Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Babaváró - nekem 3év TB jogviszony, terhes TP-n vagyok, párom dolgozik, de nincs 3 év TB jogviszony, így is megadják? fórum

Babaváró - nekem 3év TB jogviszony, terhes TP-n vagyok, párom dolgozik, de nincs 3 év TB jogviszony, így is megadják? (tudásbázis kérdés)


2022. jan. 26. 18:43

Mi most intézzük közvetítőn keresztül. Így mindent ő intézett, nekünk már csak annyi a dolgunk, hogy amint megvan az utolsó papír, felhívjuk a bankot és már mehetünk is.

Érdemes felkeresni őket, elmondani mi a helyzet és akkor nem kell végig járni a bankokat. Tudni fogják, hová mi kell.

4. Egomanyus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 26. 16:45
Nem minden bank bírál egyformán. Amennyiben az egyik elutasít, el kell menni egy másik bankba!
2022. jan. 26. 12:53

Nálunk férjemnek a mostani cége anno susmákolt a rendes bejelentéssel, így 2 hónap híján nem volt meg a 3 év folyamatos munkáltató általi tb jogviszony. Hiába egyik cégtől ment át a másikhoz.

Nekem meg 6 év folyamatos gyed/gyes melletti. Így az otp úgy varriálta, hogy az én tb jogviszonyomat vették alapul, de férjem nevére lett felvéve a babaváró.

2022. jan. 26. 12:41

Banktol fugg. Van, amelyik nem veszi figyelembe a terhes tp-t.


A jogviszonyt nem tudom, hogy mindkettotoknek meg kell-e lenni.


Erdemes felkeresni egy hitelszakertot.

2022. jan. 26. 12:39

Tehát az a fél akinek a jövedelme van, nincs meg a kellő TP jogviszonya.


Másik félnek megvan, de terhes TP-n van, tehát a másik fél jövedelmét tudják nézni.



Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook