Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Babaruha-biznisz fórum

Babaruha-biznisz (beszélgetős fórum)

18. Cucicsillag (válaszként erre: 17. - Moonlight13)
2012. nov. 3. 13:12
Aaaaa, azt tartjak, ha nem vetted fel egy eve, akkor mar nem is fogod... Mondjuk, jelen esetben mas a szitu:) de azert nem akarok halmozni. Igy meg hatha valaki oromet leli benne:)
17. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2012. nov. 2. 08:41
Köszi! :) Ügyes voltál! Én még eddig nem próbáltam, de már nem férek a kinőtt ruháimtól, csak eddig reménykedtem, hogy hátha egyszer belefogyok, de reménytelennek tűnik... :(
16. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2012. nov. 2. 08:29

Mostegyenkent volt, par szaztol, tobb ezerig, attol fugg milyen.

Csomiban csak gyerekrucit sikerult eddig, a tobbi nem ment ugy...

15. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Cucicsillag)
2012. nov. 2. 08:14

:)

Egyenként tetted fel a termékeket v. csomagban? Milyen áron mennek kb. nadrág, felső,stb?

14. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Cucicsillag)
2012. nov. 1. 23:22
Most szidom,erre minden elkelt:) ki erti ezt?!:)
13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2012. nov. 1. 21:30

Azt a vatyeran:)

Csak eszrevettem, hogy ha nem emeled ki a termeket, akkor pl. Nem jelenik meg. Most is vannak fent cuccok eshiaba irom be a kulcs szot es hogy hamarosan zarodo aukciot,nem adja ki. Ezt jeleztem is felejuk, mire reagaltak, lezarult az egesz, ugyhogy valtok,mert ugy car,ahgy van es meg fizess is jutalekot. Regen jo volt, de mstmar:((

12. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2012. nov. 1. 21:13
Te milyen oldalon adtál túl a felnőtt ruhákon? Nekem is van jó pár darabom, akik jó állapotban vannak, de kihíztam őket. :(
11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Cucicsillag)
2012. nov. 1. 14:12

Nekem párom a nagy ,,adok-veszekes,,...ő az apro.on,jofog.son,expr.sszen , és konkrétan olyan oldalakon szokott hírdetni amit pillanatnyilag eladni kíván.

Én nekem eladás terén nem jött be a vat.ra!

10. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Bucóka20)
2012. nov. 1. 14:04
Koszi!meg babasforumot is neztem, az is jonak tunik:)))
9. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Cucicsillag)
2012. nov. 1. 13:46
ap.od vagy esetlegesen csere berés oldalak
8. Cucicsillag (válaszként erre: 5. - Kukacc)
2012. nov. 1. 13:42

Fb-n nem vok(nem is leszek)

Max.elajandekozom.

Felnott ruci teren nincs prblemam, azokon mindig tuladtam jo aron, csak a babarucik nem mennek...

Lehet, vhol masutt kell majd probalkoznom, mert a Vatyeraval tele a pupom!

7. Cippora (válaszként erre: 1. - Kukacc)
2012. nov. 1. 12:38
Szerintem megéri,de csak csomag formában.Tőlem is vettek már vagy 50 darabot egybe,én is vettem már legalább 25-öt azt is egy embertől.Egyesével nem éri meg szerintem,bár így is kitartónak kell lenni.Ami nekem nem ment el,és nem újonnan vett,márkás ruha,az meg megy a bizományiba.
2012. nov. 1. 12:36
Vagy kiviheted börzére is, ha szokott lenni nálatok. Akkor még fotózni sem kell.
5. Kukacc (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2012. nov. 1. 12:28

Azt gondolom, ehhez kell ismertség is.

Én eddig 40.000 ft értékben adtam el ruhákat, ágyneműt, hálózsákokat, overált, meg is voltak elégedve a termékekkel. Ezt 2 csomagban adtam el.

Rengeteg csoport van fb-on is, akik így adnak el és vásárolnak, volt, hogy én is vettem ezt-azt, eddig nem volt vele gondom..

Nem tudom, lehet, csomagban jobban megérné.

2012. nov. 1. 12:25
Én is csomagokban szoktam feltenni, méret szerint. Igaz én vaterára, meg most már a facebookon is van sok olyan csoport ahol el lehet adni!
3. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - Kukacc)
2012. nov. 1. 12:23

Igaz nekem nem baba ruhákkal kapcsolatban van tapasztalatom,hanem fehérneműkkel.Volt kb 250db teljesen új fehérneműm.

Eleinte egyesélvel árulgattam,de szinte semmit.


Aztán feltettem úgy h egyben is elvihető és Hála Istennek így sikerült eladni.


Szerintem mindenképpen csoportosítsd őket méret,évszak szerint és úgy jobban megéri.Igaz fényképezni ígyis úgyis kell.De megéri.

2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kukacc)
2012. nov. 1. 12:20

Minap indult egy babaruha adas-vetel, aztan csak ketten irtunk a foruminditoval es ennyiben maradt.

Azt latom, hgy valtozo, valaki akarmit elad (ertem Ezalatt, hogy car minosegu, turis, foltos vackokat) valaki meg ( en tobbnyire igy jarok) hiaba foltmentes, markas es 200-300/db semmi...

Ugyhogy nemtom. De ha vmi hasznos tanacsod van vevo leszek ra:)

2012. nov. 1. 12:13

Vélemények érdekelnének: tömérdek babaruhánk van, kisfiú, kislány ruhák, cipők, overálok, stb. vegyesen, különböző méretekben.

Az érdekelne, hogy véleményetek szerint lenne rá kereslet, vagy sem.

Azért kérdezem, mert aggályaim vannak, megéri-e a rengeteg mosás, vasalás, fényképezés, feltöltés, stb.

Persze nem horror áron adnám el, hanem maximum 500.-700 ft-os darabáron. Vajon megtérülne legalább a befektetett energia, és idő?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook