Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baby Banz napszemüvegekről, tapasztalat fórum

Baby Banz napszemüvegekről, tapasztalat (beszélgetős fórum)


12. Clau26
2011. máj. 26. 20:02
Az en kislanzomnak 6honaposan vettem most 18honapos es azota se turi meg magan..adom is el..
2011. máj. 21. 14:54
Nem hagyta magan. Tavaly masfel evesen imadta a napszemuvegeket, de a Bb akkor sem jott be neki. Mindig lehuzta, igy masmilyet hordott. Anno 2ilyen szemuveget megvettem kapasbol, az egyik a dragabb Retro valtozat volt. Azota az egyiket elajandekoztuk.
10. strangangel (válaszként erre: 8. - Szakalyadri)
2011. máj. 21. 14:15

Találtam 4000ft.-ért is, de inkább úgy 7000-8000ft.

Amennyit eddig találtam, az ennyi volt.

Bár csak neten néztem, optikába majd ezután megyek.

9. d@nu
2011. máj. 21. 14:05

Szerintem a napszemüveghez "érniük" kell a gyerkőcöknek, a legtöbb kicsit zavarja. Irigyeltem is azokat a szülőket, akiknél a bébi első perctől hajlandó volt magán hagyni. :D

Nekem mindkét lány leszedte a baby változatot, csak rövidebb ideig tűrték meg és azt is inkább csak akkor, ha nagyon szembe tűzött a nap. A pánt sem illeszkedett a fejükhöz rendesen, nem lehetett jól a méretükre igazítani, szerintem ez is zavarta őket.

A juniort már jobban szeretik, nekem már a kicsi is azt használja, bár még nem pont az ő mérete, de ezt legalább magán hagyja, sőt most már ő kéri. :)

8. szakalyadri (válaszként erre: 6. - Strangangel)
2011. máj. 21. 14:04
Mennyi az ára?
2011. máj. 21. 14:00
Mi 7 hónapos korában vettük.Akkor még hagyta.Most 16 hónapos,de állandóan leveszi,plusz olyan hosszű szempillái vannak,hogy nem tud benne pislogni :S(nincs pedig szorosra állítva)
6. strangangel (válaszként erre: 5. - Babu222)
2011. máj. 21. 13:56

Engem is kiröhögtek, hogy miért csinálok hülyét a Gyerekemből.

De pl.:én napsütésben, napszemüveg nélkül ki sem lépek az utcára, engem nagyon zavar, Őt is, mert inkább becsukja a szemét, ha oda süt a nap, érthető.

Az ára valóban nem vicces.:-), a Férjem is jött, hogy miért veszek ilyen drágát, majd, ha megyünk ki hozzá (Németo.) majd veszünk 1-2 euróért, Férfiak...a 100% UV védelem pénzbe kerül.

2011. máj. 21. 13:52

Hello!

Nekünk is van napszemüveg.A fiam 5 hónapos valóban ha le van foglalva a keze akkor magán hagyja.Egyébként nagyon jó termék.A barátaink azt hitték viccként vettük.Pedig az ára nem volt vicces :) és valóban kell ,hogy védjük a szemük világát.

4. strangangel (válaszként erre: 3. - Bogyeszkusz)
2011. máj. 21. 13:52

:-) Gondolja biztos, Anya miért akarod ezt rám "gumizni":-)

Reméljük megszokják, csak jót akarunk..:-)

2011. máj. 21. 13:50

Szia!

Az én kislányom 11 hós,most kapta nemrég,de nem hagyja magán,csak ha le van foglalva a keze,egyébként egyből veszi le.Lehet megszokja,nem tudom :o)

2011. máj. 21. 13:44
7 hónapos Lányomnak szeretnék venni, ha nekünk bántó a nap, akkor az ő szemének is biztos.
2011. máj. 21. 13:43
Hagyja a baba magán?Használjátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook