Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés étkezési zavarból való gyógyulás után fórum

Babatervezés étkezési zavarból való gyógyulás után (beszélgetős fórum)


2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 7. 18:23
Gratulálok,,hogy ilyen ügyes voltál:)))))Olvass utána ha gondolod ,cickafarknak és általában a nőknek ajánlott gyógyteáknak,,sok változat van már tabletta formában is ha nem megy a tea.Segíthetnek:)))
2022. márc. 7. 18:14

Sziasztok!


Szeretnék olyanokkal beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, akik étkezési zavarból gyógyultak fel és éppen babát terveznek vagy már anyukák.


Én körülbelül 2 évig voltam beteg, a legrosszabb állapotomban 45 kilóra fogytam. Sajnos ennek köszönhetően 1,5 éve nincs menstruációm, pedig mostanra gyógyultnak gondolom magamat. Szerencsére a súlyom újra a régi (65 kg), testileg és lelkileg is nagyon jól érzem magam. A laboreredményeim a fél évvel ezelőttihez képest rengeteget javultak, de még mindig nagyon alacsony az ösztrogén szintem. A többi érték normálisnak tekinthető.


Jelenleg nem szedek semmilyen gyógyszert, étrendkiegészítőt, csak az alapvitaminokat.

Abbahagytam az edzést is, mert az alultápláltság mellett a túledzés (heti 7-10 edzés) okozta a problémákat.


Szerintetek mit tehetnék még, hogy visszatérjen a ciklusom? Azon kívül, hogy tegyek türelmes (az orvosom ezt mondja).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook