Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi vélemények érdekelnének. fórum

Babakocsi vélemények érdekelnének. (beszélgetős fórum)


7. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. máj. 2. 13:56
😅😅😅😅
6. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 13:44

40ezerért, használtan, távoli ismerőstől, olyan klassz márkás babakocsit vettem, hogy csuda. Felrakható mózessel, amit rögzíteni lehetett a kocsiban, felrakható, 3 fokozatban dönthető babahordozóval, ami 1 évig autós gyerekülésként is funkcionált, mert beköthető volt. Szóval ennyiért ezt a vackot biztos nem venném meg. Basszus ebben ül a baba 😳😳😳 vagy mi a franc?? Áll?😂😂😂

Áááá..ne vedd meg!

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 11:39
Ilyen no name màrkàt biztos nem vennèk...nekünk mindigis a bebeconfort vàlt be.
2020. máj. 2. 08:44
Olcsóbb kategóriában a Hauck nagyon jó.
2020. máj. 2. 08:40

Nem látok túl jó véleményeket róla, nekem inkább tűnik divat babakocsinak.

Én tegnap vettem meg pont egy ismerősöm Brio babakocsiját. 5 éves, 2 gyerek után is iszonyat jó állapotban van, első kerekek kisebbek mint a hátsók így könnyen manőverezhető.

Ha jól tudom azóta Britax néven fut, svéd márka.

Én inkább vennék egy megbízható márkát akár használtan mint egy csillivilli olcsót amivel csak a bajod lesz.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 08:35
A linken, a termék alatt 62 véleményt olvashatsz. Jót, rosszat egyaránt.
2020. máj. 2. 08:29

[link]


MIT gondoltok erről a babakocsirol? Megéri megvenni? Mennyire strapabíró? Mennyire tartós maga a muanyag része illetve a ruha anyag? Huzata levehető? Mennyire tartja stabilan a baba gerincét Mózes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook