Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés missed ab. után? fórum

Babatervezés missed ab. után? (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 30. 13:51
Babatervezés előtt szedett valamelyikőtök proverát? Mostanában rendszertelen lett a menzeszem, ezért írta fel a doki. 2 éve pedig volt egy vetélésem. 2-án megyek dokihoz, majd megkérdezem tőle, h lát-e vmi akadályát annak, h próbálkozzunk. :) Üdv.! :)
2012. jún. 8. 22:05
Szia ! Első és legfontosabb ne akard görcsösen a babát! Nekem 2 vetélésem volt mindkettő ikres és 2 gyermekem van 7 év korkülönbséggel és most ha minden jól megy akkor jön a 3 ik és nov 1 én volt mis.ab 12 héten. Én teáztam meg femibiont szedek magne b6 ot mást nem. Remélem mihamarabb sikerül neked is.
2012. jún. 5. 22:03
Köszönöm, hogy írtatok! Remélem hamarosan pozitívat tesztelünk és egészséges babák fognak születni!
2012. jún. 5. 21:41
Mi az elsö mezi óta próbálkozunk, a orvosom azt mondta, nem kell várni.10 hetes uh-on már nem volt szívhang, első terhességem volt, és 2 évet vártunk a babára.Femibiont szedtem és duphastont.Most már csak a tiszta méhpempőt fogyasztom és bízom a legjobbakban, hogy nemsokára egészséges babánk fogan.
2012. jún. 5. 21:39

Szia! Nagyon sajnálom. Szomorú és közhelyes statisztika , de úgy tűnik 10 terhességből 5 elmegy :( Én is és nővérem is így járt. Mind ketten 10 hetesen. Ha szedtél magzatvédőt, azt érdemes folytatni, ha nem szedtél, kezd el nyugodtan és amikor ismét teherbe esel, folsavat is ajánlott elkezdeni szedni.Én elevitet szedek tesóm femibiont

Nekem azt mondta a dokim, hogy várjak meg két menzeszt és lehet próbálkozni. Viszont gubancos volt lelkileg , így sokkal többet vártam . Most van egy másik kapcsolatom és 24 hetes terhes vagyok.Tesómnak egy hónap után -miután megjött a menzesze rendesen, utána lehetett már próbálkoznia.Ennek most lesz 2. hónapja. Sajnos az egyik petefészkén lett egy kis ciszta, de ártalmatlan viszont bal szerencséjére ott volt peteérése, így most nem esett teherbe, de nagy valószínűséggel nem lesz gond vele.

Szóval ha szövődmény mentes volt a dolog akkor simán esélyes akár 1-2 hónapon belül a következő teherbeesés. Remélem sikerülni fog!

2012. jún. 5. 21:38

[link]


Itt sok kérdésre választ kaphatsz :)

2012. jún. 5. 21:37
Én a helyedben elmennék egy hormonvizsgálatra is, bár a z orvosok nem szeretik ha "okoskodunk"!!
2012. jún. 5. 21:36
Sajnálom, hogy titeket is érint! Holnap rákérdezek, az untro-ra, hátha kiírja....megnyugodnék!
2012. jún. 5. 21:34

szia nekem rá egy évre lett újra pozi a teszt, de nem mérvadó mert más gondok miatt sok hónap kiesett

én a folsavat mondanám azt szedd probálkozás alatt is, aztán én utrogestant kaptam, és 12.hétig táppénz

sok siekrt!

2012. jún. 5. 21:34
Köszönöm! A lányunk is elsőre összejött, már két éves, csak a kis tesó várat magára. :-(
2012. jún. 5. 21:31

Sajnos 2 évig próbálkoztunk, az utolsó 6 hónapban hormonkezelést kaptam, mert kiderült rossza progeszteron szintem, és ezért nem maradt meg a baba.

Most szombaton lesz 1 éves a kisfiam...előtte 2 babát veszítettem el.

2. d51bb6095b (válaszként erre: 1. - B916a1853b)
2012. jún. 5. 21:27
3 hónap után próbálkoztunk és elsőre összejött. Én femibiont szedtem+megnéziumot, rutascorbint és a 12.hétig progeszteront.
2012. jún. 5. 21:24

Sziasztok!


2 hónapja volt egy missed ab. műtétem, sajnos elkezdtem vérezni, és a vége missed ab. lett! :-( 6 hetes volt.

Aki már átesett vetélésen, mennyi idő múlva lett újra kismama? Kell majd szednem valamilyen magzatmegtartót? Holnap megyek a dokimhoz, írassak ki vele? Milyen vitaminokat ajánlanátok a terhesség előtt és után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook