Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés küszöbén állunk... fórum

Babatervezés küszöbén állunk... (beszélgetős fórum)


9. Burkuska (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2014. szept. 21. 21:19
Köszi:)
8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2014. szept. 21. 21:03

ne egyél sok édességet, a petefészek ugyanis elég inzulinérzékeny szerv, nem jó ilyenkor lökdösni az inzulinszintet


sok gyümölcs, zöldség, de ez biztos logikus :)

halat sokat egyél, attól okos lesz a baba :)


Jó egészséget, sok sikert!

7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Burkuska)
2014. szept. 21. 21:01

minden terhesvitamin vény nélkül kapható



nemrég dobták piacra a Dr.Czeizel vitamint, teljesen új

2014. szept. 21. 20:36
:) kedvesek vagytok! Gravida gondolom vény nélkül kapható? Kólát szeretem...sajna.De nyilván kiiktatom akkor!Más káros étel/ital?
2014. szept. 21. 19:35
szia. én már a tervezés előtt egy hónappal szedtem a gravidát. mert tudtam, hogy augusztusban fogunk először próbálkozni, össze is jött. normálisan eszek, már nem iszok kólát. stb stb. ne görcsölj rá, mert nem fog össze jönni. én úgy voltam vele, hogy vagy össze jön vagy nem. Erre elsőre betalált :) hajrá :)
2014. szept. 21. 19:30

Sima folsavat is elé szedni. Nem kell feltétlenül a terhesvitamin.

Esetleg ha régen voltál nőgyógyásznál kontrollon, akkor egy rákszűrés nem árthat.

2014. szept. 21. 19:26

az étkezésedre nagyon ügyelj


és terhesvitamint pedig fontos lenne előre szedni, mert mikor még nem is tudod, hogy terhes vagy, a velőcsőzáródás már akkor végbemegy az embrióban , s a folsav ezt a folyamatot támogatja

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Burkuska)
2014. szept. 21. 18:46
Étkezz egészségesen, ne görcsölj rá, és nem lesz semmi gond!
2014. szept. 21. 18:30

Sziasztok!


Babatervezés küszöbén állunk.Szeretnék a lehető legjobban felkészülni az anyaságra úgy testileg,mint lelkileg.Tanácsokat szeretnék kérni: mire figyeljek oda terhesség elött,érdemes-e már előre "terhes" vitaminokat szedni vagy sem? Ilyen és ehez hasonló véleményeket várok.Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook