Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babás zenéket keresek! fórum

Babás zenéket keresek! (beszélgetős fórum)


2009. febr. 23. 17:11

Letölteni lehet valahonnan babás zenéket?

köszönöm aki válaszol!

11. cilus
2008. júl. 21. 13:55
Mi nagyon kedveljük az alma együttes cdjét,most pedig az aktuális kedvenc:Gryllus :A természet hangjai
2008. júl. 20. 16:07

Nagyon aranyos csecsemőknek való TV adásvan

CE-BE aranyos zenével keresd a TV-den. Igaz nem tudom , hogy milyen antennád van itt meg nem tudom leírni mert esetleg reklámnak veszik ha nagyon érdekel irj egy levelet a cimemre és össze hozzuk. Lívi

2008. ápr. 1. 19:12

A Zene Ovi sorozatból most jelent meg a legújabb, Jeles napok 2. címmel. Nagyon aranyos tavaszi dalok vannak rajta. Egész kicsiknek is ajánlom!

a dallamkucko.hu oldalon belehallgathattok!

2007. nov. 14. 18:39
Köszönöm szépen a tippeket!! A babazene cd-ről sikerült választanom megfelelőt.
7. Csenge anyukája (válaszként erre: 1. - Merci)
2007. nov. 4. 20:05

Hello!


Raimond Lap CD-i nagyon jók :-)

2007. nov. 4. 11:05
Alma együttes. Nagyon-nagyon jó!! -Felnőtteknek és gyerekeknek is!
2007. nov. 3. 17:30

Zene ovi CD.

Bújj bújj zöldág CD.

Óvodások aranyalbuma CD.

Ezek kedves gyermekzenéket tartalmaznak.

4. cilus (válaszként erre: 1. - Merci)
2007. nov. 3. 13:52
Szia!Nekem van 2 db babazenecd.Az egyiken komolyzene van a másik meg *babás*Nagyon sokat hallgattam a terhességem alatt most meg együtt hallgatom kicsi babámmal/9 hónapos/Ha esetleg érdekel szerintem áttudom vetetni.Pusz:Cili
2007. nov. 3. 13:32

Szia!


Halász Juditnak nagyon sok jó száma van, különböző alkalmakra is. Pl. a Boldog születésnapot, Karácsony idején, Hívd a nagymamát, Az én Anyukám, Altató, A fiam+a lányom (a tükörképpel foglalkozik), Kire ütött ez a gyerek, Öltözős dal

Bojtorján: Karácsony ünnepén (bár ez nem kifejezetten gyerekekről szól, de nagyon szép, kis fülbemászó dallam)

2. Hoxa
2007. okt. 27. 13:32
Van 4 baba zene album, azok egész jók.
2007. okt. 26. 21:24
Olyan zeneszámok címét keresem, amelyek jók babás alkalmakra, például születésre, születésnapra, vagy csak úgy a babákról szólnak, videó és slide aláfestésre kellenének. Angol nyelvűek is jók. Ha tudtok, segítsetek! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook