ok-okozat..

ha ő tesz valamit, én így reagálok, ha mond valamit, ezt érzem..

hatunk egymásra, és tény, ha bizonytalanság van, akkor a nő agyal...nem mindenki, mert van aki könnyedebben veszi a dolgokat, de a nagy többség igen....ahogyan én is...

felmerülnek újabb kérdések, észrevételek, és szeretjük a választ megtudni...csak ők valóban máshogyan működnek :)

2010. aug. 24. 03:58

Hát ez nagyon furcsa nekem is!Általában a férfiak panaszkodnak inkább,h kevés a szex,nem a nők!És tényleg csinos is vagy!Van egy barátnőm,évekig ugyanebben a cipőben járt,ő is nagyon csinos,3 évet volt együtt a fickóval,jó ha félévente egyszer együtt voltak!Pedig állítólag jó volt vele és minden rendben is volt,de hogy miért ilyen keveset volt vele a fickó,azt sosem tudta meg!Végül nem bírta és ott hagyta!Azóta újabb 3 éve már másik kapcsolatban van!És ott van szex!Hát nem jobb így?:-))

Úgysem fogja neked elmondani,mi a valódi oka!Te meg csak szenvedsz,mert azt hiszed veled van baj!

Egy fickótól a legritkább esetben kapsz őszinte választ a miértekre vagy a miért nem -ekre!:-)

14. Zizike babu (válaszként erre: 13. - C7bd5835c2)
2010. aug. 24. 02:16

Nekem csak egy pár kérdésem lenne ehhez az egészhez: Ez számodra valami box meccs? "de nyerni akarok ebben a harcban" ha igy fogod fel az már rossz. Tény egy kalap fos az a pasi és nem érdemel olyan nöt aki mindent megtesz érte, de ha "nyersz" már ha lehetséges ez egy párkapcsolatban. Akkor mit nyersz? Ok hogy rákérdezel a dolgokra, de mért nem üls le vele beszélgetni akár egy pohár üdcsi melett mint barátok? És utána mint párkapcsolat két tagja. Nem marnotok kéne egymást hanem összetartani. Ha nagyon nem birsz vele akkor meg ne szenvedj hanem dobd... Én már megfogadtam ezt és most boldog vagyok. Van az embernek egyéb más problémája nem kell a tetejébe egy dilis pasas is.

Igazán bocsi ha nyers voltam nem bántani akartalak csak nekem ez a meglátásom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook