Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

87. mimo
2007. máj. 3. 21:52

Jobb ha aloe verás dolgok helyett inkább a lombikba fekteted a pénzeteket.Igy hogy keveset vagytok eggyütt a férjeddel nincs sok esélyes spontán teherbe esned((((((((.


Hidd el én is már kipróbáltam egy csomó mindent, de rájöttem felesleges, nem attól leszek terhes, hanem attól ha a 2 sejt találkozik.és az mindenféle gyógymódszer nélkül is kell hogy találkozzon.DDDDDDD

86. mimo (válaszként erre: 81. - Andrea3)
2007. máj. 3. 21:50
Andrea drágám nem érdemes semmi ilyen dolgora kiadnod a pénzt, nálatok csakis az insemet vagy a lombikot javasolnám, hiszen évek óta próbálkoztok((((((.Az biztosabb eredményt ad mint az aloe- vera meg a minimikroszkóp.Mi a babás topikból többen használtuk, de nekünk nem vált be.Felesleges több ezreket kiadni olyan dologra ami neked köztudott hogy van.VAN PETEÉRÉSED!!!!!!!
85. andrea3 (válaszként erre: 83. - Micóka)
2007. máj. 3. 18:14
Ja és gyönyörü a cicád!
2007. máj. 3. 18:12
szia Micóka ti mióta próbálkoztok a kis bebiért?
83. micóka (válaszként erre: 80. - Stöpszli)
2007. máj. 3. 18:06

szia Stöpszli!


Engem is nagyon érdekel a dolog, elküldenéd nekem is a részletes infót erről a termékről? Előre is köszi.... ha ez a kütyü tényleg ilyen hatékony, szerintem leszünk egy páran akik aranyba foglalják a neved :-)))

82. andrea3 (válaszként erre: 80. - Stöpszli)
2007. máj. 3. 17:48

Ja és ők ugye majd elmondják pontosan hogyan is kell használni?

És olyan drága vagy hogy segitesz!Őszintén szerinted mennyi időn belül lehetek terhes?Sok puszi

81. andrea3 (válaszként erre: 80. - Stöpszli)
2007. máj. 3. 17:42
Igen meg kaptam mégegyszer köszi!Mindenképp megakarom próbálni a mult hónapban az aolés termékeket ajánlották nekem havi 46eze ft-ért és azt mondta hogy egy évig valószínü hogy kell szednem de jó lessz.De ki bírja ezt anyagilag?Mindenképp írok majd hogy mi a helyzet.Nagy reményeket füzök hozzá mert már tényleg a padlón kezdem érezni magam.
80. Stöpszli (válaszként erre: 79. - Andrea3)
2007. máj. 3. 17:33

Elment! :))


Szia

2007. máj. 3. 17:12
Stöpszli kérlek ne feledkezz már meg a részletekről küld el priviben!Köszi Köszi
2007. máj. 3. 16:23

Sziasztok, engem Leonórának hívnak, genetikus vagyok és Németországban élek. A kislányunk 11 hónapos és rögtön az elsö próbálkozásra sikerült.


A módszerünket idekint és egy amerikai könyvböl sajátítottam el, és annyira megy a dolog, hogy készítettem egy német honlapot is, ahol német nöknek segítek gyorsabban teherbe esni úgy. Minden tudományos, a testünk jeleit kell figyelni, mint az ébredési hömérsékletet, hüvelyi nyálkát, méhszájat és ovulációs tesztet. Ezekböl az adatokból én már látom, hogy van-e valami baj a ciklussal és pár nappal elöre be tudom löni a tüszörepedés idöpontját.


Mint a német nöknek idekint, a magyar érdeklödöknek is felajánlom a segítségemet. Akit érdekel, látogasson el, szívesen várom!

2007. máj. 3. 16:08
Stöpszli küld már el priviben!Köszi
76. andrea3 (válaszként erre: 75. - Stöpszli)
2007. máj. 3. 15:58
Szi Stöpszli!Engem érdekel!!!
2007. máj. 3. 15:22

Sziasztok!


Elég sokan kérdeztétek egy másik topicon is, és nem tudom,hogy olvassátok-e azt is,ezért leírom ide is a lényeget:

Az én módszerem abból áll, hogy otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem.

Neki köszönhetem, hogy 11 év várakozás után orvostól orvosig járva,2000-ben egy vetéléssel a hátam mögött, párom részére téves orvosi diagnozissal, stb.erről megint csak mesélhetnék, rendszeresen menten uh-ra, vérvételre a peteérés megállapítása miatt, ami sem, nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam. A használatával már egy hónap múlva "babás lettem", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is befolyásolhatod valamilyen szinten segítségével, a biológiát alapul véve. Ha érdekel ez a része is, írj, elküldöm, hogyan és mit kell figyelni.

Ez elég rég volt, mert a baba már betöltötte a 19 hónapot is, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

A Használata előtt kikértem az orvosom véleményét, és azt mondta, ha előírás szerint használom, akkor 99% megbízhatóságú.

Kinézetre akkora, mint egy rúzs. Nagyon egyszerűen használható klinikailag tesztelt a neve mini mikroszkóp. Bárhol bármikor használhatod, ahányszor csak akarod, megtudhatod, hogy terméketlen vagy termékeny időszakban vagy-e, ezen belül tüszőrepedésed, peteérésed van-e.

Ez nem a gyógyszertárba kapható PG/53, annál komolyabb, részletesebben mutatja a ciklusod.


A használati utasításából másolom ki a következő részt neked:

Azoknak ajánlják

- akik a természetes fogamzásgátlás hívei,

- akik nem szeretik a hormonkészítményeket.

-akiknek a hormonális fogamzásgátlás nem javasolt,

- akik ritkán élnek nemi életet-így még inkább felesleges a gyógyszer szedése.

-Változó korú hölgyeknek,

-akik szeretnének kisbabát,

-akik szeretnék előre megtervezni a fogamzás és így a születés időpontját,

-akik a ritka együttléteket a termékeny időszakra tartogatják,

-akiknek a reggeli hőmérsékletmérés és más egyéb nem vált be,

-akik nem szeretnének kisbabát,

-akik szeretnének gyermeket, de problémáik vannak és szeretnék tudni, hogy mikor a legvalószínűbb a fogamzás(másodlagos sterilitás)

-akik a születendő gyermek nemét nagyobb valószínűséggel szeretnék megállapítani,

azoknak a nőknek, akiknek mestruációs ciklusuk nem rendszeres,

-azoknak a pároknak, akik stresszmentes intim életet szeretnének.


Annyit tudok még a használati utasításából másolva, hogy:

-klinikai teszteken vett részt,

-nemzetközi díjakat nyert,

-van orvos technikai eszköz engedélye,

-szabadalmaztatott, levédett termék,

-EU minősítési engedélye van.

-garancia egy év,

-ami újdonság: 30 NAPOS MEGELÉGEDETTSÉGI GARANCIA,(tehát, 30 napon belül visszakapod a pénzed, ha nem vagy vele megelégedve).



És amit máshol nem kapsz meg, addig tartják veled a kapcsolatot, persze ha igényled, amíg meg nem tanulod, ki nem tapasztalod a mikroszkóp használatát.

Én igényt tartottam erre a szolgáltatásukra is, engem a hölgy hívott rendszeresen.

Nagyon rendes volt, és profin elmagyarázta amit nem értettem, de hívhatod te is, ha bizonytalan vagy valamibe.

Ja, és nem került egy fillérembe sem, ez a segítség.

Talán ezért sikerült nekünk ilyen gyorsan a baba.


Akit még ezek után is érdekel,:)) írjon és elküldöm az elérhetőségeket priviben.


Sziasztok

Stöpszli

74. andrea3 (válaszként erre: 73. - Stöpszli)
2007. máj. 2. 17:27
Szia Stöpszli!Engem minddennél jobban érdekel!!!!Hallgatlak vagyis olvasom mesélj!!!
2007. máj. 2. 16:56

Sziasztok!


Nagyon sokszívszorító történetet olvastam,amit írtatok,ezért is gondoltam,hogy írok egy pár sort:

Elszeretném mondani, hátha segít valakinek. Nekünk a második babára kellett 12 évet várni és még ki tudja mennyit kellett volna ha nem ismerkedek meg egy lehetőséggel.

Hála egy ismerősömnek, aki ajánlott egy kis szerkentyűt a problémámra, azt használva egy hónapon belül "babás" lettem. Ráadásul fiú, amit szerettünk volna a kislány után, ezt is ennek a kis kütyűnek köszönhetem.

Ez a baba nem rég töltötte be a 19. hónapot.

Ha valakit érdekel szívesen megosztom vele a tapasztalataimat.

Soha ne adjátok fel, én sem tettem, pedig ez a 12 év nem volt fáklyás menet, de megérte!

72. lamoni (válaszként erre: 69. - Szurgo)
2007. máj. 1. 20:40

Sziasztok!

Szurgo együttérzek veled, kitartást.

Nekem novemberbe volt egy vetélésem kb. 7 hetesen. Február óta próbálkozunk, sajnos sikertelenül. Most nagyon reménykedem, hogy összejön, mert egy két olyat érzek, mint előzőleg. A melleim olyanok mintha nagyobbak lennének, és írtó érzékenyek, és sűrűn bekeményedik a hasam. A peteérés óta még csak 11 nap telt el, nem tudom érezhetek e már a terhesség miatt ilyeneket. Minden reggel hőmérőzök, de 36,8-nál nem akar feljebb menni a hőm. Reménykedek, de nem akarom nagyon beleélni magam, mert volt már amikor nagyon összetörtem a csalódás miatt.

A túlzott haspuffadásra nem tudtok valamit?

71. monika1225 (válaszként erre: 69. - Szurgo)
2007. ápr. 30. 18:07
Szia! Neked se lehetett könnyű! De vigasztaljon az hogy ha nehezen is de összejött a terhességed, az hogy elhalt az embrió az egy sajnálatos pechszéria! De azért azt vettemki a szavaidból hogy nem adod fel és az jó! kivánok neked kitartást!
2007. ápr. 30. 17:39

Sziasztok!


Nekem csak az az egy kérdésem lenne,hogy az előtej szivárgás,az mikorra várható?Mármint úgy értem,hogy kb hétben...?Fontos lenne,köszönöm!!!

69. szurgo
2007. ápr. 30. 15:23

Sziasztok!

Megpróbálok rövid lenni, bár elég sok minden történt velem.

Szeptemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, orvos tanácsára vártunk egy-két hónapot. Közben elkezdünk mindenféle vizsgálatot, már az első ultrahangon elszánkáztam. Kiderült, hogy a kismedencém tele van folyadékkal, a méhem miómáktól hemzseg, alig van méh nyálkahártyám és mivel sárgatest problémáim voltak korábban, a hormonokra is gyanakodtunk. Az orvos azt mondta, hogy igen kicsi az esélye, hogy spontán összejön, annál is inkább, mert a párom spermái másnapra igencsak lustává válnak. Remek, gondoltam és ettől teljesen kiborultam. Az orvos ajánlott kezeléseket a méh nyálkahártya megerősítésére. Ezek az elektromágneses kisüléses kezelések 10 alkalom után azt hozták, hogy a folyadék eltűnt, a miómák visszahúzódtak, a méh nyálkahártyám azonban még mindig igencsak soványka volt. Hormonszinteket is néztünk, azok nagyjából rendben voltak. Következett a petevezeték átjárhatósági vizsgálat, ha rendben vagyok inszemináció, ha nem lombik. Szép kilátások, gondoltam. Januárban és februárban cserbenhagyott a testem, hamarabb ovuláltam és a doki nem csinálta meg emiatt a vizsgálatot. Jött március, ekkor már kétnaponta jártam ultrahangra, hogy ez a hónap ne ússzon el és sikerült. A bal oldalalom (ez az aktívabb petefészkem) nehezen ment át a kontrasztanyag, de átnyomta... és közölte, hogy vasárnap ovulálok, szombaton legyünk együtt és két hét múlva jelentkezzek, hogy terhes vagyok. Roppant vicces, gondoltam, de aztán mondta, hogy mindenképpen jelentkezzek, hogy megbeszéljük a továbbiakat. Persze hozzátartozik a történethez, hogy szeptember óta mértem az ébredési hőmet és január óta használtam ovu-tesztet is (ami egyébként egybevágott az orvos szerint előrejelzett időponttal). Gondoltam tökéletes az időzítés. Eltelt a két hét és nekem már gyanús volt, a mellem nem úgy fájt, a szagokra is érzékenyebb lettem. 28-31 napra szokott megjönni, 29-en megcsináltam és nem hittem a szememnek, pozitív volt, de azért még kétszer megismételtem. Ami ez után történt, nem írom le részletesen, sajnos elhalt az embrió, azóta műszeresen befejezték a terhességet. A lelkem összetört, de most, hogy "új életet" kezdtem, ismét pozitív leszek.

Nekem az a módszer vált be, hogy hőmérőzök, így nagyjából tudom, hogy hányadán állok, plusz ovutesztet használok és most megbeszéltem az orvossal, hogy a ciklusaim közepe felé el fogok majd járni ultrahangra, hogy belője nekem az ovuláció várható időpontját. Ja és persze AVIVA torna. Sokba kerül, nem érdekel, egyszer már összejött, remélem legközelebb az eredmény egy egészséges baba lesz.

Szorítok mindenkinek én is átéltem már nagyon rossz hónapokat a hiábavaló várakozás miatt. Én is fogadkoztam, de tudom, hogy ezek után már csak jó dolgok jöhetnek.

2007. ápr. 26. 07:29

Ok. Akkor belevágunk az új hónapba. Csak az a baj, hogy én már nagyon belefárdtam az állandó várakozásba, meg a reménykedésbe. Úgy döntöttem, hogy nem izgatom magam többet és nem számolom a napokat és nem nézem mikor kéne megjönnie, mikor van peteérésem. Nem érdekel. Lesz ami lesz. Ha már ez sem fog használni akkor semmi. Annyira csalódott vagyok, hogy már tényleg ott tartok, hogy lemondok róla. Lehet akkor most majd összejön. A sógornőm tegnap szült és egy egészséges 3,5 kg-os kislányt hozott a világra.

Szurkoljatok neem lányok. Lehet most egy hónapig ide se látogatok el mert nem szeretném magam befolyásolni. Ha nem gondolok rá, akkor lehet nagyobb a remény.


Nau téged is sajnállak és szó szerint együttérzek veled. Próbáld te is azt csinálni amit én és lehet együtt szülünk. :-))

67. Nau
2007. ápr. 25. 21:22

Sziasztok,


ha ez megnyugtat kotk, nekem is megjött,de nem adom fel a reményt, bár én is nagyon-nagyon szeretnék bébit, lehet ez a baj.

De majd jövő hónapban, hátha...

66. monika1225 (válaszként erre: 65. - 279430c980)
2007. ápr. 25. 14:21

szia

Sajnálom , gondolom csalodott vagy! mindenki az lenne... de ne add fel!

új honap új lehetőség!

Móni

2007. ápr. 25. 11:15
Sziasztok. Sajnos rossz híreim vannak. Megjött nagy görcsökkel, úgyhogy ugrott a babyy. Nem esem kétségbe. Tovább hajtok, de azért szomorú vagyok nagyon nagyon
64. Nau (válaszként erre: 59. - 279430c980)
2007. ápr. 23. 18:57

Sziasztok!


Vicces ez a dolog, mert én is hasonló dolgokat érzek, mint kotk, nekem 27-én jönne meg elvileg, de lehet én is csak beképzelem a dolgokat. Állítólag, ha valaki nagyon szeretne bébit, akkor előfordul. De azért érdemes reménykedni:-)

2007. ápr. 23. 18:38
Pár nap múlva ismételd meg, mert a teszt nem mindig mutat jó eredményt. De ha tutira akarsz menni, akkor menj a laborba és egy vizeletvizsgálattal kiderítheted. Szurkolok :)))
2007. ápr. 23. 12:52
lehetséges hogy terhes vagy de ha havid késik akkor csinálj tesztet .nekem is 1hetet késet de sajnos megjött :( aminek nem örülök
2007. ápr. 23. 12:49
sziasztok
60. monika1225 (válaszként erre: 59. - 279430c980)
2007. ápr. 23. 12:45

Szia

Szerintem pár nap mulva ha addig se jön meg akkor ismételd meg a tesztet! Mert amit leírsz tünetek éppen a terhességre is utalhatnak! és lehet hogy még korai volt a teszt csinálás! van amelyik teszt csak 10 nappal később mutatja ki mint ahogy meg kéne hogy jöjjön.

Drukkolok, hogy babás legyél.

üdv

2007. ápr. 23. 10:32

Sziasztok. Már nem bírom tovább. Ma kéne megjönnie de még semmi jel. Nagyon szeretném ha lenne egy pici pocaklakóm, de félek a cslódástól. Még mindig nincsenek jeleim azon kívúl, hogy sokszor rossz a közérzetem olyan érzésem van mintha túl sok savam lenne. Nem kívánom az ételeket, sőt szinte nem bírok enni. A mellbimbóim úgy viszketnek mint a fene és látszik is rajtuk, hogy totál ki vannak szárdva viszont a hasi szurkálásaim már elmúltak. A mellem nem feszül nem nagyobb csak viszket. Reggel vettem egy tesztet és negatív lett.

Kérlek mondjatok valamit, mert lehet csak képzelődöm. Nagyon szeretném ha terhes lennék, de félek nagyot csalódok. Higgyek a tesztnek?

Ha terhes lennék, pont ma lenne 4 hetes ugyanis húsvét hétfőn volt a 14 napom. Kérlek írjatok mert megőrülök

2007. ápr. 22. 15:58

Sziasztok

meg valamit szeretnek mondani neketek .Van egy olyan altalanos nezet hogy ugze a termekeny napok azok minden esetben a periodus kozepen vannak.nos ez nem mindig igaz.az en esetemben pl a menses elotti 2.napon.....hannah is igy sikeredett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook