Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babára várva fórum

Babára várva (beszélgetős fórum)


7. mandulacska2 (válaszként erre: 6. - Egyetemidiak)
2010. júl. 28. 13:12
:( Hát mindenesetre jó, hogy így fel tudod fogni. Én nem tudnám. számomra pótolhatatlan lenne az az érzés, hogy mozog bennem egy kis élet, és életet adok.
6. egyetemidiak (válaszként erre: 5. - Mandulacska2)
2010. júl. 28. 12:38
Volt idoszak amikor szinte sirogorcsot kaptam amikor megjott.Szinte belebetegedtem,hogy nme jon ossze. De nagy valtozas ment vegbe bennem es rajottem,hogy gorcsosen akarni ezt nem lehet. A gyermek egy ajandek es sajnos el kellett fogadnom,hogy nem mindenkinek lehet ... persze meg nem mondtam le rola de tudom van amit az ember nem kaphat meg. En orommel fogadnek orokbe is , nem is olyan regen Indiaban jartunk es annyi gyonyoru gyereket meg nem lattam. 6 millio arvajuk van ... nagyon sok gyerek van aki csaladra var.. de ez egy masik tema.
5. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Egyetemidiak)
2010. júl. 28. 12:22
Remélem, nem kell örökbefogadáshoz folyamodnotok, hanem összejön a saját baba. Én nem tudnám elfogadni, hogy ne lehessen gyerekem/gyerekünk. Nagy lelkierő kell hozzá.
4. egyetemidiak (válaszként erre: 3. - Mandulacska2)
2010. júl. 28. 12:13
Sajnalom ami a baratnoddel tortent. En mar nem stresszelek.. eljutottam arra a szintre ,hogy ha nagyon keson lesz akkkor akkor lesz es ha esetleg ugy alakul ,hogy nem lesz akkor sem tekintem a vilag vegenek. Ha ket even belul nem sikerul elszertnenk inditani az orokbefogadast.
2010. júl. 28. 12:02
Szia. Én is drukkolok nektek. Én idén töltöm be a 31-t, már nagyon szeretnék babát, de párom csak jövőre akar nekiállni. Nekem policisztás az egyik petefészkem ,de reménykedem , hogy nem lesz baj. Nekem is van több ismerősöm, akiknél nem jön régóta a baba. egy barátnőm már 2 alkalommal vetélt, harmadszor méhen kívül terhes lett. Úgyhogy sajnos tényleg van mi miatt aggódni. De azért ne keseredj el, mert ha stresszelsz , akkor még inkább nem jön.
2010. júl. 28. 11:38

Szia!

Nem vagy egyedül nagyon sokan vannak itt olyanok, akik évek óta várnak babára, és olyanok is, akiknek már sikerült hosszú várakozás után kezükben tartaniuk a legszebb dolgot a világon.

Hamarosan hozzátok is kopogtatni fog a gólya.

2010. júl. 28. 11:33

Sziszatok,

A ferjem es ne 18 honapja probalkozunk es meg nem sikerult eddig. Voltunk kivizsgalason is es eddig nem talaltak semmit bar most augusztusban mennem kell PCOS vizsgalatra.

Elkzdtem jogazni, elem az eletem ,mar nem kozponti tema nalunk a baba kerdes. Remelem egyszer osszejon megha kicsit idosebebbek leszunk is. En most 32 vagyok , a parom 45. Varok minden hozzaszolast, akinek sikerult , akinek nem, nem vagyunk egyedul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook