Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt - "feszkó"? fórum

Babaprojekt - "feszkó"? (beszélgetős fórum)


13. Rékanya (válaszként erre: 12. - 000Évi000)
2010. jan. 20. 20:21

Szia!

Hát,igen lehetsz még otthon eleget,egy időben én untam is.Pontosabban nem untam,csak egy kicsit nyomasztó volt a 4 fal.

Mi ráadásul a férjemmel egy helyen is dolgozunk így együtt mentünk,jöttünk.

Mindjárt megnézem az adatlapod mert nem vagyok teljesen képben,hogy mikor is szülsz,bocsi.

12. 000Évi000 (válaszként erre: 10. - Rékanya)
2010. jan. 20. 14:59
köszi:) én még egy kicsit dolgozom, de az utsó három hónapban már nem nagyon akarok, a dokim már most is nyaggat hogy meddig akarok még dolgozni, de mondtam neki, hogy mi a fenét csináljak otthon egész nap, mikor még az esték is lassan telnek:)
2010. jan. 20. 12:20

Sziasztok

igen, benéztem, és köszönöm!

Mi is próbáljuk, hogy ne ez legyen a központi dolog, nekünk is van bőven még dolog a házon is, úgy hogy ...

és remélem nekünk is megjön majd a "kiscsomag", nyugalommal, megpróbálni mással foglalkozni többet, és közben annál nagyobb szeretettel fogadjuk majd. :)

Pusz

10. Rékanya (válaszként erre: 9. - 000Évi000)
2010. jan. 20. 10:26

Akkor csak kitartást tudok kivánni.

Nem volt könnyű,de így legalább nem volt időm annyit magamra figyelni mint sok panaszos kismamának.

És 8 hónapos terhesen hagytam ott a munkahelyem is.

Mi pont akkor álltunk le gondolatban a projektről amikor jött.

Lehet megérezte hogy Game over van:))))

9. 000Évi000 (válaszként erre: 8. - Rékanya)
2010. jan. 20. 10:10

szó szerint ebben vagyok, ill. leszek tavasszal:)


Én is úgy gondolom, hogy nem kell rágondolni...ebben az ideje van, akkor jön dolgokban pedig nagyon van valami. Mi még nem álltunk rá a projectre, de minden nap róla beszéltünk, álmodozgattunk, hogy milyen lesz, ha babánk lesz, eltelt így pár hét, és utána meg tudtuk meg, hogy közben már babár várok:) Fél év múlva terveztük volna, hogy nekiállunk, de így is készen állunk rá:)

8. Rékanya (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2010. jan. 20. 10:06

Szia!

Itt vagy még?

Igen a babára értettem,hogy ííííííííí2majd jött".

Amikor meg jött azért nem volt épp a legalkalmasabb mert akkor fogtunk hozzá a ház teljes belső felújításához(fűtés korszerűsítés villanyszerelés,vakolás,aljzatszigetelés,betonozás) és az alsó épületben laktunk a kerti csapnál mosdottunk és a munkahelyen fürödtünk vagy a nagyszülőknél.Mikor épp ki esett útba.

Szóval ezért nem volt éppen ideális az időpont,de így is tökéletes terhességem volt és itt ez az egy éves csepp lány akiért minden áldozatot érdemes meghozni.

2010. jan. 14. 12:31
Hm, remélem idővel lenyugszunk..
2010. jan. 14. 12:31
Ha görcsösen akarjátok, akkor nehezebben fog összejönni a baba. Ne ez legyen a központi téma. Persze én már könnyen beszélek.
2010. jan. 14. 12:30
A párotok nem lett feszengő a dologtól?
2010. jan. 14. 12:03
De, pf, senki más nem tud hozzászólni...??
2010. jan. 14. 12:03

Szia

köszi...

"Aztán ő úgy gondolta hogy majd jön" - ezt a babár érted ugye?

MEgkérdezhetem, hogy akkor mért nem érezted alkalmasnak?


Próbálunk nem arra gondolni, hanem továbbra is csak egymást szeretgeni :P

2010. jan. 14. 10:06

Szia!

Mi is így kezdtük,hogy na mától jöhet a baba.

Aztán ő úgy gondolta hogy majd jön.

Fél év múlva lettem terhes akkor amikor a legkevésbé volt "alkalmas",és mégis minden így volt jó.

Ne figyeljetek rá.

De ezt még biztos sokan fogják tanácsolni.

Én drukkolok nektek.

2010. jan. 14. 09:59

Párommal meghoztuk a nagy döntést, szeretnénk babát, ettől a hónaptól nem szedem a fogamzásgátlót... mindketten szeretnénk tiszta szívből...

És ami eddig olyan természetes volt, gördülékenyen ment, most olyan "feszkós" kicsit, párom úgy érzi most aztán neki teljsetítenie kell, én meg akarva-akaratlanul is figyelem a napokat... pedig lazán szeretnénk, hisz ráérünk, tényleg... remélem elfog múlni, ugye? Más is volt így??

Tapasztalatokra, és trükkökre lennék kíváncsi a témában.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook