Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát akarok hisztero- és laparoszkópiai után! fórum

Babát akarok hisztero- és laparoszkópiai után! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. Szandra1111 (válaszként erre: 81. - Kismacskák)
2013. nov. 4. 18:11

Remélem sikeres lesz nektek ez a hónap. :)

Feltételezem lehet majd próbálkozni a következő ciklusban. Pénteken megyek a dokihoz, akkor már többet fogok tudni. Azért nálam nem olyan egyszerű a dolog, ugyanis trombofíliám is van. Most lupus antikoagulans pozitív lett. Ezt majd december elején nézik újra. Akkor dől majd el, hogy a következő terhességnél kell-e kapnom heparin injekciót. Szóval még azért közel sincs vége a vizsgálódásnak, jövés-menésnek.

81. kismacskák (válaszként erre: 80. - Szandra1111)
2013. nov. 4. 09:09
Szia, nah akkor szerencsésen túl vagy rajta te is:) Én most vagyokt túl a félidőn, tehát még két hét múlva derül ki, hogy sikerült-e az első hónap:) És akkor a kontroll után már próbálkozhattok is?:)
2013. nov. 1. 07:59

Sziasztok,


Hogy vagytok? Kivel mi a helyzet? Mikorra várhatóak a pozitív tesztek?


Kedden én is túlestem a hiszteroszkópián. A doki valami összenövést talált, amit rögtön orvosolt is. Jövő héten megyek majd ellenőrzésre.

79. Szandra1111 (válaszként erre: 78. - Kismacskák)
2013. okt. 26. 19:14

Szia, köszönöm az érdeklődést, kedves tőled, de ahogy írtam is, hétfőn vonulok be és kedden lesz a műtét. Jelentkezek majd...


Nektek pedig sok szerencsét a próbálkozáshoz! :))

78. kismacskák (válaszként erre: 70. - Szandra1111)
2013. okt. 26. 18:45
Szia, na mi újság? Mi volt a műtéten, hogy vagy? várom a beszámolót:)
77. Nyinya80 (válaszként erre: 76. - Kismacskák)
2013. okt. 25. 10:47
Nem! Nincs próbálkozás, mert tulajdonképpen a 10 nap majdnem akkor telik le, amikorra meg kellene jönnie. Kb 3-4 nap marad. Úgyhogy ha megjön - kb nov. 4 körül - akkor megyek is UH-ra és kezdjük az inszemet megint. :)
76. kismacskák (válaszként erre: 75. - Nyinya80)
2013. okt. 25. 10:11
Értem, akkor ebben a ciklusban ti is próbálkoztok, és ha mégsem akkor jön az inszem igaz jól értem? És most hogy állsz ciklus ügyileg? Én már a 8.napon vagyok:)
75. Nyinya80 (válaszként erre: 74. - Kismacskák)
2013. okt. 24. 19:19
Igen, nekem is azt mondta, hogy elvileg 43 nap a várakozási idő, de mivel nekem tulajdonképpen csak szétnézett, nem kell ennyit várni. Sőt! A köv. mensinél mehetek a köv. inszemre. Hát remélem most már minden tuti lesz! Anyósom UH fotót kért karácsonyra... :D
74. kismacskák (válaszként erre: 73. - Nyinya80)
2013. okt. 24. 16:29
Szia, na ez tök jó! És már vasárnaptól lehettek is együtt? De furi, nekem 3-4 hetet mondtak. Bár igaz neked nem csináltak semmit odabent. Akkor húzzunk bele:))))
73. Nyinya80 (válaszként erre: 72. - Kismacskák)
2013. okt. 24. 16:18
Én meg ma voltam varratszedésen, azt mondták minden rendben, vasárnaptól meg hajrá! :D
2013. okt. 24. 14:08
Sziasztok! Nekem ma telt le a műtét utáni 4 hét, szóval mostantól lehet próbálkoznunk!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan fog alakulni ez a ciklus!:)
71. Nyinya80 (válaszként erre: 69. - Kismacskák)
2013. okt. 22. 15:45
Nem volt róla szó, csak én próbáltam megszabadulni a felesleges barnáktól...de nem használtam olyan intenzíven, mint máskor. Együttlétről nem volt szó, de egyenlőre nem is annyira erne jól... :(
2013. okt. 22. 14:58

Köszönöm szépen. :)

Ma meglett a végleges időpont...hétfőn vonulok be, kedden lesz a műtét.

Egyébként múltkor azért maradt el, mert hibáztak a műtéti beosztásnál, azaz amikorra kaptam időpontot, én már a ciklusom 19. napján voltam. Mindegy, az már a múlté, előre kell nézni...értitek. :)

69. kismacskák (válaszként erre: 67. - Nyinya80)
2013. okt. 22. 14:50
Huh és az intim zuhanyt engedték? Csak mert egy ilyen műtét után 3-4 hétig nagyon vigyázni kell, még kádba se lehet fürdeni, meg együtt lenni se. Amúgy nekem még kb egy hétig volt barnázásom, de azt mondta az orvos hogy ez normális ilyenkor.
68. kismacskák (válaszként erre: 66. - Nyinya80)
2013. okt. 22. 14:48
Akkor még az is lehet, hogy most inszem nélkül is összejön, nem?:)
2013. okt. 22. 12:46
Egyébként volt valaki, akinek a lapar után még napokig barnás "folyása" volt? Nekem szerdán csinálták, tegnap próbáltam intim zuhanyt és akkor vettem észre, hogy még mindig van. Mert egyébként nem volt látható nyoma. Ma meg gyakran alhasi szúró érzésem, fájdogálásom van, mintha meg akarna jönni. (Csak nov. elején aktuális.) Természetes ez?
66. Nyinya80 (válaszként erre: 65. - Kismacskák)
2013. okt. 22. 12:30
Magas a prolaktin (asszem) szintem, de erre kaptam gyógyszert, amit folyamatosan kell szedni. Így rendben van. Semmi mást nem találtak...
65. kismacskák (válaszként erre: 63. - Nyinya80)
2013. okt. 22. 10:50
Szia, írtad hogy természetes úton nem jön össze, azért van inszem. De volt valami hormongondod? Vagy oké mindennel minden, csak egyszerűen valamiért nem akar sikerülni?
64. kismacskák (válaszként erre: 62. - Szandra1111)
2013. okt. 22. 10:09
Szia, gondolunk rád akkor hétfőn-kedden, reméljünk nem lesz tényleg mostmár semmi akadály!:)
2013. okt. 21. 20:07

Köszönöm a szurkolást! Én is szeretném már ha vége lenne, mert ha ez sem sikerül, akkor részemről lombik. :(

Szandra! Mi volt a probléma, amiért nem csinálták meg korábban? Hová jársz?

Sok szerencsét hozzá neked! :)

2013. okt. 21. 18:49

Sziasztok Lányok,

drukkolok nektek, hogy ezek legyenek az utolsó menstruációk!!! Várom majd a híreket, a pozitív tesztekről. :)))

Én azért nem jelentkeztem, mert múltkori bejegyzésem óta, nem történt semmi. Ma jött meg a menstruációm, úgyhogy ha minden jól megy hétfőn vagy kedded hiszteroszkópia. Remélem most semmi akadálya nem lesz annak, hogy megcsinálják a beavatkozást. Meg is őrülök, ha ismét "közbe jön" valami.

Mindent bele csajok!!!! :)

61. kismacskák (válaszként erre: 60. - Nyinya80)
2013. okt. 21. 16:10
Nálam igen, de megoldották szerencsére, így mi most természetes úton próbálkozhatunk. Akkor megy a drukk Neked is!
60. Nyinya80 (válaszként erre: 59. - Kismacskák)
2013. okt. 21. 15:57
Nem találtak semmit szerencsére. Ez már a 4. inszemünk lesz, mert 4 éve nem sikerül természetes úton.
59. kismacskák (válaszként erre: 58. - Nyinya80)
2013. okt. 21. 15:51
Szia, és mi lett nálad az eredmény? Miért inszemed lesz? természetes úton van valami akadálya?
2013. okt. 21. 15:46
Szia! Engem múlt szerdán műtöttek, következő mensi után lesz a 4. inszemem. Remélem egyben az utolsó is! Remélem sikerrel jársz!!! :)
2013. okt. 21. 14:18
Sziasztok! Van valaki hasonló cipőben, hogy számoljuk visszafelé a napokat ilyen műtétek után? ma vagyok a műtét utáni ciklus 4. napján, számolok visszafelé a 28.napig, hogy pozit lehessen teszteni!:)
2013. okt. 16. 16:46
Sziasztok! valakivel valami?:) Nekem most jött pont meg..úgyhogy ezerrel reménykedek ebben a ciklusban, hogy ez lesz az utolsó mensim idén:))
55. kismacskák (válaszként erre: 54. - Nyinya80)
2013. okt. 9. 15:30
Ja értem, akkor ebben sajnos nem tudok neked segíteni tényleg, mert azt nem tudom, hogy Debrecenben hogyan zajlik ez az egész:(
2013. okt. 9. 15:25
Tudom, hogy utólag ezt gondolom majd, mert alapból is ilyen ember vagyok. Viszont olyan is, akinek tudnia KELL hogy mi fog történni, részletesen, mert akkor bármit el tudok viselni. Utálom, amikor előtte nyögik be, hogy akkor most ez meg az lesz. Így fel tudok készülni rá. :) Lehet, hogy ez butaság, de így működöm. :) (Mandulaműtéten pl abszolút könnyen túlestem így 6 évvel ezelőtt...) Szóval tudom én, hogy nem lesz túlélhetetlen, de ez egyenlőre sovány vigasz... :)
53. kismacskák (válaszként erre: 52. - Nyinya80)
2013. okt. 9. 15:19
Szia, engem ugyan nem Debrecenbe hanem Pesten műtöttek, de bíztatót tudok írni:) Ne aggódj, infúziót csak az intenzíven fogsz kapni, ott meg úgyis aludni fogsz. Észre se fogod venni! Én is nagyon nagyon féltem előtte, de utólag remélem te is úgy fogsz rágondolni, hogy nem fog maradandó nyomot hagyni!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook