Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Babysitter fórum

Babysitter (beszélgetős fórum)

1 2 3
2010. aug. 2. 15:27

Én kérek elnézést!:D


Igazából akkor segíteni nem tudok. Mindenhez valami végzettség kell. Lehet menni takarítónéninek, piaci árusnak, fogalmam sincs, minek még.

Az a baj, hogy tényleg nincs ötletem. Ha valakinek van, nekem is segítene!:P

34. Mézike20 (válaszként erre: 33. - Gomboc7)
2010. aug. 2. 15:23

Jajj-jajjj, az nem 20, hanem 26! Már javítottam is adatlapomon! Mindenkitől bocsánat, hogy elírtam!!!!!!


Főiskolára járok, tudom mit akarok kezdeni az életemmel és azt is tudom, hogy most picit szusszani szeretnék a kötött, robotszerű, irodai munka után... csak azt nem tudom mi legyen az a "lightosabb" meló, ami még jól is fizet... :)

2010. aug. 2. 15:19

Arra próbáltam célozni, hogy tanulhatnál valami számodra érdekeset. 20 éves vagy, még annyi mindent lehetne csinálni. Én most szeretném elkezdeni az idegenvezetői tanfolyamot, mellette tanító szakon végzős leszek.


Csak mert kérdezed, mit csinálhatnál, mert gyűlölöd a munkádat.

De lehet, hogy én értelmeztem félre.

32. Mézike20 (válaszként erre: 31. - Gomboc7)
2010. aug. 2. 15:15
Nem értem a kérdésed Gomboc... Most vagy Én olvasom rosszul vagy Te írtad el?!
2010. aug. 2. 14:54

Hmm. Van egy másik fórum, au-pairkedni lehetne még. De az külföldi munka, csóró munka, de izgalmas is lehet, ha szerencséd van.


Ha tanulnál valami érdekes Mézike, nem lenne jó? Még nem néztem meg az adatlapodat, fogalmam sincs, hány éves vagy, mit csinálsz.


Aquarel! Ha én kiteszek szórólapot, plakátot hirdetéssel, azt nem büntetik? Ezen gondolkodtam a minap éppen. Félek kirakni bármit is bármelyik fára...:|


(Bocs, ha sokat beszélek és idegesítő vagyok...Nemsokára megyek a strandra, és kiteszek magamra egy hirdetést, hátha bejön!:D - csak vicceltem -)

30. Mézike20 (válaszként erre: 26. - 480a1bea09)
2010. aug. 2. 14:41

Igazából még csak ma gondolkoztam el azon, hogy babysitter szeretnék lenni... Még semmit nem tettem az "ügy" érdekében! Lehet feladom, de nem tudom mi az, amit szeretnék csinálni! Már mindegy lenne, mert a mostani munkahelyemet annyira gyűlölöm, hogy szavak nincsennek rá!

Valaki valamit még mindig nem tud? Legyen az szinte bármi...

29. 480a1bea09 (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. aug. 2. 14:35

Ja még annyi hogy én is a fiatalabbak közé tartozom azt hiszem és nem érzem magam nagy rohadéknak...

Azért mert neked gondjaid vannak nincs jogod ennyire általánosítani! Sok velem együtt végzett 20on éves barátnőm bébiszittel és nem lotyók!!!!

28. Álomvirág1 (válaszként erre: 25. - Gomboc7)
2010. aug. 2. 14:34
Persze, ha család hirdet, az más. Én azt írtam, hogy ha munkát keresve hirdetsz, nem biztos hogy sikerrel jársz.. én nem jártam.. pedig ovónőnek tanulok, tehát azért van némi hozzáértésem a dologhoz.
2010. aug. 2. 14:34

Egyébként én már ott tartok, hogy pénz se kell, csak csinálhassak valamit!:(

Szörnyen unalmas a nyári szünet...:(

26. 480a1bea09 (válaszként erre: 22. - Mézike20)
2010. aug. 2. 14:33

Ne add fel, de nem ártana valami végzettség, ami gyerekekkel kapcsolatos! Te sem bíznád a gyerkőcöd, olyas valakire, akinek nincs valami szakirányú papírja. Így max 500 Ft/óra kérhetsz el. Ez elég sovány fizetség.

Amugy ovik környékén érdemes kitenni a szórólapjaidat.

2010. aug. 2. 14:32

Szerintem akik hirdetik magukat, hogy segítségre van szükségük, nem azért csinálják, mert van ismerős gyerekfelügyelőjük!

Mondjuk persze érdemes elmenni volt oviba, ismerős oviba, bölcsibe, satöbbi. Én is gondoltam már erre, hogy ott "reklámozzam" magam. Ismernek, de nem biztos, hogy van rá módjuk.:(

24. 480a1bea09 (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. aug. 2. 14:30

Én évek óta bébiszittelek szabadidőmben, szakirányú végzettségem van és beszélek angolul is. Éppenséggel óvónő vagyok. Soha senkivel nem volt rossz tapasztalatom apukák terén, senki nem kezdett ki velem és nekem sem fordult meg a fejemben!!! Nem is viselkedem soha kíhívóan, vagy kétértelműen.


Szerintem nem kell attól félni, hogy minden férj, apa kikezd a bébiszitterrel! Általában nincsenek is otthon, pont ezért kell a bébiszitter.


Úgy írod, hogy inkább kerülöd őket, mintha mind lotyó lenne, aki bébiszittel :(

23. Álomvirág1 (válaszként erre: 22. - Mézike20)
2010. aug. 2. 14:28

Hát sajnos tényleg így van.

De érdemes megkérdezni anyukáktól, akik nem érg költöztek a környékre például...

2010. aug. 2. 14:22
Akkor ez is, mint minden más halott ügy ismerős és kapcsolatrendszer nélkül... :((((
2010. aug. 2. 14:20

Nálunk most nyáron többször is kerestek bébiszittert a helyi hirdetőújságban, de mivel egy nap du. 2-ig már 6-an jelentkeztek, mondták, hogy majd néhány nap múlva hívjam őket. Hát persze, hogy választottak maguknak valakit.:(

Szeptembertől elvileg a "régi" családom visszavár, de ott is többet takarítottam, mint gyerkőcre vigyáztam. Nehéz összeegyeztetni a sulival...:(

20. Álomvirág1 (válaszként erre: 17. - 31b7b5919f)
2010. aug. 2. 14:09
Tudom, hogy neked van rossz élményed sajnos :(, de azért nem szabad általánosítani ennyire szerintem.
2010. aug. 2. 14:08

Egyébként én is nagyon sokáig kerestem állást magamnak.

Tele plakátoltam a falut, plusz neten adtam fel hirdetést, és egyetlen ember hívott fel, de vele nem tudtunk megegyezni.

Szerintem csak ismerős által van esély, vagy bátran oda kell menni egy-egy anyukához és megkérdezni...

nekem apu kérdezett rá egy családnál, ők pedig nagyon örültek... azóta is ott vagyok hetente kétszer...

egyébként én is vállalok még, úgyhogy nekem is jöhet a privi, ha pesten, biatorbágyon vagy etyeken tud valaki munkát..

18. Mézike20 (válaszként erre: 17. - 31b7b5919f)
2010. aug. 2. 14:08
Mire gondolsz??
17. 31b7b5919f (válaszként erre: 11. - Álomvirág1)
2010. aug. 2. 14:03
Sajna nekem nincs túl jó tapasztalatom....:(
16. Mézike20 (válaszként erre: 15. - Gomboc7)
2010. aug. 2. 13:59

Háát, Én sem Budapesten születtem. :) Csak ide keveredtem! :))


Nem tudom... :(

2010. aug. 2. 13:55

Hát látod...én tősgyökeres paraszt vagyok, Bp-n meg is bolondulnék!:D


Nem tudom, mennyivel lehetnek másabbak a gyerekek mondjuk ott mint itt. Kíváncsi lennék rá.:)

2010. aug. 2. 13:54
Kár, hogy nem vagy Bp-i... :(( Most kereshetnénk akár együtt is vagy ajálhatnánk egymást! :)
2010. aug. 2. 13:51

Én is azt keresem egész nyáron, de én nem vagyok fővárosi!:D


Tök sikertelen, azon gondolkodom, hogy hol hirdessem már magam...


Mondjuk, szeptembertől nem is biztos, hogy rugalmas leszek....:(

2010. aug. 2. 13:50

Jajj, kicsit eltértünk a fórum témájától... :((


Most az a legfontosabb, hogy találjak babysitter állást! :) Várom a tapasztalatokat és az ajánlatokat! :D:D:D:D

11. Álomvirág1 (válaszként erre: 3. - 31b7b5919f)
2010. aug. 2. 13:42

Huh, ez azért túlzás....

Van, aki képes ilyenre fiatalként, és van aki idősként.

Én vigyázok gyerekekre, de soha nem jutna eszembe kikezdeni az apukával!

2010. aug. 2. 13:24
Küldtem privit Mézike!:)
9. Mézike20 (válaszként erre: 6. - Gomboc7)
2010. aug. 2. 13:14

Mivel Pesten lakom, így itt keresek...

Már csak találni kellene valami jót!


Ha bárki olyan olvassa a fórumot és babysittert keres, itt vagyok! :)


Illetve, ha esetleg valaki, valamit tud ajánlani, nagyon megköszönném! :))

2010. aug. 2. 12:59

Nem akartam én apuciba belemászni, de ha már Katie megtette, folytatom!:D


Apuci bébiszittertől függetlenül is képes kilengeni. Ha ki akar lengeni, hát kileng. Csak hogy ezeket a szavakat használjam.:)

Ez már teljesen más téma, csak elmondtam a véleményem.

2010. aug. 2. 12:54
És nem bizos ,hogy mindig a babysitter a hunyó,abban,ha apuci kileng. Lehet a apuci máskor is kilengett,lehet pont anyuci miatt,mert nem volt hozzá kedves.
2010. aug. 2. 11:29

Attól is függ, mit kell csinálnia a bébiszitternek. Én is az vagyok néha, de alig találkoztam eddig "apucival".


Mézike, szerintem nyugodtan regisztrálj valamelyik oldalon. Pesten sokkal több a lehetőség, és több az órabér is, akár 1000 forint vagy több. Vidéken kevesen keresnek bébiszittert, de sokan akarnak gyerekre vigyázni, kevesebb a lehetőség, kevesebb az órabér.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook