Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék, de azok a fránya anyagiak! fórum

Babát szeretnék, de azok a fránya anyagiak! (beszélgetős fórum)


1 2
2015. márc. 2. 19:23

26 éves leszek,vőlegényem 30. Már 2,5 éve együtt élünk. Barátomnak van munkaja,bár éppen most váltott,de van. Nekem hol van,hol nincs. Utóljára egy gyárban dolgoztam,de jelenleg leállás van,majd 1,5 honap múlva indul be újból,de az sem biztos h vissza hívnak. Bolti eladói,boltvezető szakmám,érettségim,jogsim,kocsim,kozmetikusi szakmám van. De nem találok munkát,ami huzamosabb lenne,ami után Eltudnék menni Gyesre ,persze nem arra akarok szülni,mert tudom az se sok,de ha nincs meg a bedolgozott idom ,akkor még annyit sem kapok.Ígyis apum tamogat,mivel nem dolgozok es egy fizubol nem jovunk ki. Szóval ő meg is mondta h az ő nyakára ne szüljek gyereket ( nem mondtam neki h akarok,akarnank). De annyira kilátástalan. 3 éve h nem járok iskolába és osszesen jo ha egy evet dolgoztam,pedig keresek,megyek allasinterjura, mimdenhova ,de joformam semmi...

Ha így haladunk sose lesz gyerekünk...annyira elszomorít,pedig én türelmes vagyok,de ...ez a helyzet olyan kilátástalan,hiába megteszek mindent és csak az anyagiak gátolnak,mert boldogan élünk,aránylag nagy házban( albi ).. Minden meglenne es nem akarok vénasszony lenni mire szülök.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook