Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát szeretnék!! fórum

Babát szeretnék!! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 24. 23:59

viszont 6het után tokfozeleket ettem,amit utalok.teszteltem 2csik.irany a doki,és az első képpel amint 6 hetes volt a hercegem,találkoztam apjával.sose felejtem el.

ugyhogy váltás dokit,és ne gondolj rá,ne gorcsolj,hidd el veled is megtörténik a csoda.EDESANYA leszel

a doki neve:dr matuks György

szülni pedig:dr Végh György ő a Péterfy kórházba főorvos és minden vizsgálatot meg tud csinálni és magandoki is.

puszi

2012. febr. 24. 23:52

szia.nekunk 5ev próbálkozás után érkezett meg Leonidasz.en csináltam gynevac nevű injekció kurátor,szedtem closty-t,ettem mezes mehpempot,de semmi.nekem az első vizsgálaton petevezetek atfujasom volt,és ráadásul enélkül nem is ment volna,mert le tapadt és bedugult mindkét oldalon.aztan a gyógyszer uh mellett.vegul a szuri.aztan 4evig minden szerdán doki.a mezes mehpempo vastag irtja a nyalkahartyat,tehát elősegíti a megtapadast.

aztan nagy veszekedés szilveszterkor és 2 hét külön.evfordulora 1jo sex és megbeszéltük próbáljuk meg mással.neha beszéltünk telcsin

10. Fish (válaszként erre: 1. - Szaturnusz74)
2012. febr. 24. 23:05
dr ferenczy vaci ut 79 ben van nala szultem fantasztikus doki es az orszagban az egzik legjobb genetikus is
2012. febr. 24. 20:57
nem nődokihoz kellene menned, hanem rendes meddőségi centrumba, mint a Káli/Sote/János/vagy a Czeizel féle, meg még gondolom vban pár más. Ezeken a helyeken rendesen megcsinálnak hormonvizsgálatokat, ultrahangokat, mindent.
8. Christineee (válaszként erre: 6. - Szaturnusz74)
2012. febr. 24. 20:37

Előtte milyen volt a ciklusod????

Closty mellett kötelező az UH!!! Lehet érdemes lenne dokit cserélned:-S

7. Christineee (válaszként erre: 5. - Gesztenye78)
2012. febr. 24. 20:36
Mi Lolloknál voltunk 2 évvel ezelőtt 4D-n:-)
2012. febr. 24. 20:07
Elevitet szedek hónapok óta. Nekem a closty kúra alatt nem volt uh vizsgálat, pedig magán dokinál voltam. A ciklusok 34 napos lett. Ilyen még nem volt. Ez lehet a gyógyszertől?
2012. febr. 24. 19:57
Nekünk öt év kellett. Ha pesti vagy tatabányai vagy, dr. Lollok Zoltánt ajánlom.
2012. febr. 24. 19:56
Valamint érdemes még vitamint szedni , főleg magnéziumot ami segíti a beágyazódást!
3. Christineee (válaszként erre: 1. - Szaturnusz74)
2012. febr. 24. 19:55

Clostyból érdemes több hónapot végigcsinálni, mert a szervezet minden hónapban jobban regaál a Clostyra. Tapasztalat!

Érdemes csináltatani egy vérből hormonnézést, valamint petevezeték átjárhatósági viszgálatot! Valamint az apajelöltnek egy spermavizsgálatot.

2. Anika70 (válaszként erre: 1. - Szaturnusz74)
2012. febr. 24. 19:54

Nekünk 3 év után sikerült, úgyhogy még nem szabad aggódni.


Én 2 hónapig ittam az almaecetet fogyókúra gyanánt és utána lettem terhes:-)


A szervezet tisztítására kiválóan alkalmas és állítólag elősegíti a megtapadást:-)

2012. febr. 24. 19:51
Segítséget szeretnék kérni! Egy év próba után sem jött a mi manónk! 1 havi closty kúrán vagyok túl. Még semmi vizsgálatom nem volt meddőség irányában. Jó nődokit tud valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook