Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babakocsi szakértők, akinek többféle volt már, segítsetek légyszi!!!! fórum

Babakocsi szakértők, akinek többféle volt már, segítsetek légyszi!!!! (tudásbázis kérdés)


1 2
12. arcus6
2011. febr. 19. 08:56

Szilvia!! Köszönöm a hauck caprit és malibut néztem, nem akarom emgbántani őket de az még a betonon IS pattog olyan óvatoskodva tolják az anyukák hogy gondolom szintén az az érzet lehet mint a mi jelenlegi kocsinknál.


Babec nagyon köszi!!Akkor ezt mindenképp megnézem vhol személyesen!!


Én is pumpálós fújós kerékre gondoltam amúgy legalább hátul...

11. Sapienta (válaszként erre: 4. - Arcus6)
2011. febr. 19. 08:53

fúúú, nagyon várom, kapsz-e valami jó tanácsot! nézegettem már én is, hogy van-e ilyen babakocsi, amit leírsz, találtam is, de csak külföldi oldalakon, terepbabakocsi, futó babakocsi (az utóbbinak az első kereke fix, ezért általános használathoz nem kényelmes).

amúgy láttam erdei séta alkalmával stokkésokat, úgy tűnt, azzal ilyen terepen is jól lehet közlekedni, csak hát eszméletlen drága az a babakocsi.

2011. febr. 19. 08:53

ki lehet írni a nevét:)


nekünk bergon omega van, terepre vettük direkt:) nagyon jól rúgózik a kereki ezen a maygar járdákon:D


35az eredti ára, akcióban van 29ért is. viszont ez csak 6hónapos kortól van...


viszont! én néztem boltban a hauck malibu hauck caprit is, az egyik az újszülöttől is van mert teljesen dönthető a háta + bébihordozó is mehet bele, de már nem emlékszem a kerekeire:S nekünk nem fért be a csomiba és így sajnos hamar letettem róla...


amúgy szerintem az a lényeg hogy a kerekei fujhatóak legyenek, bár a miénknek nem lehet, de mivel boltban vettük kipróbáltuk a saját súlyunkkal hogy ha megrugóztatjuk akkor hogy viselkedik:)

9. .Babec. (válaszként erre: 7. - Arcus6)
2011. febr. 19. 08:51
JAH NEM VÉKONY A KEREKE!!!! :-)
8. .Babec. (válaszként erre: 7. - Arcus6)
2011. febr. 19. 08:50
Tömör gumis!!!!! de van felfújható tipus is. Az első kerék rugós a hátsó pedig maga a váz álltal rugózik. (pl:ha lenyomod a föld felé a tolókart akkor pár centi játéka van) TUTI NEM PATTOG a leirásában is benne van h KIMONDOTTAN NEHÉZ TEREPRE TERVEZTÉK. :-)
2011. febr. 19. 08:47

Köszönöm őt is néztem de olyan vékonynak tűnik a kereke meg ennek is mintha így egyben lenne a váza plusz ez is habosított kerék nem?? Jó pár ilyet próbáltunk már és ezek mind csalódást okoztak, nem tudom ez különbözhet e?

B.by point v3, t.prider sr9800, esp.vector l.te...


Nem tudom amúgy tilos kiirni neveket ugye jól tudom?

Mondjuk úgy nehéz lesz tanácsot kapnom:((((

6. .Babec. (válaszként erre: 5. - Arcus6)
2011. febr. 19. 08:43
Teljesen igazad van.... küldtem privit. Amúgy mi 60-ért vetük a kocsit
2011. febr. 19. 08:40
Jaj és fontos szempont még mivel 3 gyerek mellett nem mindegy az ár, hogy nem tudok 100-150 ezret babakocsira fordítani (őszintén nem is szeretnék még ha lenne is rá ennyim).
2011. febr. 19. 08:39

Tehát a lényeg:

A harmadik babát várjuk, rossz terepű helyre költöztünk nemrég.

Többféle babakocsink volt már, de ide nem válnak be.

Problémám: mindegyiknek olyan merev a váza meg a kereke hogy szinte pattog az úthibákon, göröngyökön.

Ez most még a közel 2 éves lányomat nem zavarja annyira, de egy újszülöttet így nem szívesen tolnék.


Kérdésem az lenne: olyan babakocsi LÉTEZIK még, aminek a kerekeinél rugó van?? Tehát ami a rázkódástól is maximum ring?


Amit szeretnék, hogy lehessen rá mózest tenni, és sportrészt is, a sportrész megfordítható legyen, és alul nagy bevásárlója legyen (vagy mindenesetre ne ilyen egész mini mint pl. a quinny buzznak...)


Elképzelésem sincs egyáltalán milyen kocsikat vadásszak, keressek nézzek, mert ez hogy rugózik e ez nem látszik rajtuk, csak már tolás közben derülne ki ugye.

Azt mondták nekem korábban hogy az a lényeg hogy nagy legyen a kerék és akkor már nem ráz, de most egy nagy hátsó kerekű kocsink van aminek habosított műanyag a felülete és ugyanúgy pattog az úthibákon, ráadásul dögnehéz. (Mondjuk ez annyira nem szempont mivel kertes házban lakunk emelgetnem nem kell).


Nagyon köszönöm ha vki tud segíteni vagy ráismer hogy az ő kocsija az pont ilyen.

3. .Babec. (válaszként erre: 1. - Arcus6)
2011. febr. 19. 08:38
Neked milyen szempont a fontos?
2011. febr. 19. 08:37
Nekünk 3 féle van. Mire vagy kiváncsi?
2011. febr. 19. 08:34
Babakocsi szakértők, akinek több féle volt már segítsetek légyszi!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook