Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt sikeresség esélyének a növelése fórum

Babaprojekt sikeresség esélyének a növelése (beszélgetős fórum)


2010. jan. 27. 11:47
Pedig milyen egyszerű dolog, és mégis.. valakinél ezen múlik az egész. Persze ez se csinál csodákat, de növeli az esélyeket! :)
11. rekka85 (válaszként erre: 1. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 26. 19:25
Nekem is ez vált be!!!!
2010. jan. 26. 14:42
Őszintén megvallva én már nagyon utáltam ezt a pózt, na meg az se volt könnyű, hogy utána ne menjek ki reggelig WCre, és miért is ne, hiába voltam előtte, már egy óra múlva megint nagyon kellett. És a Párom volt olyan kedves, hogy hozott egy lavort, ami fölé valahogy odakúsztam úgy, hogy végig az altájam legyen magasabban. Na ez a ciki dolog. Ilyet kérni egy pasitól. Ha nem akrta volna ennyire a babát , akkor biztos nem tette volna meg csak a két szép szememért, inkább halasztottuk volna egy hónapot. De szerencsére nem csak nekem volt fontos, így megemberelte magát és kivitte a pisikémet :( Ciki. De a babóért mindent!
9. jsanett (válaszként erre: 8. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 26. 14:29

Hat megprobaljuk, vesziteni nem veszitunk semmit vele :) Legfeljebb mulatsagos leszek :)))


Koszi a tanacsot!

2010. jan. 26. 14:24
Sajnos én nem értek ehez, de szerintem a gyertya az csak segíthet, hisz akkor sokáig ott lesz az anyag, és valamennyi csak becsorog, talán épp nálad lenne a legfontosabb, hisz ha csak fekszel, akkor a gravitáció nem tud segíten annyit. De et mindenképpen kérdezd meg a dokitól. Meg úgy hallottam hogy az ovu előtt van akinek meg is nyitja egy kicsit, hogy növelje az esélyeket. De ehez már végképp nem értek. Drukkolok! :)
2010. jan. 26. 14:16

sziasztok.

En szertnem megkerdezni azt Toletek, hogy szerintetek, ha nem eleg nyitott a mehszaj, gyertazassal be tud egyaltalan folyni a 'dolog'?

2010. jan. 26. 13:59

Elvileg elég a fekvés, de a gyertya az nem árthat, sőt... Hisz ott a gravitáció sokat segít, na meg az elején a hüvelyben vannak és ott annyira nincs mibe kapaszkodni. Persze juthatnak kapásból a méhszájra is, de ez nem 100%, így megéri a régi tornaórás módszert alkalmazni. Szerintem a suliban is ezért tanítják :)

A pasiknak meg azért, hogy ha a lány mégse tudja, akkor be tudja mutatni, na meg érezze, hogy mi mi mindent megteszünk azért a kis csöppségért. :)

2010. jan. 26. 13:44

Tényleg gyertya kell? Ahogy az iskolában tanultuk?

Vagy elég feküdni?

2010. jan. 26. 13:43

Köszi!

Igen a párna az nálunk is mindig megvolt ha már nem bírtam a gyertyázást :) Nekem a doki azt mondta mikor utoljára voltunk benn, hogy maradjak egész éjjel fekve! Persze esti akciózás mellett! Ezt nagyon kihangsúlyozta!

3. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 26. 13:39
Egy párna is hasznos a fenék alá. No meg a hőmérőzés...
2. Mzsuka (válaszként erre: 1. - 6cd8d9e847)
2010. jan. 26. 13:37

Szia!!!

Gratula a babához. Tegnap én is megpróbáltam sokáig fekve maradni,remélem ez segített valamit..

2010. jan. 26. 13:34

Elvileg, ha minden igaz, akkor végre összejött a baba. Tudom, hogy sokan áhítoznak erre a pillanatra. (a medve bőrére nem akarok előre inni, de van egy erős + tesztem)

Tehát: Most 5x-re jött össze. Az első babóm meg 2X-ra. De elmondhatom, hogy mindkettőjüknél akciózás után fekve maradtam! (máskor meg fél óra múlva felkeltem) Nyilván ez se 100%-os megoldás, hisz van akinél ez egy kicsit komplikáltabb, de az biztos, hogy az esélyeket nagyban növeli. Normális esetben elég lenne elvileg 30perc gyertya, de mi nem tartozunk ebbe a kategóriába. A tesztelés napján voltunk a Párom spermavizsgálatos leleteiért, amiben szinte minden normális, talán egy kicsit kevesebb de határérték. De... Az elfolyósodás: 50 perc!!! Hát itt van a bibi. Ezek szerint nekem mindig kifolyt mielőtt célba érhetett volna. Tudom, hogy nem csak a gravitációtol függ, de szerintem nálunk ez volt a szűk keresztmetszet! Ebben a ciklusban kezdtem el palástfűteát és cickafarkot inni, meg Premens bogyit szedni. Lehet, hogy ez is segített.

remélem ezek a megfigyeléseim talán egy kis rásegítést tudnak adni. hisz nem kell bajnak se lenni ahoz, hogy a baba mégse jöjjön, elég ha, mint nálunk, hogy a sperma lassabban folyósodik. Meg fontos az is, hogy ne legyen 5-6 napnál öregebb. eddig azt is elbakiztuk, hogy előtte tartogattuk sokáig és a fickók jól megvénültek, meg megcsomósodtak. Ezt is utólag tudtuk meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook