Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnénk! fórum

Babát szeretnénk! (beszélgetős fórum)


2011. jún. 27. 13:50
A jövő héten már biztos elmegyek orvoshoz ha nem javulok.Nem akarok ilyennel szórakozni.Biztos ami biztos.
8. kutykurutty3 (válaszként erre: 7. - Popi22)
2011. jún. 26. 18:30

A 9 nap azért nem olyan vészes. Biztos, hogy megkavart a gyógyszer.

Én azért mennék el dokihoz, mert nem túl jók az élményeim. Majdnem két évig vártunk a babára, és a bogyótól össze-vissza véreztem....

De ha neked egyszer már ilyen jól működött, talán most is.

2011. jún. 26. 15:50
Az előző terhességemnél ugyan így abbahagytam a gyogyszert és rendessen 28.napra meg is jött és a köv. hónapban már terhes is lettem(most 2és fél éves a kisfiam).De most már a hócipőm kivan.Hol vérzek,hol barnázok minimális mennyiséget már 9.napja.Ha a jövő hétig nem múlik el menjek orvoshoz????
6. kutykurutty3 (válaszként erre: 5. - Popi22)
2011. jún. 26. 10:40

Hát ezt így nem lehet megmondani.

Ha rendben vagy, akár azonnal.

Ha felborult a hormonháztartásod, akkor ki tudja, lehet magától helyreáll, lehet, csak gyógyszerrel.

Ha türelmes vagy, akkor várni kell, még fiatal vagy. Ha szeretnéd tudni mit okozott a gyógyszer odabent, akkor nem kerülheted ki a vizsgálatot.

Lehet, hogy nálad csak az első menzesz ilyen, és a többi rendben lesz.....

Sajnos ezt senki sem mondja el, amikor felírják a foggátlót:(

2011. jún. 25. 13:59
Köszia a válaszokat!szerintem kezd múlni mert tegnap óta barnás folyásom van.Ha elmúlik mikor eshetek teherbe??
4. kutykurutty3 (válaszként erre: 1. - Popi22)
2011. jún. 25. 08:30

Hát sajnos a bogyó után ez "normális". Totálisan megkergül a szervezet, próbál saját magától működni, van akinél sikerül, de nagyon sokaknál nem. Nekem sem sikerült majdnem 2 évig.

Szerintem menj el a dokidhoz, mondd, hogy leraktad a bogyót, babát szeretnétek, csináljon vizsgálatot, Uh, esetleg hormonok.....

2011. jún. 24. 20:44
Azért én elmennék a helyedbe dokihoz ha nem múlik!Biztos ami biztos!
2. f59ac1fe21 (válaszként erre: 1. - Popi22)
2011. jún. 24. 20:06
Ez még normális. Belefér.
2011. jún. 24. 18:59
Sziasztok!Abba hagytam a fogamzásgázlót,kb 3hete mert babát szeretnénk.És 2hét után ujra elkeztem mensizni és azóta is megvan.Mitől van ez,normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook