Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt indul!!! fórum

Babaprojekt indul!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
5356. Monna02
2010. aug. 3. 12:35

Sziasztok Lányok, kismamik vigyázzatok magatokra, Levendula pihenj minnél többet! Magicmag várunk vissza!

Én most nem leszek kb.16.-áig, remélem addig azért nem "veszik el" mindenki.. :-) Most vagyok 16+4, de még nem érzem a babát.. ill. mint ha egyszer már ő lett volna.. na mind1, hajnalban elutazunk egy kicsit pancsolni, pihenni, és gondolok Rátok is közben, és igyekszem majd fotókkal is szolgálni!

vigyázzatok Magatkra, babát tervezők pedig: Hajrá! Puszi Mindenkinek, írjatok sokat, legyen mit visszaolvasni!! :-)

2010. aug. 2. 10:46

csajok,

én egyfolytában fáradtnak érzem magam, nem túl jól alszom és kimerült is vagyok ,egyre nehezebb lesz minden alapvető dolog asszem....

5354. renibaba25 (válaszként erre: 5353. - Meronka82)
2010. aug. 2. 10:18

szia

jó hogy sikerült más időbeosztást kialakitanod most magadnak,


velem amúgy mindne ok... napokig fájt elég rendesen apocim, most ugy látom abbamaradt, gondolom nőtt egy nagyot a picikém... szedán 20 hetesek leszünk:)

gondoltam a párommal meg kéne ünnepeljük:)

5353. meronka82 (válaszként erre: 5352. - Renibaba25)
2010. aug. 1. 23:09

Szia! en megvagyok, es te?

Szerencsere hanyni meg nem hanytam, de akkor nagyon kozel volt. Mostanaban delutanos muszakot viszek, ami talan a legjobb is most nekem. Ha reggel nem jol vagyok, tudok meg pihizni, es ha elfaradok, mindig van valami tennivalo az irodaban, a bolt meg nem annyira forgalmas, h mindig ott legyek.

Jobb ez, mint reggel 5re jarni. :)

5352. renibaba25 (válaszként erre: 5349. - Meronka82)
2010. aug. 1. 14:38

szia, hogy vagy? nem kellemesek a hányásos napok:)

én csak visszafelé számolattam, hogy kb meddig tarthat még, zserencsér emár egy jó ideje nem volt ilyen gondom, kitartást:)

5351. renibaba25 (válaszként erre: 5350. - Magicmag25)
2010. aug. 1. 14:35
jó költözködést neked, várunk vissza:)
2010. aug. 1. 13:49
Sziasztok,ma kapcsoljak ki a vonalat itt,es utoljara meg irok ide,mert ki tudja,utana mikro tudok.Jok legyetek es vigyazzatok magatokra,amint tudok jelentkezek,kivancsi vagyok mi ujsag veletek.A derekam mar ki van anagy koltozesben...csomot cipekedni...na minden jot es szep napot:Kata
5349. meronka82 (válaszként erre: 5344. - Renibaba25)
2010. júl. 30. 19:52

Sziasztok Lanyok! Ugy latom ma nyugosek a babak. Ma reggel majdnem hanyassal kezdtem a muszakot. Aztan nem jott semmi, es a szokasos bolond pentek ellenere csak itthon doltem ki, aztan egy fozes erejeig visszatertem. Mostmar johet a megerdemelt pihizes.

Magicmag, varunk vissza. Remeljuk, addigra meg tobb kismamank lesz.

Mindenkinek jo hetveget kivanok es nyugodt, egeszseges babocakat a pocikban. :)

2010. júl. 30. 14:43

Leanyok,asszonyok,kismamik....nem leszek jo darabig,mert a koltozes egyben azt is jelenti,hogy nem lesz netem par hetig,mert itt mindent olyan lassan itneznek,bele telik 30napba,mire lesz ujra netem.Szoval csak ugyesen es vigyazzatok magatokra,amint tudok jelentkezek majd!!!Tervezem a Milanot nagyon,mar varom,de elotte meg atugrok Londonba meglatogatni barinomet...:D


Mindenkinek kellemes tovabbi babasodast! Kata

5347. levendula 30 (válaszként erre: 5346. - Renibaba25)
2010. júl. 29. 18:30

valószínű, sokszor én is merengek,hogy ez normális e ...már mint hogy nincs tapasztalatom,hogy mekkora fájdogálás normális, eddig még nem ijedtem meg ,csak ha fájdogál akkor pihenek,meg több mgb6ot szedek

aztán eddig mindig jobb lett

időszakonként 1-2 hetente van 1-2 nap amikor fájdogál

meg alul is nyilalgat

egyre kevesebbet bírok kb 2 hete, eddig csomo mindent csinaltam itthon egy nap alatt,

gondolom,mert tényleg elkezdett nőni, most m óár az 1 kgjával igencsak feszíti a pocakot néha:)

5346. renibaba25 (válaszként erre: 5345. - Levendula 30)
2010. júl. 29. 17:57

jaj de kis édes pofija van igy is, ne bánkódj hogy nem lett jobb a minőség, majd élőben nézegedheted rendesen:)


nekem is fáj vagy két napja elég rendesen, de gondolom, most egy nagyobb növekedés van folyamatban azért

2010. júl. 29. 17:42

Sziasztok csajok,

másodjára se sikerült fényesen a 4d ,féláron,nem túl éles 36 percet kaptunk,meg egy rakás képet

megizzasztotta a lány a dokit és végül ő győzött,mert nem sikerült igazán jó képet csinalni

szóval meg kell várnom míg kibújik..:)


de feltettem a képeket az adatlapra


amugy minden oké, kicsit fájdogál olykor a hasam, szurogat nyilalgat ez egyre gyakrabban előfordul,ahogy nő a kicsi.

egyre többet mozog,de így is van hogy fél napokat nyugton marad...volt hogy már nagyon fájt annyira mozgott..ő is rugdodott meg a szalagok is nyultak..ez egyszer fordult elő hal Isten csak

5344. renibaba25 (válaszként erre: 5343. - Meronka82)
2010. júl. 29. 16:54

szia Meron kismami, én vagyogatok:)

mi újság veled, hogy érzed magad?

5343. meronka82
2010. júl. 29. 16:40
Ennyire senki? Nyaraltok, lanyok?
5342. meronka82
2010. júl. 28. 14:54

Sziasztok! Hu, de jo nektek. 19.het es afelett, meg erzitek is:) Barcsak itt tartanek. Habar nem is olyan reg volt, mikor Reni irt, h pozitiv a teszt, es akkor annak 19 hete, vagy kb 15? ;)

Most jottem a midwife-tol. Vettek 4 cso vert, meg pisilni is kellett. 2 uj idoponttal is gazdagodtam. Kaptam egy csomo informacios anyagot, ugyhogy van mit olvasni.

Csinaltam nagyon fincsi toltott paprikat is. Vargabelest meg sosem ettem. Azt hogy kell csinalni?

Kozben lattam, h a noi megerzes egyeseknel mukodik. Gratula Krisztinax a babohoz! Bettiletti manoja meg csak 1 nappal idosebb, mint az enyem. :)

Kozben kiderult, h a lakotarsak megsem most hetvegen mennek haza. Pedig elterveztuk, h szombaton megmondjuk a szuloknek a hirt, de a lakotarsaknal megvarjuk a 12-t. Viszont, ha a telefonalas kihallatszik, akkor ciki, h igy ertesulnek. Ugyhogy valoszinuleg varunk meg 1-2 hetet.

5341. hnora (válaszként erre: 5340. - Renibaba25)
2010. júl. 28. 14:48
gratula :) akkor már szép nagy lehet a poci...
5340. renibaba25 (válaszként erre: 5339. - Hnora)
2010. júl. 28. 14:28
köszi nóri most megnyugtattál, már kezdtem stresszes selnni, hogy nem érzem minden nap, pédig vasárnap bnagyon aktiv volt:) ma betölt9ttük a 19. hetet
5339. hnora (válaszként erre: 5338. - Renibaba25)
2010. júl. 28. 14:07
abszolút! Én a 16 és a 22 hét között csak hébe-hóba éreztem a kisnyulat, és most is vannak olyan napjai, amikor sokkal csendesebb... ők sem óraműként működnek :)
2010. júl. 28. 13:34

csajok mi van veletek, az utóbbi időben mindenki el van tünve:(

ki mit csináll ma?

nekem most sül a vargabéles.. már hetek óta tervezem hogy készitek, de mindig lusta voltam:) ma végre rászántam magam, meg vendágek is jönnek délután gondoltam legalább megkinálom vele őket is:)

amúgy mostanában nagyon húzódik a hasam, azt hiszem a kis manókám most akar egy nagyot nőni...

ja amúgy kismamik volt olyna hogy egy- két nap eltelt és nem érzetétek a babátokat?

5337. renibaba25 (válaszként erre: 5335. - Magicmag25)
2010. júl. 28. 13:31
szia Maic, jól teszed, hogy kiruccansz, és ne aggodalmaskodj, előb utóbb biztos sikrerül valami szupi gyakorlai helyet találj...
2010. júl. 27. 22:45
amugy itt Irorszagban is remek a sajttorta!De majd ott is ki fogom probalni,beszerzek egyutikonyvet addig is,es attanulmanyozom!:)Koszi a tippet amugy Reni!
5335. magicmag25 (válaszként erre: 5330. - Renibaba25)
2010. júl. 27. 22:44
En mar nagyon regota kineztem Milanot magamnak, ugyhogy iden meg is fog valosulni!:D Valamivel emgjutalmazom magam,ez nem vmi joev most nekem. Meg mindig nem talaltam gyakorlati helyet a sulihoz.Veszesen a fogy az ido.Meg varok visszajelzest persze,de nem nagyon kapkodnak utanam.:S
5334. magicmag25 (válaszként erre: 5331. - Renibaba25)
2010. júl. 27. 22:42
Ez igy van,szerintem sem jo az egyutt lakas,persze,hapillanatnyila gnincs mas megoldas, kilehet azert birni,de nem jo hosszutavon.Az en exem is beprobalkozottnalam,hiaba szakitottunk mar,meg akkor is vissza akart jonni szexelni...na,persze!Megmondja,hogy masba szerelmes, en meg meg ...***k is vele?Szoval csak legyeros Gombi!!
2010. júl. 27. 18:32
A többieknek is köszönöm:)
5332. de7b885b74 (válaszként erre: 5328. - Krisztinax)
2010. júl. 27. 18:31
Szia, köszönöm, nincsenek még panaszaim, talán az korai is még, de mellfeszkó hasfeszkó az van:)
5331. renibaba25 (válaszként erre: 5324. - Gombóc23)
2010. júl. 27. 11:51

szia Gombi, hu ezen most meglepődtem ... igaz ahogyan Nóri mondta tényleg ott volt azért nálatok a levegőben, de azért biztunk benne, hogy rendezni tudjátok a dolgokat, sajnálom...

nem tudom mennyire van rá lehetőségetek, de nem biztos, hogy a szakitás utáni együttlakás nagyon jó ötlet, igy szerintem nehezebb továblépni, új kapcsolatot kialakitani... és aztán az sem lenne jó megoldás, ha egymás karjaiban kötnéte ki egy eg yéjszakára, persz ez csak az én személyes véleményem

legyél jó, és azér tjelentkezzél más témánk is lehet nem csak a babavárás:)

5330. renibaba25 (válaszként erre: 5323. - Magicmag25)
2010. júl. 27. 11:41

szia magicmag, Mil

ánót csak ajánlani tudom, mi márciusban voltunk,..igaz afő látnivalóit egy nap alatt meg lehet nézni, de azér tmág egy pár plussz nap csak jól jön...egyél majd sajttortát.. istenien készitik(legalábbis ahol mi ettünk nagyon finom volt)

5329. Monna02
2010. júl. 27. 11:26

Rendben, köszi!

A sport kiskoromban hozzám sem állt közel. Az után 24-25 éves koromban egyszer csak igényt éreztem rá, hogy elkezdjek aerobikozni, majd ez után kondi terembe kezdtem járni (na csak fittnaesz szinten:-), de nagyon jól esett, és én is megéreztem a mozgás "varázsát", és a kellemes fittséget, és közérzetet. Rendszeresen edzettem tavaly őszig, amikor sajnos a munkabeosztásom mellett nem tudtam időt szakítani rá.. De van szobabicajom, és már beszereztem a RRéka kismama tornáját(sőt, a babás-mamás tornát is már kiszemeltem magamnak)! Nem vagyok egy max. fitt csaj, de "karbantartás" szintjén szeretek tornázni! Kitartást, és jó egészséget Neked is hozzá!

5328. magicmag25 (válaszként erre: 5324. - Monna02)
2010. júl. 27. 10:55

Probalok....neha nehez,de mindig osszekaparom magam vhogy,a sport nagyon jo dolog!S milyen hasznos, vegre megmozdult a merleg megint, lefele...:)Szoval legalabb egy kis orom az uromben(urom=koltoznom kell a heten,es kifejezetten utalok)...

Neked meg jo nyaralast!En is megyek majd utonyaralasra, de szerintem inkabb oszi kirandulas lesz belole....kineztem magamnak Milanot...:D Vigyazz magadra es nehogy osszeegyel valamit!

5327. magicmag25 (válaszként erre: 5326. - Krisztinax)
2010. júl. 27. 10:52
Nagyon orulok!Milyen boldog lehetsz!:):) :) :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook