Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várva... Amikor késik a gólya... fórum

Babára várva... Amikor késik a gólya... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babára várva... Amikor késik a gólya...

1 2
2015. márc. 24. 13:42
Ilyen zuros tavkapcsolatra nem vallalnek gyermeket.
21. 3a5c305959 (válaszként erre: 18. - Kisritu)
2015. márc. 24. 10:29
Az biztos hogy gyakorlati szempontból jo lenne, hiszen sok baba fogan spontánul mikor nem is varjak. Az en lanyom két nappal a menzeszem elott fogant. Igaz en nem csinaltam ovu teszteket szoval nem tudom mikor ovulaltam, csak naptar szerint tudom hogy mikor kellett volna megjonnie. De pszichesen is jobb lenne ugy tervezni csaladot meg jovot egyutt hogy mar egyutt éltek es kialakitjatok a kis otthonotokat, ugy varjatok a babat.
2015. márc. 24. 10:08
Nálunk az ülőfürdő nem jött be :-)! A házaséletet új lakásban kezdtük a férjem imádta a fürdőkádat / nekik nem volt fürdőszobájuk /. Minden este jó ideig áztatta magát a kádban, jó meleg vízben :-). Ezzel azt érte el / tudatlanul /, hogy megfőzte a spermákat !. Két év után leszokott erről és 3 hónap múlva terhes lettem :-) / A szoros alsó és a farmer sem jó , mert melegen tartja azt ami szereti a hideget :-)
19. Itszus
2015. márc. 24. 06:51
Elmesélem a történetem, hogy lásd nem szabad feladni. 10 éve élünk együtt a párommal, Ő 43 , én 38 éves vagyok. 2009-be teherbe estem majd 12 hetesen elvetéltem. Álmaimban sem gondoltam volna, hogy ez velem előfordulhat. Nem éltem meg tragédiának , elfogadtam a történteket. 2014 januárjában már kezdtem kétségbe esni, hogy természetes úton nem hogy menni, elmenten vizsgálatokra, szedtem a terhes votamint. A vizsgálatokon semmit nem találtak ami miatt ne eshetnék teherbe. Elkezdtem hőmérőzni, aktus után párnát tettem a popsim alá, mindent bevetettem. Január végén egyik reggel arra ébredtem mintha lázas lennék. 20 éve nem voltam lázas , nagyon jó az immun rendszerem nem szoktam beteg lenni. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett. Öröm, boldogság, rohantam az orvoshoz a 2009-es papírjaimmal. Az orvos nem nagyon foglalkozott azzal, hogy már egyszer elvetéltem, szedjek folsavat, mondta. 2 hetente ultrahang , végig izgultam a 2 heteket, rendben mentek a dolgok. 8 és fél hetes terhes voltam mikor egyik hajnalban görcsökre ébredtem, elkezdtem vérezni, rohantunk a korházba , ahol adtak progeszteront, de elvetéltem, másodszor is. Most kellett egy hét és egy lélekgyógyász, hogy pozitívan tudjak gondolkodni. Kerestem egy másik orvost aki kivizsgált, talált egy baktérium fertőzést,amire most antibiotikumot szedek. Az előző orvosom, nem vett kenetet, nem nézte meg foglalkozott 2009-es vetélésemmel, a statisztikákra hagyatkozott. Ismét baba projekt van, nem szabad elkeseredni, vannak párok akik sokkal nagyobb tórtúrákon mennek át, hogy babájuk legyen.
2015. márc. 24. 06:16
Én amúgy nem kötném a költözést feltételekhez, mennék akár ma. Meg már mi is beszéltük, hogy együttlakva sikeresebb lehetne a projekt.Sokszor azt érzem lehet addig nem kellett volna belevágni, amíg nem oké minden körülmény. De lehet jobb, hogy a kudarccal előbb szembesültünk. Lelkileg nagyon megterhelő. Az elmúlt hónapok nagyon nehezek voltak. Jövő héten esedékes párom kontrollja...
17. Kisritu (válaszként erre: 16. - 3a5c305959)
2015. márc. 24. 05:39
Nem haragszom. Úgy gondoltuk,hogy egyszerűbb úgy odaköltöznöm, ha gyes miatt hagyom itt a munkahelyem. Az ovukor való együttlétet meg szoktuk oldani.
16. 3a5c305959 (válaszként erre: 14. - Kisritu)
2015. márc. 24. 00:51
Ne haragudj, nem bantani akarlak de ez igen fura dolog. "Majd osszekoltozunk ha terhes leszel," vagy mi? Tudtok egyaltalan egyutt lenni mikor ovulaciod van? Mondjuk kétnaponta egy hétig? Ilyen körülmények között "egészséges" parok is nehezen esnenek teherbe. Szerintem valamit nagyon at kene gondolnotok ezen kapcsolaton.
2015. márc. 23. 23:16

Ne tegyétek tönkre magatokat és egymást. Nem a gyerek teszi teljessé az életet - persze sok öröm forrása lehet, de - anélkül is az lehet. Talán ez lenne a legfontosabb: megtalálnotok újra az örömet az életben és egymásban. És nem csak a pozitív tesztre várni, nem csak azért szeretkezni, hanem addig is ÉLNI és szeretni egymást. Ezt kívánom most nektek.

Azért van egy gyakorlati tippem is, ha gondolod, kipróbálhatjátok. Egy ismerősöm nagymamája mesélte régen, hogy mikor ő férjhez ment, nem jött rögtön a baba, márpedig akkor ez presztízskérdés volt, hogy hamar trónörököst kell produkálni esküvő után. De nem jött hamar, mire a mamát meglátogatta az anyukája és azt tanácsolta neki, hogy amikor úgy gondolja, hogy megfelelő időben van, vegyen jó sós ülőfürdőt és aztán szerelmeskedjen az urával.

Ez azonnal bejött, rögtön állapotos lett. Pár év múlva, mikor szerettek volna még egyet, megint megcsinálta és akkor is működött.

Nem biztos, hogy a méregdrága csodaszerekben van a megoldás. Sok sikert!

2015. márc. 23. 22:25
Sziasztok. Köszönöm a kedves biztató szavakat. Igen, már tavaly megbeszeltük,hogy odakoltozok hozza. Aztan el lett halasztva a dolog. Akkor amikor azt a kerdest irtam ugy ereztem, hogy anyukaja miatt de ma mar ugy gondolom, hogy annak is köze van hozza, h nem sikerült teherbeesnem...
2015. márc. 23. 20:27

A remény hal meg utoljára,hidd el hogy össze fog jönni a baba,nem szabad feladni,fiatalok vagytok még. Nekem van egy 21 éves lányom,egy éjszakás kalandnak köszönhetően 17 évesen annak idején egyből terhes lettem. Most van egy férjem,14 éve vagyunk együtt,megismerkedésünk elejétől fogva sosem védekeztünk,mégsem lettem terhes,pedig nagyon szerettem volna még egy kisbabát!Harminc éves koromig szerettem volna teherbe esni,de sajnos nem jött össze.Igaz,orvoshoz nem mentem,mert nem akartam hallani azt a mondatot,hogy nem lehet gyerekünk,ehelyett hagytam hogy teljesen felőrőljön a görcsös vágy,remény minden hónapban,hogy most talán össze jön,talán most terhes leszek. Aztán nem történt semmi...Hosszú éveken keresztűl,minden hónapban sírógörcsöt kaptam mikor megjött. Annyira elkeseredett és megtört voltam már,hogy 9 évnyi szenvedés után feladtam,és lemondtam a közös gyerekről. És ekkor láss csodát,a következő 2.hónap elteltével késett,de nem gondoltam egyből a terhességre,aztán mégis csak vettem egy tesztet ami nagy örömünkre pozitív lett és 2010-ben megszületett a kisfiúnk...

Röviden ennyi volt az én történetem... Kívánok nektek minden jót és sok szerencsét!!! Bízom benne,hogy hamarosan ti is boldog szülők lesztek majd! Fel a fejjel!

2015. márc. 23. 15:35

Meglehet, oka van, hogy nem jon a baba;

ebben a szituacioban nem is csodalkozom rajta.

2015. márc. 23. 14:38
Teljesen megértelek és bízok benne hamarosan sikerül nektek.
10. e74b8e1a7f (válaszként erre: 6. - Chrystin13)
2015. márc. 23. 13:37
Én is ezt akartam kérdezni, egy 2 hónappal ezelőtt indított kérdése és története miatt furcsa...
2015. márc. 23. 13:36

Együtt érzek! Nem teljesen ilyen, de valamelyest hasonló cipőben járok én is. Viszont egy lányismerősöm férje hasonló helyzetben van. Éppen most kapták kézbe az eredményeket, teljesen pozitív. 7 millióról 26 millióra növekedtek a spermiumszám. Most ők is várnak, várják, hogy mi lesz.

Drukkolok nektek is tiszta szívből!!!!!!!!!!

2015. márc. 23. 13:18

egyik ismerősömnek spontán babája lett 4 év után, pedig az ő férjének is elkeserítő eredményei voltak


Sok sikert kívánok!

7. kajcsoka (válaszként erre: 1. - Kisritu)
2015. márc. 23. 11:54
Szia.Nagyon megertelek es sajnallak is mivel nekem is volt ket spontan veszitesem,nagyon rossz erzes es nagyon sokat sirtam en is.En is kesore estem teherbe,2 evre a hazassagunk utan,sok negativ tesztet lattam.Megertelek teged es aterzem amit erzel.nagyon nagy kitartas kell es turelem,de vigyazat a sok gyogyszer sem jo.
2015. márc. 23. 11:39
úgy akartok gyereket (ráadásul már régóta) hogy még nem, vagy alig laktatok együtt??? :-O Csak hétvégente találkoztok?!
2015. márc. 23. 11:37
<3 Erős vagy!
4. 09d0a2c098 (válaszként erre: 1. - Kisritu)
2015. márc. 23. 11:01
Drukkolok, hogy sikerrel járjatok, és szívből kívánom, hogy a következő cikked, már babázós-szülés történet legyen! :)
2015. márc. 23. 09:48
Hát én magamra ismertem. Mi a volt férjemmel 4 évig próbálkoztunk a babával. Hasonlóan mi is mentünk a meddőségi vizsgálatokra és szintén a volt férjemnél voltak a gondok. Ő is szedte a gyógyszert. A gyószer hatására neki javultak az eredményei. Lombikból a végére inszem javaslat lett, majd már azt is mondták a végén a dokik, hogy akár természetes úton is jöhetne. Meg akartuk próbálni az inszemet, nekem volt átjárhatósági műtétem, minden rendben volt. Az inszem előtt a volt férjem bepánikolt (na nem először), hogy ő ezt nem akarja mert majd elcserélik a spermáját és nem az ő gyereke lesz, stb. Ezt 2-szer játszotta el velem. Szóval inszem nem lett, így maradt a próbálkozás természetes úton. Szedtünk sok sok vitemint száz ezrekért, de a baba csak nem jött. Nekem is eszembe jutott a végére, hogy talán velem is baj lehet, bár az eredményeim nem ezt mutatták. A házasságunk megromlott (előtte sem volt felhőtlen), de nem csak a gyerek dolog miatt. Tavaly el is váltunk. Most új párom van és 4 hónapos kismama vagyok :). 4 év sírás és negatív teszt után sikerült! Ne adjátok fel, össze fog jönni :).
2015. márc. 23. 09:12
Nem kértél sem tanácsot (nem is nagyon tudnék adni), sem sajnálkozást (ezt pedig megértem!), ezért csak sok-sok szerencsét kívánok nektek és türelmet! ♥
2015. márc. 23. 09:08
Ki kell írnom magamból, amit érzek, hátha könnyebben el tudom viselni az űrt és a fájdalmat, amit a gólyára várakozás közben érzek. Biztos sokan magukra ismernek majd a történetemből... Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek.

Ugrás a teljes írásra: Babára várva... Amikor késik a gólya...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook