Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaúszás: élmények, tapasztalatok, helyek, ..... fórum

Babaúszás: élmények, tapasztalatok, helyek, ..... (beszélgetős fórum)


1 2
3. Hoxa
2007. febr. 9. 14:36

Én a babaúszás mellett érvelnék. Mi járunk, nem divatból, hanem azért, mert szeretném már korán mozgásra szoktatni a kisfiam, hogy ne essen az én hibámba később.

A foglalkozás nagyon jó, énekelünk, mondókázunk közben, nagyon jól mulatunk. A gyerekek különböző gyakorlatokat csinálnak, nem úsznak, inkább lebegnek és merülnek. A merülések szépen egymásra vannak építve, akkor léptünk tovább, ha az aktuális már ment.

Az én kisfiam nem betegeskedett. Eddig egyszer volt megfázva, lehet, hogy akkor az uszi miatt náthásodott be, de azért, mert valami idióta kinyitotta az ablakot az öltözőben. Azóta még a medence mellett felöltöztetem félig, és semmi gondunk nem volt belőle.

Szerintem a babaúszásnak csak előnyei vannak, kapcsolatépítő, mozgató, szórakoztató családi program, az apukáknak és anyukáknak is jó, kellemes kikapcsolódás.

2007. febr. 9. 12:00

Szia futrinka!Mi nem jártunk babaúszásra.Már későn kapcsoltam,kifutottunk az időből.De nem bánom annyira,mert a környezetemben élő anyukák mind negatív tapasztalatokkal álltak elő,mikor rákérdeztem milyen is.

Főleg arra panaszkodtak,hogy sokat kellett utazni,meg drága volt.De érkezett panasz a foglakozásra is.Arról nem is beszélve,hogy sokat betegeskedtek ezek a kicsik.

Ezzel nem lebeszélni akarlak,hiszen én magam nem voltam ilyen foglakozáson.

Hallgasd meg mások tanácsát is,hátha van valaki aki pozitiv véleménnyel van:)

Egy anyuka úgy fogalmazott nekem a babaúszásról,hogy úgy látja sokan azért csinálják,mert divat.

Ezt nem tudom...

2007. febr. 9. 11:02

Nemsokára szeretném úszni vinni a kisfiamat, sok hely van, nagyon eltérő árak és változó módszerek. Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, észrevételeitekre, meglátásotokra, mindenre ami a témával kapcsolatos, mikortól; hely; módszerek; ár; felszerelés; élmények; mindent tudni szeretnék! :)

Kis babauszodai körkép kutatás :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook