Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baby Born fiú baba, könnyező. Ismered? fórum

Baby Born fiú baba, könnyező. Ismered? (beszélgetős fórum)

7. woroscsaj (válaszként erre: 6. - Kenzol)
2010. nov. 19. 11:24
Ez így igaz már én is látom! Én kislányom most 2,5éves vettünk neki egy ilyen drágább babát sok kiegészítővel, de nem nagyon foglalkozik még vele, de talán majd később fog:)) Ebben bízom:)) Különben a férjem mindig azt mondja amikor a kezemben van hogy nekem vettük:DDD
2010. nov. 19. 11:14
A másik,meg szerintem egy 3 éves gyerek nem értékeli az ilyen babát igazán a sok extrával, szerintem 5-6 évsen jobb ilyet venni,de ez csak az én véleményem.
2010. nov. 19. 11:11

Nekünk csak pisilős a baba és a lányom 8 éves,de 2-3X itattott vele és már csak simán babázik.

Különben meg elég költséges lenne állandóan pelenkát venni,mert ha eteted,vagy itatod,akkor bizony van "kiadás" is :) Ma már tudom,hogy elég az alap belőle,max arra jó a sok extra,hogy dicsekedjen vele,hogy neki milyen van.

2010. nov. 19. 11:08
A garnitúra nagyszerű kiegészítőket tartalmaz: cumisüveg, nyugtató cumik, csecsemőétel, baba-étkészlet, sőt saját születési anyakönyvi kivonat is tartozik a babához, melyek még életszerűbbé, varázslatosabbá teszik a játékot
2010. nov. 19. 11:07

Ezt a játékneten olvastam róla:

A baba képes cumizni, bilizni, kacagni, sírni, könnyezni, mozgatható a keze, továbbá etetheted, itathatod és fürdetheted. Nem elemmel működik!

2010. nov. 19. 11:03
szeretnék venni a 3 éves lánykámnak,de igazából azt sem tudom mit tud:(
2010. nov. 19. 11:03
Baby Born Fiú baba - Könnyező-ismered?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook