Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi vásárlás. Mit javasolnátok? fórum

Babakocsi vásárlás. Mit javasolnátok? (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 22. 21:34

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást sokat segítettetek.


Esetleg valakinek van tapasztalata a Lorelli combi babakocsival?

Mert ez csak 32-33 ezer körül mozog.

Ideiglenesen nem lenne jó?

2015. júl. 22. 20:42
Nekem Bergon volt. Újonnan 40. Én nagyon szerettem.
2015. júl. 22. 19:52
Nekünk Raf pol twist van, ezekkel a paraméterekkel, kb. másfél éve vettük kb. 43-ért, újonnan. Az átfordítható tolókar sajnos idővel széttört, de a Férjem megszerelte, átfordítható is maradt, csak nem lehet plusszban állítani fel-le. Nagy bevásárló résszel, esővédővel, szunyoghálóval, lábzsák, téli kar, nyári kar ill. pelenkázótáska is járt hozzá. Most ennyire emlékszem. Lengyel márka, sokan mondják, hogy ne vegyünk olyat, én szerettem ezt a babakocsit. Újszülött kortól is használható, mert van hozzá plussz mózesbetét.
2015. júl. 22. 18:40
Nekem 2 gyermekem van, de mindkettő a sima nagykerekű, rugózós babakocsiban aludt nagyokat :)
2015. júl. 22. 18:38
Attól függ, hogy városban vagy jó úton használnád.Ennyi pénzért Bergon márkából újat tudsz venni, de én mindig használtan vettem a babakocsikat, nincs helyben bababörze?Viszont ennyiért egy jobb márkásat is tudsz venni, igaz használtan, csak alaposan meg kell nézni milyet, milyen állapotú :)
2015. júl. 22. 17:18

Egyszer már kikértem a véleményeteket de most is nagy szükségem lenne rá.

Kisfiam születése előtt a keresztszülők megvették a babakocsit sajnos abba a hibába estek, hogy a drágább jobb.

De sajnos nem...

Teljesen szétesett a babakocsink, és nincs sajnos most nagyon sok pénzem egy újra.

Kb 40000- (+ kicsit több) ezrem lenne rá .

Használtan próbáltam venni de pórul jártam. Szóval ez miatt már nem szeretnék venni használtan.

Ebben az árkategóriában esetleg tudnátok ajánlani ujszülött babakocsit?

A fontos az lenne, hogy átfordítható tolókaros legyen, és bolygó kerekű valamint vízszintesig fektethető.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook