Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt - próbálkozók, sikeresen teherbeesők fórum

Babaprojekt - próbálkozók, sikeresen teherbeesők (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
okt. 13. 22:59
Kicsit elcsendesedett ez a fórum pedig kiváncsi lennék még ki hogyan élte meg a várakozást :)
2033. alexandra.f (válaszként erre: 2032. - Krisztina.s)
okt. 13. 11:37

Sziasztok én sem várom a menzeszt:)


Krisztina.s gondoltam ide is beugrik, mert harmadik napja késik, de melózok minden nap nem jutok el hogy megcsináljam, a tesztet, na meg a félsz, mert 3 nap késés, nem késés.


Rólam annyit hogy van már egy lányom, jöhetne a tesó:)

Hozzávetőlegesen pontosak a ciklusaim, átlag 26 naposak.

okt. 10. 15:35
Sziasztok! Van még valaki aki ebben a hónapban nem várja a menszeszt? 😊
2031. zajax90 (válaszként erre: 2029. - Sziszkusz)
2023. máj. 11. 17:39

Átérzem,nekünk is hasonlóak az éjszakák az elmúlt időszakban,kitartást!

Nálunk az jött be még a kisfiamnál,hogy amit lehetett,sütőben sütöttem,nem főztem/pároltam.Így valahogy sokkal jobb íze volt a zöldségeknek.A kisfiam se ette meg főzve a krumplit,de sütve például simán.Én is várom már a hozzátáplálást,de szerintem majd június végén kezdjük csak,el fogunk utazni és hotelben fogunk megszálni,ahol nem tudok neki készíteni kaját,nem akarom,hogy az a pár nap bekavarjon majd.

2030. Kyara84 (válaszként erre: 2029. - Sziszkusz)
2023. máj. 10. 09:15
Szia! Az igen nem lehet egyszerű ennyiszer kelni. Szerencsére mi 1x vagy 2x kelünk éjjel így kibírható. Mi kicsivel 6 hónapos kora előtt kezdtük a hozzátáplálást, de inkább ezt még csak kóstolgatásnak nevezném 2-3 kanállal eszik meg kb. Evett már alma,körte,banán,édesburgonya,répa,burgonya,paradicsom. Szerencsére egyiktől sem lett semmi így haladunk tovább az ízek világában. Hamarosan a glutént próbálom majd ki neki. De még nem mondanám, hogy mennyiségeket eszik továbbra is a tej a fő kaja forrás.
2029. Sziszkusz
2023. máj. 10. 06:20
Sziasztok! Mi szuperül vagyunk! Leszàmítva, hogy picit megborult az alvása és 820szor kelünk esténként. Most kezdtük a hozzátàplálást (5 hónapos). Még csak alma és krumpli a “menü”, de utàlja mindkettőt.. pedig amilyen pufi baba és ahogy szereti a kanalas vitamint azt hittük oda lesz a kajáért.. hát tévedtünk.. 😅
2028. zajax90 (válaszként erre: 2027. - Kyara84)
2023. ápr. 19. 15:57

De szuper,örülök,hogy minden rendben veletek 😊!

A kisfiamnál én 5,5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást,már kinézte a szánkból a kaját akkor 😆.Én is almalével kezdtem,amit frissen facsartam,utána jöttek a pürék 😊.Most is hasonlóan akarom majd Izabellánál 😊.Ha eszek,ő is már néz és mozog közben a szája neki is 😅.

2027. Kyara84 (válaszként erre: 2026. - Zajax90)
2023. ápr. 19. 14:33
Szia! Azta szépen nő akkor 😁. Mi most 5 hónaposan léptük csak át a 6kg-t és pont 10 cm-t nőtt 😅. Nagyon jó baba, imádom. Nem volt hasfájós, nem hisztis, nem sírós csak akkor ha valóban valami baj van. A frontokat érzi meg egyedül akkor nyügösebb. Sokat szoktunk sétálni, egy faluban lakunk nincs nagy forgalom így mindig a tóig kisétálunk ha jó az idő. Mi 3 napot voltunk vele Zakopane-ba nagyon jó volt és jól viselte az utat és az ott létet is. Most már a hasra-hátra fordulást gyakoroljuk egész jól megy. Elkezdtem a kóstoltatást még csak gyümi rostos levet kapott univer-t de ízlett eddig neki. Persze a tejcsi a fő még mindig ez még csak a próbálgatás kategória 😊.
2026. zajax90 (válaszként erre: 2025. - Kyara84)
2023. ápr. 18. 20:47

Szia!Mi jól vagyunk,Izabella már 3,5 hónapos 😊.A 3 hós státuszon 63 cm és 6280 g volt,10 centit nőtt és 2,5 kilót hízott születése óta,még mindig iszsz baba.A durva hasfájás elmúlt már,most már egy mosolygós,nyugodt baba általában velem.Sajna az apjánál még mindig sír,úgyhogy nem tudom olyan nyugodtan lepasszolni neki,de már javul a helyzet 😊.A tesójával is jól kijönnek,mindig mosolyog rá és figyeli 😊.A kisfiam sajnos néha megüti (leginkább ha fáradt már vagy sokat sír a pici),de összességében szereti,simogatja,puszilgatja inkább 😊.Kicsit néha még mindig nehéz 2 gyerekkel,viszont ami a picit illeti,sokkal nyugodtabban viselem a rosszabb időszakokat,az éjszakázásra is be vagyok állva,így nem igazán vagyok kimerült nappal.Tényleg sokat számítanak az első gyereknél gyűjtött tapasztalatok.Ami hiányzik,azok a nagyobb séták,mert kettővel nem szoktam messze menni,de ha ovis lesz szeptembertől a nagy,akkor lesz lehetőségem csak Izabellával sétálni.A férjem is heti 2 napot itthon van márciustól kezdve home officeban,úgyhogy felnőtt társaságom is van 😊.Nyaralást lefoglaltuk már,egy hosszúhétvégére megyünk Ljubljanába a szélesebb családdal,illetve augusztusban szintén Szlovéniába megyünk a tengerpartra négyen 😊.A kisfiammal is ott volt az első nyaralásunk.Már várom nagyon 😊.

Ti hogy vagytok 😊?

2025. Kyara84
2023. ápr. 16. 22:04
Sziasztok lányok! Kivel mi újság? Hogy vannak a babák?
2024. Kyara84 (válaszként erre: 2021. - Sziszkusz)
2023. márc. 7. 17:52
A pepco-s tuti kisebb a méretezés, de fura nekünk van olyan 62es ami már kicsi, van olyan ami pont jó. 68-ból van ami már jó, meg van ami meg lóg rajta 🤣
2023. Kyara84 (válaszként erre: 2019. - Sziszkusz)
2023. márc. 7. 17:46
Szia! De jó ezt olvasni. Szép nagy baba lett akkor 😁 nem baj az. Vencia a 4 hónapos státuszon 5530 g 62 cm. Nekem is most kezdte el megtürni a kendőt, bár azt meg azt mondják 6-7kg-ig lehet használni.
2022. zajax90 (válaszként erre: 2021. - Sziszkusz)
2023. márc. 4. 10:30
Szerintem simán lehet.Pepcosból én is adtam véletlenül 68-ast Izabellára,de csak hosszra volt picit nagy,amúgy egész jól kitöltötte 😅😅.És nekünk nincs szárítógépünk,szóval tuti nem ment attól össze 😅.Szerintem ez ruhamárka függő is,a h&m-es és a Tescos cuccok nagyobbak szoktak lenni,abból még némelyik 56-os is ráment nemrég 😅.
2021. Sziszkusz (válaszként erre: 2020. - Zajax90)
2023. márc. 4. 06:54
Bende nagyon hurkás. 8.án megyünk a 3 hónaposra hát kíváncsi leszek most mennyinek mérik. A 68as bodykat már nehezen csatolom rajta, bár nővérem szerint csak a szárítóban mentek össze. Én kétlem😅
2020. zajax90 (válaszként erre: 2019. - Sziszkusz)
2023. márc. 3. 18:59

De szuper,jön a jó idő,sokkal jobb kendővel kirándulni 😊.Én is abba teszem a picit,mert nyugodtabb benne,mint a kocsiban.

Csütörtökön volt Izabella 9 hetes,aznap voltunk a státuszon.Ő is már 59 cm és 5,5 kg 😊.De az a durva,hogy a kisfiam 1 hónaposan volt ilyen hosszú 😅.Viszont a súlyuk hasonló.Izabella kis gömböcke a kisfiamhoz képest,ő mindig kis vékony,magas volt 😅.

2019. Sziszkusz
2023. márc. 3. 17:15
Mi is jól vagyunk. Bende a 2 hónapos mérésen már 6 kg volt és 60 cm.. szép nagyra nőtt mit ne mondjak.. Járunk tornázni mert a bal oldala picit feszes. Végre elviseli a hordozó kendőt is szóval nagy a boldogsàgom, lehet menni kirándulni.
2018. mókacicka (válaszként erre: 2016. - Zajax90)
2023. febr. 28. 06:16
Jaj, ne is mondd, nekem a nagyobbik az elmúlt kb. fél évben (mostanában szokott le róla) random "babaszavakat" mondott létező helyett, és kijelentette, hogy "ő úgy mondta" ezt vagy azt a szót. És nem volt hajlandó normálisan beszélni :D
2017. mókacicka (válaszként erre: 2015. - Kyara84)
2023. febr. 28. 06:15
Igen, van két lányom, egy majdnem 6 és egy több mint kétévesem :) Úgyhogy most nagyon örülnék, ha kisfiú lenne, nem bírom a hajszálszedegetést már otthon :D
2016. zajax90 (válaszként erre: 2014. - Mókacicka)
2023. febr. 27. 17:11
A fiúk is visítanak,legalább is az enyém 😅.Főleg mióta megvan a pici,rendesen sikítozik.Szerintem a baba sírást próbálja utánozni.Úgyhogy ettől nincs menekvés 🤣.
2015. Kyara84 (válaszként erre: 2014. - Mókacicka)
2023. febr. 27. 16:52
Oh de jó akkor nektek ő már a 3. gyerkőc lesz? 😊 mennyi idős gyerekeid vannak?
2014. mókacicka (válaszként erre: 2013. - Kyara84)
2023. febr. 26. 21:02
Mi elsőre valahogy fiút képzeltünk el, de amikor terhes lettem, egyből biztosak voltunk benne, hogy lány. A másodiknál tuti biztosra vettem, hogy fiú, hát, ő is lány lett :D Ha a harmadik is kislány lenne, nem tudom, hogy bírnám elviselni a sivítozást :D De akárhogy is, megküzdünk vele :)
2013. Kyara84
2023. febr. 26. 20:45
Szia Mókacicka! Üdv köztünk, gratulálok. Én sem tudtam magam fiús anyukáknak elképzelni, lányt szerettem volna. Most viszont el sem tudnám képzelni milyen ha lányom lenne. Imádom a kisfiam, igazi szerelem 🥰😍 odáig meg vissza vagyok érte.
2012. mókacicka (válaszként erre: 2011. - Zajax90)
2023. febr. 26. 10:31
Jaj, nekem még mindig fura, ha kisfiús anyukát látok pelenkázni, vagy a bölcsiben a bölcsis néniket, és a pelusban fütyi van :D
2011. zajax90 (válaszként erre: 2010. - Mókacicka)
2023. febr. 25. 16:59

Köszönjük 😊!

Megértelek,én nagyon szerettem volna egy kislányt a kisfiam mellé,de nem hittem,hogy sikerül a férjem genetikájával 😅 (az apukája generációjával kezdve csak fiúk voltak a családban 😅).De aztán valahogy összejött 😊.Szóval megtapasztalhatom majd milyen fiús és lányos anyukának is lenni,ami tök izgalmas számomra 😊.Nyilván most még nincs sok különbség 😅.Csak pelenkázáskor 😅.

2010. mókacicka (válaszként erre: 2009. - Zajax90)
2023. febr. 25. 16:41
De jó, gratulálok! :) Nekünk a 3. babánk lesz, van egy majdnem 6, és egy kicsivel több mint 2 évesem :) Két lány, úgyhogy NAGYON reménykedem, hogy most kisfiú lesz :D
2009. zajax90 (válaszként erre: 2008. - Mókacicka)
2023. febr. 25. 16:38

Igen,akkor már tuti van szívhang 😊.

Nálunk 2 gyermek van,most csütörtökön volt 8 hetes a kislányom,a kisfiam júniusban lesz 3 éves.Én még akkor csatlakoztam a fórumhoz,amikor a kislányommal voltam terhes.Több babát nem tervezünk,2 volt a cél 😊.Szóval nálunk már teljes a létszám 😊.

Nálatok hányadik baba lesz?

2008. mókacicka (válaszként erre: 2007. - Zajax90)
2023. febr. 25. 07:42
Á, szerintem majd csak a 8-9. hétre kérek időpontot, hamarabb nincs értelme menni. De amúgy nem hinném, hogy ketten vannak, nincs akkora szerencsém :) De nem baj, egy érkezőnek is kimondhatatlanul örülök! Ti hogy álltok a babákkal? Hány van, mennyi idősek, hányat szeretnétek?
2007. zajax90 (válaszként erre: 2006. - Mókacicka)
2023. febr. 24. 18:57
De szuper,gratulálok 😊!Mikor mész orvoshoz 😊?Ikres szülőnek lenni durva lehet főleg az elején,bár sok előnye is van,az is igaz 😊.
2023. febr. 23. 18:20
Hahó! Képzeljétek, úgy tűnik, sikerült! Ma du. szép pozitívat teszteltem :) Én hülye viszont azon izgulok, hogy úúúgy szeretnék ikreket :D (Clostyt szedtem a hónapban, ezért reménykedem - más esélyem nem nagyon van :D)
2005. zajax90 (válaszként erre: 2004. - Mókacicka)
2023. febr. 21. 15:01
Szia!Szorítok,hogy sikerüljön 😊!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook