Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Babesia elkapható fedezés alatt? fórum

Babesia elkapható fedezés alatt? (tudásbázis kérdés)


11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 3. 16:31
Köszönöm kedves Anonim. Gratulálok a felelőtlen szaporításhoz.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2022. máj. 2. 20:11
Válaszolok kedves Andi ! Nem patellás az én kutyám szerencsére !!! Másik kutyust nem ismerem csak a gazdáját !
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 10:59
Kérdésemre válaszolnál?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Alnisa)
2022. máj. 2. 10:42
Én nem vagyok szaporító ! Egy kutyám van, egy is marad, ő is kan. Engedtem fedezni mivel egy ismerősöm kutyájárol volt szó. Nekem ebből nem lett se többem se kevesebb. Azért ne vádaskodj és ne rágalmaz, mert lehet hogy csak internet de itt sem lehetséges azért tartsd magad. Kérdeztem nem pedig vádaskodást kértem.
7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2022. máj. 2. 07:33

Nem tenyésztő ő csak, szaporító.......

A f@szt kell össze vissza szaporítani az állatokat.

Aztán meg születnek a mindenféle beteg kiskutyák.......

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 19:19

Nagyon képben vagy a tenyésztést illetően.

Patellaszűrést legalább csináltattatok?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 1. 19:08
Ő nem kérdezte szerintem nemis említette, kapott inekciókat azt mondta, meg elvileg ellenszert. Csak félek ahogy közösültek elkapta tőle.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 11:32

A babesiás kutya gazdájának mit mondtak? Gondolom ő volt állatorvosnál, mert ez kezelés nélkül a kutyára életveszélyes. Szétesnek a vörösvértestek. A veséje károsodhat. Infúziós kezelést igényel.

Lehet, hogy a szukának, most nem is kellene, hogy vemhes maradjon.

Nem hallottam, hogy fertőző lenne, csak a kullancs terjeszti.

2022. máj. 1. 11:12
Lövésem sincs, de gratulálok mindkettőtöknek.
2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 1. 10:51
Nem.
2022. máj. 1. 09:44

Hello mindenki aki olvassa!

Helyzet az hogy a 4 éves Yorki fiúm párosodott egy szukával akinél ki derült hogy babéziás ( kullancstol) a gazda szerint este kezdődtek a tünetek és másnap még 1x párosodtak azaz 2x a babézia alatt. Lehetséges hogy nemi uton elkapta az enyém is? Állatorvost nem szeretném most ezért zaklatni, holnap megkérdezem természetesen de adig is kíváncsi vagyok, ha esetleg van itt olyan aki tud valami okoságot mondani. Ivartalanítást szeptemberre terveztük mielőtt valaki azért marna belém.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook