Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babázás alatt távoktatás? fórum

Babázás alatt távoktatás? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 18:16

Megmozgatnám már én is az agyamat, de még mindig nem bukkantam rá olyan OKJ-s tanfolyamra, ami egyszerre érdekel is, hasznis is meg keresett szakma is.

Ráadásul nincs ráérésem még a távoktatásra sem, mert azoknak rendszerint szombaton van konzultáció és nálunk a szombatok (is) kiszámíthatatlanok.

Lehinkább olyan jöhetne szóba, ahol az oktatás h-k-sz van, akkor is csak anyukám jóindulatában bízhatnék, hogy vállalja-e a gyereket addig.

Szóval:???

15. cilus (válaszként erre: 14. - Agines)
2008. szept. 24. 15:35
Nem,én már mindent végignéztem.Országosan is,senki nem ad kedvezményt csak az efeb.
14. Agines
2008. szept. 24. 15:20
Az efeb-en kívül senki nem ad kismam kedvezményt? :o( rákereséskor olyankok jönnek fel inkább,hogy babamegőrzés is van :O)
13. cilus (válaszként erre: 12. - Csera)
2008. szept. 24. 14:13
Nem,mert ez felnőtt oktatás.
12. csera (válaszként erre: 8. - Cilus)
2008. szept. 24. 12:35
Nem adnak diákigazolványt :)? Akkor 50%-os lenne a jegy!
11. Agines
2008. szept. 24. 09:45
Elo: igen-igen és a képzésre még pluszban rájön a vizsgadíj is.
10. macs77
2008. szept. 24. 09:43
Az ELO-nak vannak levelezős tanfolyamai (www.elo.hu), bár a végén, ha OKJ-s képesítést is szeretnél, nemcsak igazolást a tanf. elvégzéséről, asszem ott is be kell járni kb havonta.
2008. szept. 24. 09:40
Ezeken a fizetás tanfikon nem úgy van, hogy, ha akar megjelenik az ember előadáson, ha nem akar akkor meg nem - csak ekkor nehezebb felkészülnie a vizsgára egyedül. Vagy itt is van kötelező órára járás?
8. cilus (válaszként erre: 7. - Csera)
2008. szept. 24. 06:51
Igen,kötelező.Havi 2* kell felutazni.
7. csera (válaszként erre: 6. - Cilus)
2008. szept. 23. 22:48
Kötelező 3 hetente felutazni? Nem lehet neten elintézni?
2008. szept. 23. 18:01
Sajnos nekem nem jött össze:(((Én is jelentkeztem + beszereztem a papírt a munkahelyemről/a kedvezmény érvényesítéséhez/,de azok a piszkos anyagiak közbeszóltak:((((( Maga az iskola nem drága,csak az utazás vinné el a rengeteg pénzt.Úgyhogy az utolsó pillanatban lemondtam az egészet.Szörnyen sajnálom,talán a márciusi képzésre sikerül eljutnom.
5. jimm (válaszként erre: 4. - Csera)
2008. szept. 23. 17:29
és mindegyikre 50% kedvezmény van? mindjárt megkuksizom én is:)
4. csera (válaszként erre: 1. - Agines)
2008. szept. 23. 17:12

Szia!

Itt nézz szét, van nekik távoktatás, e-learning és GYED-en, GYES-en lévőknek, 50% kedvezmény!!!



[link]

3. jimm
2008. szept. 23. 15:44

szia, én most távoktatásos természetgyógyász képzésre járok. Első babám mellett levelező fősulikra jártam, kettőre is párhuzamosan.....most azt nem csinálnám! Mondjuk az ingyen volt, ez a tgy képzés nem olcsó mulatság, de én ezzel foglalkozom most is, ebben látok fantáziát! Sok szerencsét!


ui: okj közül ilyeneket ajánlok: bérszámfejtő, könyvelő, fodrász, masszőr

2008. szept. 23. 15:21
Szia! Honnan írsz?
2008. szept. 23. 15:20
Milyen olyan illetve hol találok olyan suli, aki, ami távokatásban is indít képzést? És nem oly drága? Babó mllett szeretnék tanulni, de nem fősulit, mert arra nincs sajna pénzem. Ti, hogy és mit tanultok, hogy legyen állásotok a babázás utáni időszakban majdan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook