Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék fórum

Babát szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2
6. 9068373f86 (válaszként erre: 1. - Kata2010)
2010. okt. 30. 23:36

Szerintem jobb lenne ha at mennel Debrecenbe,sajnos kosztudot hogy a Romania=i orvosok,nem a legjobbak,sajnos sok a tapasztalat.En szerintem addig menyel,amig felre nem kezelnek!

Sok sikert!

5. *babyboy* (válaszként erre: 1. - Kata2010)
2010. okt. 30. 22:04

Én is babát szeretnék de egyenlőre sikertelenül

Kisfiam is nagyon szeretne kistesót

4. martin3 (válaszként erre: 3. - Kata2010)
2010. okt. 30. 20:59

erdélyi?

igazából csak azért kérdeztem, mert sok múlik a dokin is, lehet dokit kellene váltanod..

mi 6évig vártunk a bébira, végül inszeminációval jött össze az első, ő most 5,5éves, a legkisebb(a negyedik) pedig 3 hónapos. A tesók már egyből összejöttek, az első indult nehezen:)

de egy jó dokin szerintem rengeteg minden múlik!

3. Kata2010 (válaszként erre: 2. - Martin3)
2010. okt. 30. 20:49
erdelyi vagyok...
2. martin3 (válaszként erre: 1. - Kata2010)
2010. okt. 30. 20:47
szia! hova valósi vagy?
2010. okt. 30. 20:35

sziasztok!

nemreg bukkantam ra erre az oldalra es olvasgattam a hozzaszolasokat de sajnos nagyon elvagyok keseredve mert nem akar osszejonni a baba.....ugy kezdodott hogy yasmin fogamzasgatlo tablettat szedtem tavaly novemberi honapban abba is hagytam de utana nem jott meg, elmentem orvoshoz, o azt mondta hogy nala minden rendben, elkuldott vervetelre es ott kiderult hogy magas a prolaktin szintem, erre bromot irtak fel de duphaston de nem segitett, visszamentem a dokihoz es a bromot kicserlte dostinexre es most azt szedem felet/hetente de mar nagyon szeretnenk babat es nagyon elvagyok keseredve mert nem tudom mit tudjak kitalalni hogy minel elobb osszejojjon...allitolag nincs peteeresem....erre mit javasolnatok? koszi elore is

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook