Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bachmayer edény előnyei, fortélyok, receptek... fórum

Bachmayer edény előnyei, fortélyok, receptek... (beszélgetős fórum)


2011. febr. 26. 14:22
Én is mondhatnám, hogy a Brillant-tal reklámozol vmit, a nevednél :) Mert épp nem rövidítettél, hanem kiírtad ;)De eszembe se jutna ;) Viszont Hoxa átrakott a fórumba, a tudásbázisból. Úgyhogy nem reklám :) Amíg átsakkozott, törölhetett is vna :)
2011. febr. 26. 14:15
Na, befejezni :) Tapasztalatot gyűjtök, nem vásárlót :)
15. homern (válaszként erre: 14. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 26. 14:05

Lehet hogy gyatrák,pontos válasszal csak Hoxa szolgálhatna erről.Mindenesetre köszönöm a minősítést.

Ha így nézzük minden terméknév kiírása reklámnak számítana,ami mögött honlap is van.A mai világban pedig honlap nélkül már nem igazán létezik terméknév.Ha ezeket tilos lenne kiírni,az nagyjából lehetetlenné tenné itt a kommunikációt.

És nem,nem tudom hogy szegény edénytulajdonos nem-e a cég vezérigazgatója :) Mint ahogy azt sem,hogy ha ajánl valaki nekem egy magyar készítésű ruhát,nem épp a nagynényje üzletét próbálja-e fellendíteni.

Ez bizalmi alapon működik valamilyen szinten.Én pl elhiszem a témaindítónak,hogy tényleg csak tapasztalatot,segítséget várt.

Ha valaki egy ilyen kérdés láttán azonnal arra gondol,hogy a gyártó épp így akarja a honlapot feljebb hozni a keresőkben,az igen érdekes gondolkodásra vall.

14. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 7. - Homern)
2011. febr. 26. 13:54

Egy kicsit gyatrák a remlámról szerzett ismereteid, de sebaj. Egyébként a belinkelt oldalon meg van adva, hogy lehet a terméket megvásárolni. Honnan tudod, hogy nem a hivatalos forgalmazó tulajdonosa vagy értékesítője írta mondjuk ki? A keresőpozicionálást is fel lehet így turbózni.

Mindegy, az én érdekeim nem sérti, csak szerintem nem is épp etikus.

13. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 12. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 26. 13:44
Nincs semmi gond :)
12. 4aeed0a8dd (válaszként erre: 6. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 26. 13:42
Nekem mindegy, mert nem az én tudásbáziskérdésem, így nem érdekel, ha törlik. Azért szóltam, mert segíteni akartam ezzel. Gondoltam lehet, hogy nem tudod.
11. homern (válaszként erre: 9. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 26. 13:23
Kellene már erről egy cikk(vagy van csak nem találkoztam vele?),mert nagyon sokan félreértik,és pontozgatnak össze vissza teljesen feleslegesen :)
10. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 8. - Varga.nora)
2011. febr. 26. 13:23
Szia! Mi is ajándékba kaptuk. Mármint egy teljes készletet:) Egyet befogtunk, a többit meg, ahogy Te is írod, majd ha "nagyok" leszünk. Semmi extra dolgot nem csináltunk még vele, csak azt, amit egy bármilyen edénnyel:) De most már érdekelne, hogy mit is tud ez a csodaedény, amit a többi nem :)
9. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 7. - Homern)
2011. febr. 26. 13:20
köszönöm :)
8. varga.nora (válaszként erre: 1. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 26. 13:19
Én úgy tudom, hogy hasonló elven működik, mint a Zepter. Párommal nekünk is van, de még a szekrényt nyomja, talán ha nyár elején megvesszük az első közös lakást, akkor sokat fogjuk használni :-)
2011. febr. 26. 13:15

Csak az számít reklámnak,amiből neked anyagi hasznod származik.Pl ha kiírod,hogy te valamit árulsz és jöjjön mindenki,vegye csak meg...

Ha kiírod,hogy milyen edényed van,vagy hogy colgate fogkrémet használsz,az nem egészem ugyanez a kategória.Mint ahogy azt sem kell kipontozni,hogy pemperst teszel a gyerek alá :)

6. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 5. - 4aeed0a8dd)
2011. febr. 26. 12:51
Akkor miért szólsz bele ? ;) Figyi, ennyi erővel bármi reklám, amiről szó van. Ez tudásbázis, nem fórum. Lehet fórumban reklám lenne, de tudásbázisban nem hiszem :)
2011. febr. 26. 12:48
Nekem meg mindegy...
2011. febr. 26. 12:44
Remélem Hoxának nem az :)
2011. febr. 26. 12:34
Bocs, de ez nem reklám?
2011. febr. 26. 12:24

Sziasztok. Bármit várok, ami :

[link] -n

több infót tartalmaz. Nem találok konkrét recepteket sem :(

köszi:)

2011. febr. 26. 12:23
Bachmayer edény előnyei, fortélyok, receptek ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook